Telefonų taisykla

Kai staiga sugenda telefonas, dažnas pasimetame, nes be jo šiandien - tarsi be rankų. Mobiliųjų telefonų specialistai pataria nenusiminti, nes specializuota telefonų taisykla gedimus identifikuos greitai ir efektyviai.

Tuo atveju, jei telefonas veikia lėtai, pabandykite atsisiųsti antivirusinę programą, skirtą mobiliųjų telefonų funkcionalumui paspartinti bei nereikalingai informacijai išvalyti. Rekomenduojama atnaujinti gamyklinius duomenis, prieš tai išsisaugojus telefone esančią informaciją, nes jame esanti informacija dingsta. Universalaus meistro telefonų taisykla yra ta vieta, kur jūsų telefonas bus nuodugniai apžiūrėtas bei ištirtas, atlikti gedimų šalinimai.

mobiliuju telefonu taisykla

Net ir menkiausiam telefono sutrikimui nutikus, neatidarinėkite ir netikrinite telefono patys. Telefonų specialistai rekomenduoja iš karto kreiptis į telefonų taisyklą, kur jums bus suteikta reikiama profesionali pagalba.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Telefonų taisykla kaina

Kiekviena telefonų taisykla turi nusistačiusi savo teikiamų paslaugų kainas, kurios galutiniame variante gali pasikeisti nuo telefono tipo bei gedimo pobūdžio ar taisyklos vietovės. Tik nustačius gedimą bei įvertinus darbų apimtis, kaina gali būti patikslinama. Telefonų taisymo meistrai pataria prieš atiduodant telefoną remontui, atlikti duomenų, esančių jame, kopijas. Nedera pamiršti, kad už telefono stovį atsako ne tik gamintojas, bet ir pats žmogus. Dažniausiai telefonai remontuojami, kai išslysta iš rankų bei nukrenta ant kieto paviršiaus. Sudužę ar įskilę ekranai - kasdienybė telefonų taisyklose. Kita pasitaikanti gedimų priežastis - į vandenį įkritę ar įvairiais skysčiais sulieti telefonai. Tokiu atveju nedelsdami kreipkitės į telefonų taisyklas, nes gali būti pažeisti svarbūs telefonų elementai bei jų izoliacija. Vistik labiausiai nuo skysčių praliejimo ant telefonų aparatų nukenčia garsiakalbiai, įkrovimo bei ausinių lizdai.

Jeigu jūsų telefonas turi gamyklinį defektą ir nėra pasibaigęs garantinis laikotarpis, kreipkitės į garantiniame talone nurodytas telefonų taisyklas arba garantinį servisą. Tokiais atvejais telefonai priimami ir taisomi nemokamai. Tačiau, jeigu telefonas sugedo dėl jūsų kaltės nepasibaigus garantiniam laikotarpiui, ekspertams pateikus išvadas, turėsite sumokėti už remontą. Jei telefonų meistrui reikia atlikti papildomus patikrinimus ir tai gali užtrukti ilgiau nei įprastas remontas, klientui dažniausiai pasiūlomas pakaitinis telefonas. Pasiteiraukite apie šią paslaugą prieš atiduodami telefoną į taisyklą.

Kiekviename Lietuvos mieste esanti Universalaus meistro telefonų taisykla - greitam ir koybiškam aptarnavimui bei jūsų patogumui. Rūpinamės, kad telefonų taisymo kaina leistų jums atlikti greitą ir nebrangų remontą, o jūs ir toliau galėtumėte naudotis savo pamėgtu įrenginiu.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja telefonų taisymas?

Telefonų taisykla - nebrangi Universalaus meistro teikiama paslauga telefonų gedimams šalinti. Mūsų meistrai taiko mažus šios paslaugos įkainius, todėl galite būti tikri, kad pas mus telefoną tvarkyti jums apsimokės.

 

✅Kaip užsakyti telefonų taisymą?

Užsisakyti šią paslaugą galite pasirinkę miestą ir paskambinę arba parašę telefonų remonto meistrui elektroninį laišką.

 

✅Koks yra telefonų taisymo procesas?

Darbų procesas paprastas - skambinkite arba parašykite meistrui (formą rasite pasirinkę miestą), atneškite savo sugedusį telefoną apžiūrai ir remonto vertinimui. Nustačius gedimus jums bus pateikti darbų terminai bei kaina.

 

✅Kaip greitai galite sutaisyti telefoną?

Telefonų remontas yra pradedamas iš karto, atsižvelgiant į užsakymų gausą. Dirbame efektyviai, todėl ilgai laukti sutaisyto telefono jums nereikės.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020