SIP skydiniai namai

Skydiniai namai yra sudaryti iš specialių, namų statybai skirtų skydų. Šio tipo namų statybos technologija turi panašumų su karkasinių namų statyba, tačiau yra pranašesnė savo patrauklia kaina, gamyba ir išskirtinai supaprastintu montavimu. Kitaip negu karkasiniai namai, skydinių namų konstrukcijos yra gaminamos ir surenkamos gamykloje, todėl sklype tokį namą yra daug paprasčiau ir greičiau sumontuoti. Tačiau kitaip nei daugelis įsivaizduoja, nuo to nenukenčia namo sandarumas ir kokybė. Skydiniai namai yra ypač populiarūs ir vertinami vakaruose dėl patikimumo, kainos, ekologiškumo ir montavimo. Lietuvoje šio tipo namai vis dar yra naujovė, tačiau skydinių namų paklausa ir čia yra tendencingai auganti.

Nors skydinių namų šalininkų atsiranda vis daugiau, tačiau patyrusių specialistų, dirbančių su šia technologija vis dar nėra daug. Universalus meistras turi patikimų skydinių namų projektų įgyvendinimo vykdytojų, kurie padės jums suprojektuoti ir pastatyti jūsų svajonių namą. Gyvendami tokiame name galėsite džiaugtis ir mėgautis ekologišku gyvenimo būdu, saugosite gamtą bei savo ir šeimos narių sveikatą, kadangi skydiniai namai yra gaminami iš ekologiškų medžiagų.

Universalus meistras padės jums suprojektuoti ir pastatyti namą, papasakos apie naudojamas technologijas ir adaptuos projektą pagal jūsų individualius poreikius. Esame tam, kad padėtume jums susidoroti su kylančiomis problemomis, o statybos darbus jums paverstume įdomiu ir intriguojančiu procesu!

Skydinių namų katalogas

SIP Skydiniai namai

Skydinių namų privalumai

Pritaikymas. Skydiniai namai gali būti pritaikyti bet kokio žmogaus ar šeimynos poreikiams. Priklausomai nuo kliento, skydinių namų dalys gali būti pagamintos jau su apdaila arba be jos, todėl tai yra ypač patogu siekiant optimizuoti namo statybą.

Ekologija. Pasirinkdami gyventi skydinio tipo name nerizikuosite savo ir savo šeimos sveikata, apsisaugosite nuo galimų alerginių reakcijų ir tausosite gamtą. Skydinių namų statybai yra naudojamos ekologiškos medžiagos surinktos iš gamtos.

Greitis. Skydinių namų gamyba yra nepriklausoma nuo oro sąlygų, todėl namo pastatymo laikas yra ypač trumpas. Kadangi namo konstrukcijų surinkimas vyksta gamykloje, sklype belieka surinkti atvežtas dalis, todėl tai yra greita, efektyvu ir nebrangu.

Optimalumas. Skydiniai namai yra optimalūs ne tik savo gamyba, kadangi naudoja tik tiek išteklių, kiek reikia namo statybai, bet ir erdvumu. Namuose galėsite mėgautis tokia erdve, kokios reikia būtent jūsų gyvenimo įpročiams ir kasdieniams poreikiams.

Kaina. Skydinių namų kaina yra vienas iš didžiausių šių namų privalumų. Jūs ne tik gausite kokybiškai pastatytą aukštos šilumos varžos namą, bet ir nepermokėsite už statybines medžiagas bei statybos darbus.

Patikimumas ir kokybė. Kitaip nei kai kurie žmonės yra įsitikinę, šiuolaikinių technologijų ir medžiagų skydiniai namai yra patikimi ir kokybiški. Tiek izoliacinės, tiek namo stogo, tiek apdailos medžiagos niekuo nesiskiria nuo kitų namų, o konstrukcijai naudojamos natūralios medžiagos padės palaikyti tinkamą mikroklimatą namuose.

Kada rinktis skydinį namą?

Skydiniai namų projektai dažnai yra painiojami su karkasiniais namais, tačiau technologiškai tai yra du skirtingi namų statybos tipai. Karkasiniai namai yra surenkami kliento sklype iš į vietą atvežtų tam tikrų išmatavimų karkasų ir statybinių detalių. Tai užtrunka daugiau laiko ir reikalauja daugiau išlaidų, yra sunaudojama daugiau medienos bei izoliacinių medžiagų. Tuo tarpu skydiniai namai yra surenkami gamykloje ir sumontuojami vietoje. Tai smarkiai sutrumpina namo statybos laiką ir užtikrina technologijos patikimuma, kadangi oro sąlygos įtakos namo statybai neturi.

Skydinį namą vertėtų rinktis ne tik tada, kai norite sutaupyti, bet ir tuomet, kai jūsų šeimos nariai yra alergiški cheminių sudėčių statybinėms medžiagoms, kadangi skydinių namų statybai yra naudojamos natūralios medžiagos. Taip pat įvertinkite jūsų turimo sklypo formą ir kryptį arba kreipkitės į architektą, kuris jums padės suprojektuoti visapusiškai apgalvotą namą.

Paprasčiausiai pasirinkite patikimus meistrus, kurie turėtų patirties skydinių namų statyboje ir jūsų svajonė turėti nuosavą namą bus įgyvendinta išpildant visus lūkesčius.

Skydiniai namai kaina

Vis labiau populiarėjant skydinių namų statybai, žmonės po truputį ima suprasti ir vertinti šių namų privalumus. Skydinių namų kainos ir kokybės santykis yra tiesiog nepamainomas, todėl žmonės, pradėję domėtis apie šių namų tipus būna maloniai nustebinti šių technologijų siūlomais privalumais ir kokybe. Tai idealus pasirinkimas visiems, norintiems turėti nuosavą namą taupant finansus. Paskambinkite mums ir sužinokite, kiek skydinio namo statyba kainuos jums. Pagal jūsų turimą projektą apskaičiuosime namo statybos kainą arba mūsų architektai padės jums sukurti projektą nuo pagrindų vadovaujantis jūsų prioritetais ir poreikiais. Nesudėtinga ir nebrangi skydinių namų konstrukcija leidžia sukurti optimalias erdves ir pritaikyti namo išplanavimą patogiam kasdieniam gyvenimui.

Turite klausimų? Skambinkite nedelsiant ir mes atsakysime į visus jus dominančius klausimus. Pakonsultuosime, patarsime, išgirsite specialistų nuomonę ir netrukus žinosite, ko tiksliai norite projektuojant individualų namą. Universalus meistras – tavo skydinio namo ekspertas!

Pigūs skydiniai namai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jonas 08/27/2018