Skolu issieskojimas Vilniuje

Skambinkite

Skolų išieškojimas Vilniuje

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol UniversalusMeistras.lt teikia ir skolų išieškojimo paslaugą. Kaimynas, draugas, giminaitis ar buvęs verslo partneris negrąžina skolos? Pavargote terliotis? Perleiskite šią varginančia misiją profesionalams. Universalaus meistro skolų išieškotojai korektiškai ir profesionaliai pasirūpins jūsų skolininkais ir atgaus jūsų pinigus.

 

Skolų išieškotojai rašo laiškus, skambina skolų negražinantiems skolininkams, primindami apie skolą. Atvėjais kai susisiekti su skolininkais neįmanoma, į pagalba pasitelkiama specializuota kompiuterinė įranga (renkanti informacija apie skolininką), retais atvėjais keipiamasi į privatų tyrėją.

 

Nuo mūsų nepasislėps net "profesionaliausi" įsiskolinusieji. Tad nedvejokite, skambinkite mums dabar ir atgaukite savo sunkiai uždirbtus pinigus. 

skolu-isieskojimas

Universalus Meistras

Kaip vyksta skolų išieškojimas ?

 

Paprastai privatūs tyrėjai renka informaciją apie skolininką, iš bankų, bei brokerių, bandydami nustatyti jo mokuma. Neretais atvejais skolų išieškotojai praneša apie nemokius skolininkus kreditų biurams, - taip skolininko kreditingumo reitingas labai nukenčia ir ateityje legaliai jiems skolintis pinigus, tampa praktiškai neįmanoma.

Skolų išieškotojai susisiekia ir su tais skolų negražinančiais piliečiais / įmonėmis, apie kurių nemokumą jau pranešta ir teismui, ir teismas savo ruožtu juos jau įpareigojęs skolą grąžinti. Netgi laimėjus teismą, skolintojui neretai atgauti pinigus būna sunku. Skolintojas gali pasisamdyti skolų išsieškotojus, kad šie savo ruožtu pinigus atgautų savo metodais (siekti banko sąskaitu užšaldymo, , reikalauti parduoti transporto priemonę, nekilnojamąjį turta ir kt.).

Skolų išieškojimas - telefonas  

Skolų išieškotojas su gera reputacija 

 

Kontaktuodamas su skolininku, korektiškas skolų išieškotojas elgsis teisingai, moraliai, pagarbiai, bei vadovaudamasis Lietuvos Respublikos istatymais. Kai skolininkas parašo raštiska pareiškima, kad skolą gražins, skolų išieskotojas nutraukia visas su skolos išieskojimu susijusias veiklas, bei atsiuncia informaciją apie kiek būtent pinigų reikia sumokėti ir kaip tai padaryti. Jeigu skolą gražinti atsisakoma, skolų išieskotojas turi teisę pranešti apie esamą situaciją kredito biurams, - tai padarius įsiskolinusiojo kreditingumo statusas pažymimas, kaip neigiamas, o tai labai apsunkina legalų pinigų skolinimąsi ateityje (tiesa visoms problemoms išsisprendus, - irašą apie skolą, įmanomą is kreditingumo istorijos ištrinti). Jeigu nėra teismo sprendimo (kad skolininkas privalo skolą grąžinti) ir skolos istorija nėra iki galo žinoma (ir skola nepriklauso išieškotojui) jis gali pranešti kreditoriui (paskolinusiąjam) kad skolos išieskojimo procesas sustabdytas.

Teisingi bei profesionalūs skolų išieskotojai pirmiausia visada stengsis surinkti visą imanomą informaciją apie skolą, bei įsiskolinūsįjį, tam kad isvegtų skolų išieškojimų iš zmoniu kurie is tiesų neskolingi. Jeigu skolininkas pateikia pareiskima, kad pinigai buvo pasiskolinti trečiai šaliai (identiteto vagyste) panaudojus asmeninius duomenis, - issieskotojai butinai duomenis patikrins pries imdamiesi veiksmu.

Profesionalūs skolų išieskotojai niekada nepersekioja, negrasina, bei nediskriminuoja dėl rasės, lyties, seksualinės orientacijos amžiaus ar kt. Skolos išieskojimo procese surinkti duomenys neviešinami, skolų išieskotojai niekada neapsimetinėja valstybinių institucijų pareigūnais, negrasina suėmimu. Skolų išieskotojai niekada nekontaktuoja su skolininkais anksciau 8 valandos ryto ar vėliau 9 valandos vakaro.

Dienos pabaigoje - skolų išieškojimas yra lygiai toks pat verslas, kaip ir bet kuris kitas. Jeigu sulaukėte skolų išieskotojų skambučio, - tai tikrai nėra juodžiausio jūsų gyvenime periodo pradžia (toks mitas plačiai paplitęs). Dauguma skolų išieskotojų yra puikūs, išsilavinę, profesionalūs, moralūs bei malonūs žmonės, - jų darbas, - priminti jums apie esamą skolą, ir padėti jums sukurti planą, kaip tą skolą kuo greičiau gražinti, - kad ir ka tai reikštų, - skolos gražinimas vienu mokėjimu, mėnesinės įmokos ar kt.

Savaime suprantama, sulaukus skolų išieškotojo skambučio, žmonės automatiskai įjugnia “apsauginį mechanizmą”, - tikimės, kad informacija skelbiama mūsų tinklalapyje padės jums geriau suprasti, kaip veikia skolų išieskotojai bei jų metodai.