Šildymo sistemos įrengimas

Namų šildymas – esminis jaukumo garantas šaltuoju periodu. Kiekvienas norime gyventi šiltai ir savo aplinkoje nejausti diskomforto. Šiluma būtent ir suteikia tą patogumo jausmą, juk ne veltui sakoma, kad šiluma kaulų nelaužo. Kokią šilumą namuose turėsime didele dalimi priklauso nuo šildymo sistemos.

Gerai, kuomet perkame būstą su jau įrengta šildymo sistema, tačiau įrenginėjant namus patiems arba keičiant seną sistemą nauja, šildymo sistemos įrengimas gali tapti jūsų jaukumo ir ekonomiškumo garantu. Šildymo sistemos įprastai yra keičiamos retai, todėl ypatingai svarbu, kokią sistemą pasirinksite bei kas ją sumontuos. Norėdami pasirinkti tinkamai, neišvengsite konsultacijų su specialistais.

sildymo sistemos irengimas

Universalus meistras siūlo kokybišką ir profesionalų šildymo sistemos įrengimą jūsų poreikiams. Atsižvelgdami į pastato tipą, izoliaciją bei patalpas, siūlome ir montuojame šiuolaikiškas šildymo sistemas, kurios pasižymi patogiu valdymo bei aukštu ekonomiškumu.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus darbas. Šildymo sistemų įrengimas reikalauja specialių žinių ir gebėjimų, kuriuos turi Universalaus meistro specialistai. Šildymo katilų pajungimas ar šiluminių vamzdžių grindyse išvedžiojimas tik iš pažiūros gali pasirodyti lengvas darbas. Iš tiesų tinkamai neizoliavus vamzdynų arba netinkamai užsandarinus sujungimų galima prarasti net iki 70% sukuriamos šilumos už kurią žmonės moka. Taip atsiranda šiluminiai nuostoliai, tačiau viso to galima išvengti šildymo įrengimo darbus patikint profesionalams.

Atsidavimas naujovėms. Kiekvienas darbas prasideda nuo specifinių žinių išmanymo. Šildymo sistemos įrengimas yra ne išimtis. Šildymo technologijos ir sistemos nuolatos tobulėja, atsiranda vis daugiau išmanių prietaisų, kurie palengvina mūsų buitį, todėl profesionalūs darbininkai visada žinos kaip elgtis su naujovėmis, kuo jos pasižymi bei kaip yra integruojamos į bendrą namų šildymo sistemą. Mūsų specialistai nuolatos atnaujina savo žinias, tad yra susipažinę su naujomis technologijomis ir jų teikiamais privalumais.

Laiku atliekamas darbas. Universalus meistras pasižymi atsakingu laiko ir darbų planavimų, todėl visas šildymo sistemų įrengio užduotis atliksime laiku. Prieš atliekant darbus tiksliai įvertiname jų apimtis ir paskiriame reikiamą darbo jėgą, kuri užtikrintų reikiamą efektyvumą. Taip pat atidžiai kontroliuojame meistrų atliekamus darbus, todėl sumažinę pakartotinų darbų tikimybę galime sklandžiai ir greitai vykdyti užsakymus pagal sutartą grafiką.

Kompetencija. Aukšta mūsų darbuotojų kompetencija paverčia mūsų paslaugas patikimomis ir kokybiškomis. Būtent kokybiškai atliekami darbai sukuria klientų pasitikėjimą ir ramybę, tad dėl atliekamų darbų netenka pergyventi ir sukti galvos. Mūsų darbuotojai yra nuolatos apmokomi, atnaujinamos jų žinios, taigi ne tik greitai ir kokybiškai atliksime darbus, bet ir atsakysime į visus jums kylančius klausimus bei pasiūlysime būtent jums tinkančius sprendimus.

Šildymo sistemos įrengimas kaina

Kiekviena šildymo sistema pasižymi savitu montavimu, medžiagų panaudojimu bei darbo specifika, todėl šildymo sistemos įrengimo kaina gali skirtis tiek nuo vietovės, tiek nuo pasirinktos sistemos tipo. Šiandien technologijos leidžia sukurti patogų šildymo valdymą bei stebėjimą, tad šildymo sistemos jau tapo individualios ir pritaikytos kiekvieno žmogaus poreikiams. Specializuotas tokių sistemų įrengimas leidžia pasiekti norimų rezultatų per trumpą laiką ir už prieinamą kainą. Vis dėlto daug priklauso ir nuo meistrų kompetencijos, sąžiningumo ir profesionalumo.

Universalus meistras siūlo kokybe paremtas šildymo sistemos įrengimo paslaugas visoje Lietuvoje. Mūsų šildymo sistemų meistrai montuoja tiek visiems įprastus šildymo katilus, ortakius ar radiatorius, tiek šildomas grindis bei išmaniuosius šilumos valdiklius. Jeigu norite pasiekti puikaus rezultato už gerą kainą ir neturėti jokių problemų tiek su šildymo sistemos įrengimu, tiek su pačia šildymo sistema ateityje – kreipkitės į mūsų šildymo sistemų specialistus savo mieste ir taupykite savo laiką bei išlaidas. Mes operatyviai atliksime reikiamus darbus, suteiksime visą informaciją, apmokysime, kaip tinkamai naudotis nauja šildymo sistema bei užtikrinsime lengvą bendravimą visų darbų metu. Universalus meistras – jūsų namų šilumai ir jaukumui!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja šildymo sistemos montavimas?

Universalaus meistro šildymo sistemos įrengimas daug nekainuoja, tačiau dėl tikslių kainų kreipkitės į darbus atliksiančius meistrus. Gausite palankias darbų kainas be jokių tarpininkų.

 

✅Kaip užsakyti šildymo sistemos montavimą?

Užsakyti paslaugą galite svetainėje pasirinkę miestą. Taip bus parodyti arčiausiai jūsų esančio specialisto kontaktai, tad jūs galėsite susisiekti ir užsakyti paslaugą.

 

✅Koks yra šildymo sistemos montavimo procesas?

Meistrams atvykus į objektą, yra įvertinamos reikalingų darbų apimtys, terminai, kaina bei kitos sąlygos. Pasiūlykite atvykti meistrui jums patogiu metu ir patogiai suderinkite visas reikalingas detales.

 

✅Kaip greitai galite iškloti trinkeles?

Šildymo sistemos įrengimas - sezoninė paslauga, todėl darbų atlikimo laikas priklauso nuo meistrų užimtumo ir užsakymų kiekio, bet Universalus meistras pasirūpins, kad jums netektų ilgai laukti.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020