Pigūs Kartotinių Namų Projektai 

Kartotiniai namų projektai yra tokie, kuriuos galite išsirinkti iš architekto katalogo. Toks projektas yra pritaikytas standartinei šeimai, jos poreikiams ir gyvenimo būdui. Kartotinio projekto funkciniai sprendiniai yra optimaliausi ir paprastai ekonomiškiausi, siekiant išvengti nereikalingų erdvių ar architektūrinių sprendinių. Kodėl mūsų namų projektai yra pigūs? Kadangi jie nėra unikalūs, o yra kartotiniai arba kitaip dar vadinami- šabloniniai. Turime pasiūlyti skirtingus 33 pigius namų projektus. Projektai gali būti keičiami ar modifikuojami pagal kliento poreikius.

Mūsų Architekto Kartotinių Namų Projektų Katalogas 

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-5) 214 0507

Kartotinio namo projekto privalumai:

Pigu 

Kartotinis projektas gali būti net kelis kartus pigesnis už individualaus namo projektą. Kartotinis projektas yra gerokai pigesnis už individualų, nes Jūs esate ne vienintelis tokio projekto pirkėjas. 

Pritaikyti daugumos poreikiams 

Dauguma užsakovų nėra prieš tai gyvenę name, todėl sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę kitoje erdvėje. Kartotiniai projektai yra pritaikyti daugumos žmonių preikiams skirstant erdves, išplanavimą ir patogumą gyvenant kasdienį gyvenimą. 

Greita 

Kadangi renkatės namą iš katalogo, Jums nereikia aukoti laiko namo projektavimo procesui, susitikimams su architektu. Išsirinkę projektą, galite jį nusipirkti tuoj pat ir pradėti statybos procesą. 

Optimalios erdvės 

Karotitnių namų erdvės yra optimizuotos iki maksimumo siekiant išvengti nereikalingo ploto, koridorių ar kitų neracionalių architektūrinių sprendinių. 

Nesudėtingos konstrukcijos 

Kartotiniai  projektai paprastai būna pritaikyti ekonomiškam statymui, todėl jų konstrukcijos būna nesudėtingos, nebrangiai įgyvendinamos, medžiagos lengvai gaunamos ir įperkamos. 

Gyvas rezultatas 

Dauguma kartotinių namų jau būna ne kartą pastatyti ir pasiteiravę architekto galite pamatyti realiai stovintį Jums patikusį namą.

Kada žinoti, kad Kartotiniai Namų Projektai ne Jums? 

Jei niekaip negalite išsirinkti kartotinio projekto, kuris tenkintų Jūsų gyvenimo būdo poreikius, norisi kažko originalesnio, įspūdingesnio. O jei ir randate Jums patikusį projektą, tačiau vis tiek daug ką pakeistumėte, tada rekomenduotumėme užsisakyti individualaus namo projektą, kuris būtų sukurtas būtent Jums ir Jūsų gyvenimo stiliui. Taip pat renkantis kartotinį projektą turite atsižvelgti į sklypo formą ir orientaciją. Jei Jūsų sklypas labai nestandartinės formos, pločio ar ilgio, tuomet racionaliausia būtų rinktis individualų projektą, kuris būtų pritaikytas prie Jūsų nestandartinio sklypo. 

Kartotinio Namų Projekto Pakeitimai 

Jeigu Jums patinka kartotinis projektas, tačiau vis tiek norite kažką pakeisti, galite kreiptis į architektą ir jis už papildomą mokestį padarys Jūsų norimus pakeitimus. Pakeitimai gali būti dviejų tipų: nesudėtingi ir sudėtingi, nuo to tiesiogiai priklaso pakeitimų įkainiai. Pigiausi ir nesudėtingiausi pakeitimai yra apdailos medžiagų, pertvarų (nelaikančiųjų sienų) perkėlimai, panaikinimai ar pridėjimai. Sudėtingiausi pakeitimai yra laikančiųjų konstrukcijų (sienų, stogo, angų, kaminų ir t.t.).

Taip pat labai svarbu žinoti, jog kai kuriuos nesudėtingus pakeitimus galite atlikti ir jau gavus statybos leidimą – statybos metu. Nesudėtingi ir neesminiai pakeitimai nesudaro jokių problemų priduodant namą, tačiau prieš darant bet kokius pakeitimus rekomenduojame pasitarti su architektu. 

Skambinkite, pakonsultuosime!

(8-5) 214 0507

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS

5(based on 3 reviews)

  • Ačiū labai Jūsų Architektei! Ji tiesiog nuostabi! Padarė visus pakeitimus, kurių prašėme, gavo statybos leidimus, tiesiog PASAKA! Rekomenduoju !! Juratė 10/25/2016

  • Puikios paslaugos, viskas buvo labai greitai ir kokybiskai! Povilas 11/05/2016

  • Ačiū labai! Puikios specialistės tikrai išmano savo darbą! Jelena 02/15/2018

Spausk ir skambink!