Techninė pagalba kelyje Panevėžyje

Universalaus meistro techninė pagalba kelyje Panevėžyje - jūsų ramybė bet kokios išvykos metu. Įvairūs netikėtumai nutinka skirtingose gyvenimo srityse. Sutikime, kad sustojus automobiliui vidury kelio toliau nuo namų - apima stresas ir dažnai pasimetame. Net ir labai gerai besirūpinant savo automobiliu, jis gali sugesti tuomet, kai to tikėjotės mažiausiai... Bet išeitis visuomet yra - tai techninė pagalba kelyje. Universalaus meistro technikai atskubės į pagalbą, kai netikėtai bus pasibaigęs kuras jūsų automobilyje, nuleis padangą ir jūs neturėsite tam reikalingų įrankių, atidarysime užsitrenkusias automobilio dureles, ištempsime iš sniego pūsnies ar purvo. Mes atliksime jūsų automobilio transportavimą iki nurodytos vietos. Esame apsirūpinę visa reikalinga technika, aptarnaujame tiek visų modelių lengvuosius automobilius, tiek sunkiąją techniką. Dirbame visame Panevėžio regione, tad pagalbą suteikiame greitai ir operatyviai. Nedvejokite ir skambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir techninė pagalba kelyje Panevėžyje sugrąžins prarastą jūsų automobilio techninę būklę bei pasirūpins jūsų saugumu bet kuriuo paros metu.

technine pagalba kelyje Panevėžyje

Tralas Panevėžyje

Techninės pagalbos kelyje aptarnavimo zona

Netgi pati menkiausia situacija, kaip nelaiku pasibaigęs kuras ar nuleista padanga atrodo kaip niekis, tačiau kai į ši “miksą” įsimaišo “laiko klausimas” – pvz. Jūs skubate į darbą ar į svarbų susitikima, - staiga tai gali pasirodyti, kaip pasaulio pabaiga. O jeigu užstrigote automagistralėje, arba itin judrioje gatvėje piko metu? Šių scenarijų galime prigalvoti šimtus, - tačiau viena aišku, - kartais susitvarkyti su kelyje iškilusiomis problemomis nepavyksta net ir labiausiai technikoje nusimanantiems vyrukams, o ką jau bekalbėti apie technikoje nenusimančius. Tiesa, - jaudintis neverta. Tam esame mes – Universalaus Meistro techninės pagablos kelyje ekspertai.

Techninė pagalba kelyje Panevėžyje

Techninė pagalba kelyje Panevėžyje

Optimali kaina. Kaina už techninės pagalbos kelyje paslaugas labai priklauso nuo darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Tačiau, bet kuriuo atveju mes nesiekiame „apiplėšti“ kliento, nes norime formuoti socialiai atsakingą verslą. Tačiau, iš klientų taip pat tikimės, kad jie supranta tikrai kokybiško darbo (kurį mes atliekame) vertę, nes mes nenuvertiname savo kvalifikacijos bei gebėjimų. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl garantuojame, kad nemalonių staigmenų nesulauksite iš mūsų ekspertų!

Sąžiningumas. Universalus meistras nepaliks žmogaus bėdoje ir dirbs visada dirbs sąžiningai. Mes tikime, kad kiekvienas ekspertas turi prisiimti atsakomybę sergėti amato orumą ir įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl garantuojame, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi techninės pagalbos standartai ir garantuojame, kad jus ištikus nelaimei nebus jokių papildomų paslaugų, kurios yra „būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų“.

Profesionalumas. Universalaus meistro techninės pagalbos kelyje ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota, ir todėl gali užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką galutinį rezultatą. Nevėluojame nei pasirodyti, nei atlikti darbus. Mes dirbame nuodugniai, efektyviai ir planuotai, garantuojame praktišką bei kokybišką darbą ir užtikriname jūsų saugumą bei patogumą kad ir kur bebūtumėte ekspertų iškvietimo metu.

Kokybė. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų techninės pagalbos darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją, jeigu ji yra taikoma konkrečiu atveju. Ji priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais techninės pagalbos kelyje standartais ir moderniausia praktika. Jeigu kas nors blogo netikėtai nutinka, drąsiai kreipkitės – padėsime bėdoje!

Kada kviesti techninę pagalbą kelyje? 

Visi žinome tai, kad mes lietuvaičiai nesame iš kelmo spirti. Ir merginos ir vaikinai vairuojantys automobilius Lietuvoje, visas bazines operacijas (kaip rato keitimas, tepalu lygio tikrinimas ir pan.) atlieka net nemirktelėje. Tiesa ir tai, kad kartais automobiliui netikėtai “sustojus” – nėra jokių akivaizdžių požymių kurie pasufleruotų kas iš tiesų jam nutiko. Tada be profesionalų pagalbos neišsiversite.

Universalaus meistro pagalbos kelyje ekspertai atvyks į jūsų nurodytą vietą, padės jums nusiraminti, pasiūlys efektyviausius problemos sprendimo būdus. Esant reikalui, - pasirūpins, kad jūsų automobilis saugiai ir greitai būtų nugabentas į saugią vietą, kur tolimesnius remonto darbus atliks kvalifikuoti ekspertai.

Įvyko nelaimingas atsitikimas?

Jeigu kelyje jums nutiko nelaimingas atsitikimas - mes galime jums padėti. Universalaus Meistro ekspertai atvyks į įvykio vietą, pasirūpins jūsų automobiliu, reikalui esant transportuos automobilį į saugią vieta, pakonsultuos su auto įvykiais susijusiais klausimais. Ir nesvarbu, - tai diena ar naktis, - jūsų patogumui - savo paslaugas mes teikiame apskritą parą. Švenčių dienos? Šeštadienis? Sekmadienis? Mes visada pasiruošę jūms padėti.

Mums taip nenutinka: 

Skūbi pagalba kelyje

Žmonės dažnai mūsų klausia ar tikrai teikiame savo paslaugas 24 valandas per parą – 7 dienas per savaitę? Žiemą, rudenį, pavasarį ir vasarą? – Atsakymas visada tas pats. – Taip. Žiemą, kai vairavimo sąlygas apsunkina sniegas, ledas, prastos matymo sąlygos ir net pats žmonių nusiteikimas (šventiniu laikotarpiu) įvyksta itin daug nelaimingų atsitikimų. Rasti pagalbą tokiu laiku, - itin sudėtinga. Dėl to, dirbame tam, kad pavadinimas Universalus Meistras jums kuo labiau asocijuotūsi su žodžiais “problemos sprendimas” . Nes mes visada pasiruošę jūms padėti. Malonūs, kvalifikuoti ir visada pasiruošę padėti Universalaus Meistro techninės pagalbos kelyje specialistai laukia jūsų skambučių apskritą parą. Bėdų kelyje dar neturėjote? Užbėkite įvykiams už akių – numeris kurį vertą žinoti yra žemiau. Vairuokite saugiai!

Techninė pagalba kelyje

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019