Durų montavimas Klaipėdoje

Profesionalus durų montavimas Klaipėdoje garantuoja ilgalaikę durų kokybę. Teisingas ir tikslus durų montavimas turi didelę įtaką energijos taupymui, o naudojant pažangias bei modernias termoizoliacines medžiagas, dar labiau galima sumažinti šilumos nuostolius. Nuo kokybiško durų sumontavimo priklauso jų tarnavimo laikas.

Kad durys tarnautų ilgai, jas reikia pasirinkti ne tik kokybiškas, bet labai svarbu - jų deramas sumontavimas. Durys, kaip ir namo langai, turi varstytis lengvai bei patogiai. Neteisingai atliktas durų montavimas sąlygoja vėlesnį defektų atsiradimą, o jų taisymas ar remontas kainuoja nepigiai.

Universalaus meistro durų montuotojai rekomenduoja neužsiimti šiais darbais patiems ar patikėti juos žmonėms, neturintiems specifinių žinių ir profesinės patirties. Montuojant duris labai svarbus darbų etapas - durų rėmų, staktų tvirtinimas. Šiam darbui atlikti yra naudojamos specialios putos, kurios turi būti labai kokybiškos. Priešingu atveju, plečiantis putoms, gali deformuotis ir išsikraipyti durų forma ir varstymo mechanizmas.

duru montavimas Klaipėdoje

duru montavimas

Turbūt sutiksite, kad kiekvieną darbą, kuriam reikalingos profesinės žinios, turi atlikti savo srities žinovai. Universalaus meistro komanda - pasirengusi sumažinti jūsų buitinių rūpesčių naštą! Paskambinkite mums ir aptarkime juos. Durų montavimas Klaipėdoje jau atliekamas patikimų Universalaus meistro specialistų.

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Iškvietę Universalųjį meistrą į namus, galėsite pamiršti visus rūpesčius. Vieninteliu Jūsų darbu liks skambutis mums. Mūsų meistrai pasirūpins Jūsų patogumu ir suteiks visą likusią reikiamą pagalbą. Atvažiuosime sutartu laiku, atsivešime visus reikiamus darbo įrankius, sumontuosime Jūsų duris ir išvažiuosime. Jokių nereikalingų diskusijų. Jūs sakote – mes darome!

Greitis. Durų montavimas reikalauja neatidėliotinų veiksmų, todėl pasiūlysime greitas paslaugas be jokio delsimo. Pavargote nuo meistro, kuris niekaip per kelis kartus negali užbaigti paprašyto darbo? Mūsų meistrai viską atliks akimirksniu be jokių papildomų važiavimų ir Jūsų brangaus laiko trukdymo.  Greitis ir operatyvumas yra tai, kuo mūsų paslaugos skiriasi nuo kitų.

Lankstumas. Ne tik norime, bet ir mokame prisitaikyti prie klientų įgeidžių. Užsakymų vykdymas mūsų įmonėje yra paremtas išvystyta komunikacija, taigi atšaukus užsakymą arba pakeitus jo laiką sureaguosime akimirksniu ir be jokių priekaištų! Suprantame, kad kartais iškyla nenumatytų atvejų ir tenka keisti planus, todėl esame lankstūs kliento poreikiams ir sugebame prisiderinti.

Kokybė. Būdami užtikrinti mūsų meistrų reikiama kvalifikacija esame ramūs, jog galime pasiūlyti aukščiausią durų montavimo paslaugų kokybę. Durų gamintojai dažnai neturi reikiamos kvalifikacijos durų montuotojų, todėl nuo to nukenčia darbų kokybė ir sumontuotos durys nebeatrodo taip gražiai, kaip salone. Mūsų patyrę meistrai pasirūpins, kad Jūsų durys atrodytų puikiai.

Durų montavimas Klaipėdoje

Durų montavimas Klaipėdoje

Būdami užtikrinti mūsų meistrų reikiama kvalifikacija galime pasiūlyti aukščiausią durų montavimo arba remonto paslaugų kokybę. Universalaus meistro profesionalų komanda atvyks pas Jus į namus greitai, o darbus nudirbs nepastebimai. Norite pamatyti ir patys įsitikinti, kaip greitai ir kokybiškai galima atlikti sudėtingus ir specialių žinių reikalaujančius durų montavimo darbus? Kreipkitės į mus nedelsiant ir būsite nustebinti!

Kokybiškai atliekame šiuos durų montavimo paslaugos darbus:

Kiekvienas užsakymas yra labai skirtingas, todėl atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius. Prieš atlikdami darbus stengiamės išklausyti, patarti ir surasti tinkamiausią sprendimo būdą. Tenka susidurti ir su situacijomis, kuomet klientai prisipažįsta patys nelabai suprantantys, dėl ko jų durys nefunkcionuoja taip, kaip turėtų. Ir tai yra visiškai natūralu, kadangi ne visi esame šios srities specialistai, todėl Universalus meistras visuomet nustatys probleminę vietą, paaiškins, kokios buvo to priežastys ir sutvarkys viską už Jus. Taigi kreipkitės tiesiai į mus ir užmirškite visus netikėtai užklupusius rūpesčius!

Universalaus meistro durų montavimo paslaugos galioja visame Vilniaus mieste. Paskambinę mums ir iškvietę meistrą į namus gausite visą reikiamą pagalbą vykdant durų montavimo, remonto ar reguliavimo darbus. Atvyksime ir pakonsultuosime, detaliai paaiškinsime visą darbų eigą, todėl galėsite būti ramūs, suprasdami kaip ir kokie darbai yra vykdomi Jūsų namuose.

Durų montavimo Klaipėdoje

Durų montavimo kaina yra nustatoma atsižvelgiant į kliento poreikius. Paskambinę mums papasakokite, kokios yra reikiamų atlikti darbų apimtys ir sužinokite, kiek Jums tai kainuos. Savo ruožtu mes užtikrinsime, kad gaunama paslaugų vertė būtų didesnė už kainą. Suteikiame geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl nedvejodami skambinkite nurodytais kontaktais ir džiaukitės patikimais meistrais jau nuo šiandien!

Užteks svarstyti apie nesumontuotas bei sukrypusias duris. Mūsų siūlomas kokybiškas durų montavimas Vilniuje suteiks Jums taip ilgai lauktą ramybę. Užsisakydami Universalųjį meistrą į namus jau šiandien, patirsite dar neregėtą meistrų patikimumą ir atsakomybę. Būsite tikri, kad nesugadinsime Jūsų turto, o iškilus bet kokioms problemoms išspręsime viską Jūsų naudai. Skambinkite nurodytu telefono numeriu ir įsitikinkite tuo patys!

Universalus meistras – tai daugiau nei paslauga. Tai ramybė, kuria galėsite mėgautis dar ilgai po visų atliktų darbų. Nebesvarstykite ir kreipkitės į mus, o mes pasirūpinsime visais neatliktais darbais Jūsų namuose. Jūsų rūpesčiai mūsų rankose.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019