Terasos įrengimas Kaune

Terasos įrengimas Kaune - viena iš populiariausių statybinių paslaugų. Atėjus pavasariui, skubame džiaugtis pirmaisiais saulės spinduliais ir plačiau praveriame duris į savo terasas. Terasa yra ta vieta, kurioje maloniai leidžiame laiką laisvalaikiu šiltuoju metų laiku. Terasa šalia namų yra populiarus sprendimas, mėgstantiems gryną orą ir kokybišką poilsį.

Prieš įsirenginėjant terasą reikia atsižvelgti į savo ir šeimos asmeninius poreikius, pomėgius bei laisvalaikio leidimo formas. Terasa yra puiki vieta mėgautis puikiais orais, gaminti maistą ir bendrauti šeimos ar draugų rate. Didžiausias terasos privalumas - jos funkcionalumas ir praktiškumas. Terasa praplečia namų zoną ir suteikia erdvės pojūtį. Terasa leidžia įgyvendinti įvairius dekoravimo sprendimus, tad ši zona atspindi šeimininkų skonį ir grožio pajautimą. Yra keletas aspektų, kuriais remiantis, žinosite, kur geriausia vieta terasai įrengti šalia namų. Jeigu jūs norite daugiau mėgautis šiluma ir saulės spinduliais, terasą verta įsirengti pietinėje arba vakarinėje namo dalyje. Jeigu mėgstate pavėsį, rinkitės šiaurinę namo dalį.

Terasos įrengimas Kaune

terasos irengimas

Terasų meistrai pabrėžia, kad labai svarbūs veiksniai, planuojant terasą šalia namų - saugumas ir privatumas. Jeigu jūs nusprendėte įsirengti terasą, kreipkitės į profesionalus - Universalaus meistro komandą. Susisiekite su mumis jums patogiu laiku ir aptarkime jūsų svajonių kampelio atsiradimą! Terasos įrengimas Kaune - greita ir patogi paslauga.

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Mūsų meistrų paslaugumas pasitarnaus jūsų patogumui. Sunešime medžiagas, prieš darbus ir po jų sutvarkysime aplinką, nepaliksime šiukšlių, jei reikės, pagal atskirą susitarimą didesnes atliekas savo transportu išvešime utilizavimui, suteiksime naudingų patarimų dėl terasos priežiūros bei visaip kitaip padėsime. Mūsų tikslas užtikrinti, kad klientas gauna visokeriopą pagalbą ir nėra paliekamas nežinioje. Universalus meistras pasirūpina viskuo.

Atsakomybė. Atsakomybė apibūdina mūsų darbo pobūdį. Jeigu kažko paprašėte, galite būti ramūs, kad tai bus įvykdyta. Kruopščiai organizuojame visus darbus ir nepamirštame nei vieno kliento prašymo. Atsakomybė tai ne tik išpildyti darbai, bet ir atsakingas požiūris darbams pasibaigus. Jums prireikus, suteiksime visą reikiamą pagalbą atlikus darbus, o jeigu kils kokių nors nesusipratimų, visuomet maloniai padėsime juos išspręsti.

Patikimumas. Užsisakius mūsų meistrų paslaugas, mes pateiksime visą naudingą ir reikiamą informaciją apie darbų vykdymą, kainą, terminus ir kt. Vedini atsakomybės ir pasitikėjimo, užtikriname klientams, kad darbai bus įvykdyti per nustatytą laikotarpį, todėl neteks patirti nepatogumų dėl užsitęsusių ir laiku neįvykdytų darbų. Žodinis susitarimas mums yra viskas.

Specialisto akis. Mūsų patyrusių kapų tvarkymo specialistų patirtis leidžia aptikti problemines kapaviečių vietas ir klientams pasiūlyti geriausią sprendimą. Dažnu atveju klientai negali pastebėti, kad vandens išplautus pamatus reikia sutvirtinti, o pavirtusiam paminklui išbetonuoti tvirtą pamatą. Kai kuriuos dalykus pastebi tik profesionalai, taigi kreipkitės į mus ir mes jums visada nuoširdžiai padėsime.

Terasos įrengimas Kaune

terasos irengimo kaina

Lauko terasos įrengimas Kaune

Universalaus meistro terasų montavimas kompleksiškai apjungia visas paslaugas. Ne tik kokybiškai įrengsime, jūsų terasą, bet ir suorganizuosime reikiamą transportą, nepaliksime atliekų, parengsime reikiamus brėžinius, suprojektuosime jums tinkamą terasą, ją impregnuosime apsauginiu sluoksniu ir daug daugiau. Mūsų paslaugų esmė yra suteikti klientams absoliučią ramybę, kad nereiktų sukti galvos dėl net ir mažiausio menkniekio. Su terasos įrengimu kartu teikiame ir šias paslaugas:

  • Terasos projektavimas
  • Terasos brėžinių parengimas
  • Terasos ploto apskaičiavimas
  • Tinkamo terasos pagrindo paruošimas
  • Terasos klojimas
  • Atliekų išvežimas
  • Transporto organizavimas
  • Terasos impregnavimas/aliejavimas
  • Terasos dažymas

Mūsų paslaugos užtikrins visišką jūsų patogumą, dėl to iš karto galėsite pamiršti visus rūpesčius. Rinkoje labai sunku rasti meistrų, kurie pagelbėtų net ir tose srityse, kurios iš dalies nėra jų atsakomybėje. Tačiau mūsų požiūris kitoks. Atsiųsime reikiamus specialistus, kurie padės vykdyti pagalbinius darbus. Pvz. jeigu jums reikia terasos įrengimo ir atliekų išvežimo, į jūsų namus atvyks ne tik terasos įrengimo specialistai, bet ir pagalbiniai meistrai, kurie padės greitai ir kokybiškai atlikti jūsų prašomus darbus.

Kompleksinės Universalaus meistro paslaugos užtikrins jūsų ramybę, o į vietą atvykę meistrai aiškiai žinos, ką turi daryti. Jums nebereikės antrą kartą rodyti pirštu ir tikrinti kaip yra vykdomi darbai. Mūsų tikslas yra nuimti nuo jūsų pečių visus rūpesčius ir leisti mėgautis greitai vykdomais darbais.

Terasos įrengimo Kaune

Terasos įrengimo kainą pagrinde lemia reikiamų paslaugų bei užduočių vykdymas, terasos plotas, klojamas pagrindas bei kiti asmeniai poreikiai. Tam, kad sužinotumėte tikslią paslaugų kainą paskambinkite mūsų nurodytais kontaktais ir mes atvykę į vietą tiksliai įvertinsime darbų apimtis, plotus bei jūsų prašymus ir pateiksime individualų pasiūlymą jums. Esame tikri, kad galime konkuruoti žema paslaugų kaina neaukodami paslaugų kokybės.

Terasos įrengimas Vilniuje – platų darbų spektrą apimanti Universalaus meistro paslauga. Įgyvendinsime visus jūsų norus kuriant, projektuojant bei įrengiant jūsų svajonių terasą. Svajokite drąsiai, nes su Universaliu meistru visos svajonės pildosi!

Lauko terasų montavimas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019