Karkasiniai namai

Galvojate apie svajonių namą? Svarstote, koks namo tipas būtų parankiausias ir ekonomiškiausias? Tuomet jums vertėtų sužinoti šį tą daugiau apie karkasinius namus. Kitaip nei kartais yra manoma, karkasiniai namai iš tikrųjų yra šilti ir ilgaamžiai. Šiuolaikinės technologijos bei medžiagos leidžia užtikrinti karkasinių namų patvarumą, o nesudėtinga konstrukcija maksimaliai sutrumpina namo statybos laiką bei kaštus. Karkasiniai namai yra populiarūs skandinavijoje, kadangi gali suteikti praktiškai tokį patį komfortą kaip ir įprasti mūriniai namai.

Vienintelis dalykas, be statybai naudojamų medžiagų, į kurį būtina atkreipti dėmesį yra kvalifikuoti karkasinių namų statybos ekspertai. Šių namų statybai ir jų kokybei kaip niekad daug reikšmės turi statybininkų patirtis ir naudojamos technologijos. Patyrę ir įvairias situacijas išgyvenę Universalaus meistro specialistai pastatys sandarų ir visiems gyvenimo atvejams pritaikytą karkasinį namą, pasiūlys tinkamiausias ir kokybiškas medžiagas namo statybai bei garantuos greitą ir sklandų darbų atlikimą.

Karkasinė namo konstrukcija ne tik puikiai tinka mažaaukščių namų statybai, bet ir yra universali kuriant tiek namo interjerą, tiek eksterjerą. Šiuolaikinės technologijos ir sutvirtinimo detalės karkasinių namų statyboje leidžia kurti daug patvaresnes konstrukcijas, o įvairios izoliacinės ir impregnavimo medžiagos suteikia maksimalų komfortą. Namo apdailą yra lengva pakeisti, todėl atrenovuoti karkasinį namą, pastatyti sienų pertvaras, rekonstruoti sienose esančias komunikacijas yra ypač nesudėtinga ir patogu.

Karkasinių namų katalogas

Karkasiniai namai

Karkasinių namų privalumai

Patogu. Universalaus meistro namų statybos paslauga pasižymi plačia atliekamų darbų apimtimi. Jums ne tik nereikės ieškoti, kas galėtų atlikti skirtingas ir tarpusavyje kartais nesusijusias namų statybos užduotis, bet ir visi darbai bus prižiūrimi bei kontroliuojami.

Pigu. Karkasiniai namai pasižymi paprasta konstrukcija ir surinkimu, todėl tai yra viena iš labiausiai išlaidas taupančių namų rūšių. Nešvaistykite pinigų tam, ką galite turėti pigiau. Karkasinės konstrukcijos šiais laikais taipogi yra tvirtos ir patikimos, todėl niekuo nerizikuosite.

Greita. Priklausomai nuo suprojektuoto namo dydžio, karkasinį namą galima surinkti vos per kelias savaites. Patyrę ir reikiamas žinias turintys specialistai jūsų karkasinį namą surinks bemaž dvigubai greičiau nei naudojant kitokį statybos būdą.

Patikima. Kitaip nei kai kurie žmonės yra įsitikinę, karkasinių namų konstrukcijos yra ypač tvirtos ir nesunkiai gali atlaikyti dideles apkrovas bei apsaugoti nuo pačių nepalankiausių meteorologinių reiškinių. Tinkamos medžiagos ir specialūs sutvirtinimai padės namuose jausti saugumą.

Sandaru. Karkasinių namų konstrukcijos yra palankios užtikrinant tiek namo termoizoliaciją, tiek hidroizoliaciją. Aukštos kokybės izoliacinės medžiagos išlaikys namuose šilumą bei tinkamą drėgmės lygį.

Ekologiška. Kitaip nei naudojant kitas statybos technologijas, karkasinių namų statybai yra naudojamos pagrinde natūralios ir ekologiškos medžiagos. Natūralios medžiagos padeda namui „kvėpuoti“, todėl patalpose galėsite mėgautis puikiu mikroklimatu.

Kada rinktis karkasinį namą?

Renkantis namą ir jo tipą, svarbu gerai apsvarstyti ne tik savo individualius poreikius, bet tokius dalykus, kaip biudžetas, turimo sklypo konfigūracija bei pačio namo norimas išplanavimas. Įprasto mūrinio namo išplanavimas yra praktiškai amžinas, beveik nepaliekantis vietos keisti namo konfigūracijos ir vidaus patalpų. Nemažai žmonių namą stato tik kartą gyvenime, tačiau bėgant laikui poreikiai gali keistis. Šiuo atžvilgiu karkasinis namas visuomet suteiks galimybę esant reikalui keisti namo išplanavimą, įrengti papildomas pertvaras arba jų atsisakyti.

Jeigu jūsų turimas sklypas nėra labia didelis, kreipkitės į mus ir mes jums rekomenduosime patikimą architektą, kuris parengs tokį karkasinio namo projektą, kuris tiktų jūsų sklypui ir sukurtų geras sąlygas patogiam gyvenimui. Ne paskutinioje vietoje turėtų būti ir finansinis aspektas. Karkasiniai namai yra vienas iš ekonomiškiausių būdų pasistatyti svajonių namą, kuris ne tik atitiktų visus jūsų lūkesčius, bet ir piniginės storį. Karkasinio namo konstrukcijos ir pertvaros leidžia patyrusiems meistrams greitai ir patogiai surinkti namo konstrukcijas.

Karkasiniai namai taupo ne tik jūsų pinigus, bet ir laiką, o esant dideliam apdailos medžiagų pasirinkimui, karkasinis namas vizualiai nei kiek nesiskirs nuo mūrinio. Paprastai namo pastatymui gali prireikti net kelių mėnesių, tačiau rimti specialistai karkasinį namą gali surinkti vos per kelias savaites. Jei norite turėti patikimą, gražų, ekologišką namą už gerą kainą, jums tikrai vertėtų apsvarstyti karkasinio namo statybą.

Karkasiniai namai kaina

Paskambinę mums sužinosite visas detales apie karkasinius namus ir jų statybos ypatumus, statybos darbų terminus, kainas bei kitą aktualią informaciją. Universalus meistras atliks tiek parengimo, tiek namų statybos darbus, todėl jums nereiks rūpintis niekuo. Padėsime susidoroti su visais iššūkiais nuo namo projektavimo iki jo pridavimo, atliksime geodeziniu matavimus, gausime reikiamus leidimus, efektyviai suorganizuosime darbus bei atliksime jų priežiūrą.

Junkitės prie mūsų laimingų klientų, pamatykite mūsų atliktų darbų pavyzdžius ir atskleiskite mums savo idėjas. Universalus meistras jas gali paversti tikrove. Kurkite savo svajonių namus ir jūsų svajonės išsipildys!

Pigūs karkasiniai namai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 3 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Julius 08/27/2018
  • Super. Lilija 05/02/2021
  • Laba vakara.Ar statote namus issimoketinai.kokia kaina namo Ametistas.dekui Ramute 11/12/2022