Gipskartonio montavimas

Jei kada teks įrengti naują būstą, gipskartonio montavimas bus vienu pagrindinių vidaus išplanavimo darbų.

Daugelis susidūrę su gipso montavimu gerai žino, kad visas šis procesas susideda iš brėžinių parengimo, profilių sukimo bei gipso lakštų pjovimo ir montavimo. Gipso medžiagų turi būti paruošta atsižvelgiant į gipso montavimo kvadratūrą. Gipskartonio montavime didelę reikšmę turi darbo kokybė, todėl protingiausia šį darbą patikėti specialistams.

Gipskartonio montavimas

Montuojant gipso plokštes svarbu netaupyti medžiagų sąskaita, pasirinkti kokybišką ir ne patį pigiausią gipsą. Toks tarnaus ilgiau bei suteiks daug geresnę būsto izoliaciją nuo garso. Gipskartonio montavimas yra ypač paklausi statybinių darbų paslauga, tad pasitelkite į pagalbą patikimus meistrus ir pamirškite visus sunkumus.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Modernumas. Universalaus meistro ekspertai supranta ir vertina technologinę pažangą sienų statymo ir dekoravimo srityje. Tikslas yra taikyti tinkamus sprendimus, taupyti laiką bei medžiagas. Todėl mūsų specialistai, naudoja ekologiškiausius ir tinkamiausius produktus bei medžiagas, derina modernius gipso kartono montavimo ir sienų pagrindo ruošimo metodus ir taiko naująsias technologijas bei įrenginius. Taip yra garantuojamas darbo našumas ir efektyvumas.

Kokybė. Universalus meistras yra sudaręs vertybes, kuriomis darbuotojai vadovaujasi, nepriklausomai nuo jų atliekamų paslaugų. Mūsų ekspertai dirba taip, lyg tvarkytų savo, šeimos ar draugų namus. Mes tikime, kad geriau yra vieną kartą nepriekaištingai padaryti darbą, užuot darius jį „pigiai“ ir tuomet taisyti dešimt kartų. Tausojame nervus, laiką, ir medžiagas. Vienintelis sprendimas – visus darbus atlikti taip, kaip reikia, nuo pat pradžių!

Sąžiningumas. Būti sąžiningu individualaus namų sprendimų pramonėje yra sudėtingas reikalas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tai visgi yra įmanoma. Universalaus meistro specialistų komanda užtikrina skaidrumą dirbant ir bendradarbiaujant ir pasirūpina, kad visi darbai būtų daromi taip, kaip buvo sutarta su klientu, siekiant jūsų pageidaujamų rezultatų, ir visą tai be įtartinų sąskaitų, įtraukiančių punktą „papildomi darbai“.

Kaina. Universalaus meistro gipso kartono montavimo paslaugos – už optimalią kainą ir be netikėtumų! Mes siekiame suformuoti pusiausvyrą tarp kliento poreikių ir teikiamų paslaugų. Kokybiškos sienų paruošimo ir gipso kartono montavimo paslaugos samdant patyrusius ir įgudusius ekspertus, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu yra akivaizdūs galutiniame rezultate. Tačiau, siūlome sąžininga kainą – ir mums, ir jums.

Gipskartonio montavimas kaina

Gipskartonis yra vertinamas dėl savo universalumo ir plačių montavimo galimybių. Jos montuojamos tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, gipso plokštės gali būti įprastos arba atsparios drėgmei, todėl tiks bet kurioje patalpoje. Gipskartonio montavimas nėra sudėtingas, tačiau reikalauja tam tikrų žinių. Ypatingai svarbu tinkamai paruošti paviršių, prie kurio bus montuojamos gipso plokštės. Jis turi būti lygus, tvirtas ir sandarus. Esant reikalui gali būti naudojamos užpildančios medžiagos. Plokštės yra tvirtinamos prie metalinių profilių, o kampai sutvirtinami taip pat metalinėmis detalėmis. Atlikus gipso montavimą reikia jį nutinkuoti ir paruošti dažymui.
Gipskartonio montavimo kaina priklauso nuo gipso montavimo aplinkybių, bendro darbų mąsto. Universalus meistras pasirūpino profesionalių gipskartonio montavimo paslaugų suteikimu visoje Lietuvoje, todėl jeigu jums atsirado poreikis kokybiškam gipso montavimui, susisiekite su mūsų gipskartonio montuotojais arčiausiai jūsų esančiame mieste ir mes operatyviai įvertinsime jūsų poreikius bei jūsų užsakymo atlikimo galimybes. Suteiksime jums nemokamą konsultaciją, įvertinsime darbų kainą bei pateiksime realius darbų atlikimo terminus. Galiausiai atvyksime į jūsų objektą sutartu metu ir atliksime greitą, patikimą, kokybišką ir profesionalų gipskartonio montavimą už gerą kainą. Skambinkite mūsų specialistams savo mieste ir pamirškite visus rūpesčius, kuriuos jums kelia statybiniai darbai. Pažadame tvarką, atsakingumą ir kruopštų darbą jūsų labui. Universalus meistras – kokybė už protingą kainą!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja gipskartonio montavimas?

Gipskartonio montavimas, vykdomas Universalaus meistro, bus atliktas kokybiškai ir už protingą kainą. Žinoma, kuo didesnis užsakymas, tuo geresnės darbų kainos. Visi įkainiai yra skaičiuojami kiekvienam projektui individualiai.

 

✅Kaip užsakyti gipskartonio montavimą?

Svetainėje universalusmeistras.lt pasirinkę miestą, rasite meistro kontaktus. Susisiekę telefonu arba el. paštu išsakykite savo pageidavimus ir apibūdinkite užsakymo detales.

 

✅Koks yra gipso kartono montavimo procesas?

Meistrui atvykus pas jus, bus sutarti reikalingų darbų atlikimo terminai, patikslinta darbų kaina, apatartos kitos sąlygos. Su meistrais bendraukite tiesiogiai ir gaukite visą informaciją iš pirmų lūpų.

 

✅Kaip greitai galite sumontuoti gipsą?

Gipskartonio montavimas yra pradedamas esant palankioms sąlygoms darbus pradėti iš karto. Tai gali priklausyti ir nuo meistrų užimtumo, bet stengiamės visus darbus pradėti kaip galima greičiau.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020