Gipso kartono montavimas Klaipėdoje

Gipso kartono montavimas Klaipėdoje yra neišvengiamas namų apdailos procesas, sukuriantis sienų ar lubų pagrindą tolimesniems apdailos darbams. Gipso kartonas dažnai yra montuojamas siekiant suformuoti arba performuoti vidaus patalpų išplanavimą, formuoti erdves, taip pat įgyvendinti vidaus interjero dizaino sprendimus, tad šis darbas yra neįtikėtinai svarbus bet kokios paskirties vidaus patalpų apdailos sprendimų įgyvendinimui. Gipso kartono montavimas iš pažiūros yra standartinis ir niekuo neypatingas darbas.

Tačiau specialistai, daug metų dirbantys su gipso kartonu tam tikrai nepritars. Iš tiesų, gipso kartono pertvaras arba kabančias lubas sugadinti yra niekų darbas. Pakanka tik šiek tiek pataupyti ant medžiagų ir visas darbas gali nueiti perniek. Patikimi meistrai visuomet atsižvelgs į gipso montavimo aplinkybes, žmonių poreikius ir bendrą patalpų vaizdą, kad visos gipso kartono plokštės būtų išpjautos ir susuktos pagal šių plokščių montavimo reikalavimus.

Norėdami išvengti bet kokio gipso kartono plokščių permontavimo, kreipkitės tik į kvalifikuotus Universalaus meistro specialistus. Mes padėsime jums apsispręsti, naudosime aukštos kokybės medžiagas ir ilgametę meistrų patirtį nepriekaištingam šių darbų atlikimui. Pasirūpinsime, kad gipso kartono montavimas Klaipėdoje jums teiktų tik ramybę ir pasigerėjimą.

Gipso kartono montavimas
Gipskartonio montavimas

Gipso kartono montavimas

Kodėl rinktis mus?

Modernumas. Universalaus meistro ekspertai supranta ir vertina technologinę pažangą sienų statymo ir dekoravimo srityje. Tikslas yra taikyti tinkamus sprendimus, taupyti laiką bei medžiagas. Todėl mūsų specialistai, naudoja ekologiškiausius ir tinkamiausius produktus bei medžiagas, derina modernius gipso kartono montavimo ir sienų pagrindo ruošimo metodus ir taiko naująsias technologijas bei įrenginius. Taip yra garantuojamas darbo našumas ir efektyvumas.

Kokybė. Universalus meistras yra sudaręs vertybes, kuriomis darbuotojai vadovaujasi, nepriklausomai nuo jų atliekamų paslaugų. Mūsų ekspertai dirba taip, lyg tvarkytų savo, šeimos ar draugų namus. Mes tikime, kad geriau yra vieną kartą nepriekaištingai padaryti darbą, užuot darius jį „pigiai“ ir tuomet taisyti dešimt kartų. Tausojame nervus, laiką, ir medžiagas. Vienintelis sprendimas – visus darbus atlikti taip, kaip reikia, nuo pat pradžių!

Sąžiningumas. Būti sąžiningu individualaus namų sprendimų pramonėje yra sudėtingas reikalas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, tai visgi yra įmanoma. Universalaus meistro specialistų komanda užtikrina skaidrumą dirbant ir bendradarbiaujant ir pasirūpina, kad visi darbai būtų daromi taip, kaip buvo sutarta su klientu, siekiant jūsų pageidaujamų rezultatų, ir visą tai be įtartinų sąskaitų, įtraukiančių punktą „papildomi darbai“.

Kaina. Universalaus meistro gipso kartono montavimo paslaugos – už optimalią kainą ir be netikėtumų! Mes siekiame suformuoti pusiausvyrą tarp kliento poreikių ir teikiamų paslaugų. Kokybiškos sienų paruošimo ir gipso kartono montavimo paslaugos samdant patyrusius ir įgudusius ekspertus, taikant modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu yra akivaizdūs galutiniame rezultate. Tačiau, siūlome sąžininga kainą – ir mums, ir jums.

Gipso kartono montavimas Klaipėdoje

Rimto statinio sienos nėra vienasluoksnis konstrukcijos elementas. Nustebtumėte sužinoję, kiek įvairiausių dalių, mišinių ir sluoksnių sudaro elementarią namo sieną. Ne, tai nėra tiesiog plytos ir cementas. Be šių dviejų elementų, taip pat paprastai yra taikomas apšiltinimas, tinkas ir (arba) glaistas, dažų, tapetų ar kiti dekoratyviniai sluoksniai bei kitos tarpinės plokštės bei dalys.

Vienas šių elementų – gipso kartonas – taip pat pasitaiko sienų statybos srityje. Gipso kartonas yra gaminamas iš kalcio sulfato dvihidrato, kitaip vadinamo gipsu. Gipsas yra speciali neorganinė medžiaga, kurią sumaišius su vandeniu tampa lengvai formuojama, o išdžiuvusi tvirtai sukietėja. Tokiu būdu yra sudaromos plokštės ir padengiamos plono kartono sluoksniu.

Gipso kartonas atlieka ta pačią pagrindinę funkciją kaip ir tinkavimas ir (arba) glaistymas. Galima sakyti, kad gipso kartonas yra galima jų alternatyva. Jo pirminė funkcija yra sudaryti sienos pagrindą, leidžiantį tęsti kitus sienos statymo darbus, pvz., dažymą, tapetavimą ir pan. Gipso kartonas gal ir nesustiprina sienų konstrukcijų, bet tai yra greitesnis ir pigesnis sprendimas nei jo alternatyvos.

Gipso kartono montavimas Klaipėdoje

Gipso kartono montavimo Klaipėdoje

Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai – todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Universalus meistras siekia suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų nusistatytus lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią gipso kartono montavimo kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu. Visą tai yra aptariama ir sutariama prieš pradedant darbus, tad staigmenų tikrai neturėsite. Tačiau fiksuotą kainą labai sunku nustatyti, todėl kviečiame susisiekti su mūsų specialistais dėl platesnės informacijos. 

Gipso kartono montavimas Klaipėdoje

Universalus meistras – jūsų paslaugoms! Mūsų įgudusių, patyrusių ir kompetentingų ekspertų komanda gali jums padėti sumontuoti gipso kartono plokštes visose būtiniausiose namo vietose. Universalaus meistro specialistai dirba su įvairaus tipo gipso kartono plokštėmis – skirtų sienoms, luboms, įvairaus storumo, dydžio, atspariomis ugniai, drėgmei, garsą izoliuojančiomis ir kt.

Domina Universalaus meistro gipso kartono montavimo paslaugos? Kodėl gi nesusisiekus su mūsų ekspertų komanda? Mus galite pasiekti telefonu arba el. paštu info@universalusmeistras.lt. Universalaus meistro specialistai prisistatys į jūsų namus, suplanuos ir imsis darbų, o jūs būsite laisvas skirti šį laiką kitiems reikalams.

Gipso kartono montavimas Klaipėdoje

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019