Durų montavimas

Durų montavimas – reikalinga paslauga kiekvieno būsto įrengimo ar remonto atveju. Ne paslaptis, jog durų montavimą turėtų atlikti šį darbą išmanantys specialistai, kadangi net ir pačios brangiausios durys nebus kokybiškos, jei jų montavimą atliks mėgėjas.

Durys kiekviename interjere užima ganėtinai svarbų vaidmenį. Jų gali būti įvairių tipų ir spalvų: nuo šarvuotų lauko durų iki medinių, plastikinių ar suspaustų medžio drožlių kambario bei vonios durų. Duris randame praktiškai kiekvienoje patalpoje. Kai kurie interjero dizaineriai duris naudoja kaip vidaus erdvės akcentus. Brangios, prabangios ir kontrastingos durys visuomet padarys interjerą išskirtinį ir suteiks jam individualumo.

Būtent todėl yra labai apmaudu, kuomet gražios ir kokybiškos durys virsta montavimo darbo broko rezultatu bei staiga virsta ne itin patrauklia namų vieta. Blogai besivarstančios durys ne tik erzina nemaloniais garsais, bet ir apgadina kitas interjero dalis, tokias, kaip grindys, baldai ar kt. Tad durų montavimas yra svarbi paslauga, skirta jūsų namų interjero kokybei pasiekti bei jūsų ramybei užtikrinti.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Iškvietę Universalųjį meistrą į namus, galėsite pamiršti visus rūpesčius. Vieninteliu Jūsų darbu liks skambutis mums. Mūsų meistrai pasirūpins Jūsų patogumu ir suteiks visą likusią reikiamą pagalbą. Atvažiuosime sutartu laiku, atsivešime visus reikiamus darbo įrankius, sumontuosime Jūsų duris ir išvažiuosime. Jokių nereikalingų diskusijų. Jūs sakote – mes darome!

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Ne tik norime, bet ir mokame prisitaikyti prie klientų įgeidžių. Užsakymų vykdymas mūsų įmonėje yra paremtas išvystyta komunikacija, taigi atšaukus užsakymą arba pakeitus jo laiką sureaguosime akimirksniu ir be jokių priekaištų! Suprantame, kad kartais iškyla nenumatytų atvejų ir tenka keisti planus, todėl esame lankstūs kliento poreikiams ir sugebame prisiderinti.

Kokybė. Būdami užtikrinti mūsų meistrų reikiama kvalifikacija esame ramūs, jog galime pasiūlyti aukščiausią durų montavimo paslaugų kokybę. Durų gamintojai dažnai neturi reikiamos kvalifikacijos durų montuotojų, todėl nuo to nukenčia darbų kokybė ir sumontuotos durys nebeatrodo taip gražiai, kaip salone. Mūsų patyrę meistrai pasirūpins, kad Jūsų durys atrodytų puikiai.

Durų montavimas kaina

Durų montavimo kaina susideda iš šios paslaugos atlikimo aplinkybių. Kuo daugiau durų reikia sumontuoti, tuo palankesnė tikėtina šios paslaugos kaina. Universalus meistras siūlo individualiai pritaikomą durų montavimo kainodarą ir siūlo savo profesionalių meistrų paslaugas visoje Lietuvoje. Durų montavimo kaina gali skirtis dėl įvairiausių priežasčių, tačiau visuomet gerų pasiūlymų galite tikėtis į meistrus kreipdamiesi tiesiogiai, be jokių tarpininkų. Mūsų meistrai dirba visoje Lietuvoje, todėl raginame susisiekti su arčiausiai jūsų esančiu meistru, kuris durų montavimą galės atlikti greitai, patikimai ir nebrangiai. Mes rūpinamės ne tik jūsų komfortu, bet ir mažomis išlaidomis. Suprantame, kad būsto remontas ar renovacija pareikalauja didelių išlaidų, todėl raginame nepermokėti ten, kur tai nėra būtina. Skambinkite mūsų specialistams, teiraukitės durų montavimo paslaugų, nurodykite paslaugos atlikimo vietą ir greitai gaukite pasiūlymą palankiomis sąlygomis. Mes dirbame, kad būtume naudingi jums, todėl nedvejokite ir skambinkite nurodytais kontaktais jau dabar!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja durų montavimas?

Universalaus meistro durų montavimas yra atliekamas taikant mažus darbų įkainius, todėl pas mus visada galite tikėtis palankių darbų kainų.

 

✅Kaip užsakyti durų montavimą?

Užsakykite durų montavimo paslaugą pasirinkę miestą ir mūsų meistrai atvyks aptarti atlikimo sąlygų su jumis tiesiogiai, be jokio tarpininkavimo ar trečių šalių pagalbos.

 

✅Koks yra durų montavimo procesas?

Atvykus mūsų durų specialistams, galėsite patogiai sutarti darbų atlikimo sąlygas, terminus, kainą bei atsiskaitymą. Siekiame aiškumo, todėl skatiname bendrauti tiesiogiai su meistrais, kad būtų išvengta bet kokių nesklandumų.

 

✅Kaip greitai galite sumontuoti duris?

Durų montavimas yra pradedamas ir baigiamas sutartu laiku, be jokių vėlavimų ar nepatogumų jums. Jūsų mieste esantys meistrai jums pateiks tikslius darbų pradžios ir atlikimo terminus, todėl jūs galėsite planuoti savo laiką bei kitų reikalingų remonto darbų atlikimą.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020