Dažymo paslaugos

Vienas dažniausiai atliekamų namų remonto bei atnaujinimo darbų - dažymas. Dažymo paslaugos yra labai populiarios, nes toks estetinis atnaujinimas nereikalauja visiškai ištuštinti patalpas. Užtenka išstumdyti baldus, nukabinti paveikslus bei veidrožius ir uždengti apsaugine plėvele tuos daiktus, kuriuos norime apsaugoti nuo dulkių ar kitų nešvarumų.

Naujai nudažyti paviršiai, nesvarbu, ar tai lubos, ar sienos, suteikia naujumo, išskirtinumo ir švaros pojūtį. Dažymo paslaugos yra atliekamos nuosekliai, leidžiant išdžiūti atskiriems dažų sluoksniams. Dažymas yra kruopštumo bei tikslumo reikalaujantis darbas. Profesionalus ir patyręs dažytojas turi gerai žinoti dažų savybes, džiovinimo greitį bei kitus parametrus.

Tai labai svarbu, siekiant gauti tinkamą rezultatą. Meistro asmeninės savybės bei domėjimąsis naujovėmis - tai puikus derinys, siekiant grožio ir modernumo jūsų aplinkoje. Universalaus meistro dažytojai teikia kokybiškas ir šiuolaikiškas dažymo paslaugas.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų greitis ir operatyvumas. Universalaus meistro dažymo paslaugos pasižymi greičiu ir operatyvumu. Gavę užsakymą darbų imamės nedelsiant ir viską atliekame jums patogiausiu metu. Įvertinę konkrečių darbų apimtis paskiriame užtektinai dažytojų, kad darbai būtų atliekami greitai, o klientams nereiktų ilgai laukti. Kitaip nei kitur, profesionaliose Universalaus meistro dažymo paslaugose darbų greitis neturi įtakos jų kokybei, todėl galėsite džiaugtis greitu, bet kokybišku darbu.

Profesionalumas. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs dažytojai, kurie yra sukaupę didelę patirtį ir yra įvaldę įvairias dažymo technologijas. Įvertinę situaciją mūsų specialistai parenka reikiamus dažymo įrankius bei laikydamiesi tam tikrų standartų kokybiškai atlieka dažymo darbus. Profesionalumas, tai mūsų privalumas, todėl galėsite būti visiškai ramūs dėl profesionaliai atliekamų darbų.

Kokybė. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei. Dažymas, tai namų nuotaiką kurianti paslauga, kuri reikalauja atidumo, todėl čia kiekviena klaida yra matoma akimis. Siekiant to išvengti mūsų darbuotojai yra apmokomi, o jų darbas atidžiai prižiūrimas. Dažymas taip pat yra atliekamas pagal tam tikrą technologiją, kurios laikantis galima pagrįstai tikėtis reikiamos kokybės.

Skaidrumas. Universalus meistras yra atsakingas paslaugų teikėjas, todėl esame įsitikinę, kad skaidrumas, tai savybė, kurią privalo turėti kiekvienas verslas. Atsakingai mokame mokesčius ir dirbame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, o toks mūsų požiūris sukuria tik dar didesnį pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Universalus meistras dirba skaidriai ir sąžiningai, tad su mumis jūs galite būti saugūs.

Dažymo paslaugos kaina

Kad nudažyta siena džiugintų bei trauktų akį, labai svarbu atitinkamai paruošti paviršių, įsigyti kokybiškų darbo priemonių bei dažų ir… meistriškai atlikti dažymo procedūrą. Nuo dažytojų patirties, profesionalumo bei sumanumo priklauso ne tik atliktų darbų kokybė, bet ir kaina. Dažymo paslaugų kainą įtakoja darbų atlikimo terminas, objekto vieta ir kitos individualios sąlygos. Kiekvienas gerai atliktas darbas turi savo kainą, tad nepatyrę ar gerų rekomendacijų neturintys dažytojai gali padidinti broko riziką.

Universalus meistras siūlo ne tik kokybiškas, bet ir greitai atliekamas dažymo paslaugas. Pagal kiekvieno kliento ar užsakovo individualius poreikius atliekame įvairių paviršių dažymą, užtikrindami švarą ir tvarką dažymo metu. Universalaus meistro sienų dažymo specialistai patars, pagal kokias savybes rinktis dažus, atkreiptiant dėmesį ne tik į jų spalvą, bet ir blizgumą. Atvykę į jūsų namus rekomenduosime, kokius dažus reikėtų rinktis pagal jūsų namų erdvę, o mūsų dažymo paslaugų kaina jums tikrai praskaidrins nuotaiką. Kad jūsų namuose būtų jaukiau, šviesiau ir erdviau rinkitės Universalaus meistro specialistus. Esame gerai organizuoti, greiti ir lankstūs profesionalai, suteiksiantys jūsų namams grožio, o jums ramybės atliekant įvairius remonto darbus namuose.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja dažymo paslaugos?

Kuo didesnė darbų apimtis, tuo geresnė kaina. Dažymo paslaugos - ne išimtis. Mūsų meistrai tiksliai paskaičiuos jums reikiamų dažymo darbų kainą, todėl jūs galėsite priimti finansiškai pamatuotą ir tinkantį sprendimą.

 

✅Kaip užsakyti dažymą?

Mūsų meistrų paslaugas galite užsakyti pasirinkę miestą ir suradę arčiausiai jūsų esančio meistro kontaktus. Stengiamės, kad dažymo paslaugos būtų atliktos greitai ir jums patogiu laiku.

 

✅Koks yra dažymo procesas?

Sutarę avykimo laiką, dažytojai atvyks į objektą darbams įvertinti. Paskaičiavus darbo apimtis bus patikslintas darbų atlikimo laikas, kaina bei sąlygos. Viską išgirsite iš pirmų lūpų, tad jums nereikės rūpintis niekuo.

 

✅Kaip greitai galite pradėti dažymą?

Dažymo darbai yra paklausūs visus metus, todėl viskas priklauso nuo dažytojo užimtumo konkrečiu laikotarpiu. Tačiau iš Universalaus meistro visuomet galite tikėtis produktyvumo, atsakingumo ir duoto žodžio laikymosi.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020