Balkonų stiklinimas

Apie balkonų stiklinimo naudą galima rasti daug straipsnių ir informacijos. Visų specialistų ir gyventojų nuomonė vieninga - balkonų stiklinimas leidžia mėgautis grynu oru, neišeinant iš namų.

Vienu didžiausiu balkonų stiklinimo privalumų laikoma asmeninė edrvė, būnant atvirame lauke. Turintys didelius balkonus dažnai juos vadina terasomis, nes ši erdvė tarsi pratęsia būsto plotą ir leidžia įsirengti dar vieną papildomą zoną savo poreikiams tenkinti. Vieni balkoną išnaudoja laisvalaikio praleidimui, kiti įrengia gėlių oranžerijas, treti - sporto erdves. Niekas net neabejoja, kad balkonų įstiklinimas leidžia ilgiau mėgautis geru oru bei turiningai leisti laiką.

Balkonų stiklinimas atlieka kitas, itin svarbias funkcijas: sulaiko šilumą bei sumažina iš lauko sklindantį triukšmą. Patikėkite balkonų stiklinimą profesionaliems ir patikimiems Universalaus meistro specialistams.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Pagalba. Mūsų meistrai suteiks Jums nuoširdžią pagalbą ir naudingus patarimus. Mes ne tik išklausysime Jūsų nuogastavimus, bet ir pateikdami specialisto požiūrį pasistengsime, kad mūsų atliekamas darbas keltų Jums pasitikėjimą. Nieko nėra geriau už patyrusį meistrą, kuris žino ką daro, taigi patikėkite mums išspręsti Jūsų problemas ir mes tikrai nenuvilsime!

Atsakingas požiūris. Tinkamas požiūris tiek į darbą, tiek į klientą yra tai, dėl ko mes egzistuojame. Suprantame, kad būdami nepakankamai atsakingi pastatytume save į poziciją, iš kurios nebūtų išeities, todėl atsakingai padedame klientams spręsti iškilusias problemas ir surasti reikiamus sprendimus. Balkonų stiklinimas – ne išimtis. Mūsų patyrę meistrai visuomet ras tinkamiausią būdą užtikrinti Jūsų komfortą.

Operatyvumas. Iškart po iškvietimo atvyksime pas Jus į namus. Jums daugiau nereikės laukti ilgų valandų ar net dienų, kol meistras pagaliau pasirodys. Operatyvumas – tai viena iš mūsų savybių, kuri padeda mums greitai reaguoti į užsakymus ir spėti atlikti darbus per nustatytus terminus. Tai ne tik leidžia mums įvykdyti daugiau užsakymų per tą patį laiką, bet ir užtikrinti klientų pasitenkinimą mūsų paslaugomis.

Skaidrumas. Prieš apsiimdami stiklinti balkoną, detaliai aptariame ką ir kaip darysime, išklausome visus kliento norus ir pageidavimus. Tik tuomet imamės darbų. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą. Universalus meistras – tai skaidrumo ir sąžiningumo garantas.

Balkonų stiklinimas kaina

Balkonų stiklinimo dėka bet kokiu oru galite stebėti besikeičiančią gamtą ar įvykius už jūsų lango. Negalėdami išeiti į lauką pakvėpuoti grynu oru, tą galite padaryti tiesiog balkone. Tai - tarsi jūsų privati erdvė lauke. Nekilnojamojo turto specialistai pabrėžia, kad būstai su įstiklintais balkonais visuomet yra vertingesni nei tokie patys, bet be įstiklinto balkono.

Nuo ko priklauso balkonų stiklinimo kaina? - vienas iš pirmųjų klausimų, kurie iškyla žmonėms, ketinantiems stiklinti balkoną. Balkonų stiklinimo kaina priklauso nuo stiklinimo sistemos, kuri jums bus pasiūlyta ir rekomenduota specialistų, varstomų dalių kiekio bei funkcionalumo. Turbūt retas kuris būsto savininkas galėtų pats pasirinkti sau tinkamiausią iš tokios gausybės pasiūlos. Ekspertai pataria negaišti laiko sistemų paieškoms ir jų palyginimams. Labai svarbu rasti tinkamus, patikimus ir profesionalius balkonų stiklinimo meistrus, kurie, išanalizavę jūsų poreikius bei apžiūrėję balkoną, pasiūlys patį tinkamiausią variantą.

Balkonų stiklinimas jūsų balkono erdvės nesumažins, tačiau tiek dizaino prasme, tiek praktiškumu, atitiks jūsų lūkesčius. Teisingas sprendimas ir pasirinkimas - pusė darbo, kita dalimi labai svarbūs patys balkono stiklinimo darbai bei reikalingų leidimų gavimas. Tik kokybiškas ir atsakingas meistrų darbas suteiks ilgalaikio džiaugsmo jums ir jūsų namams. Jei norite kokybiškų balkonų stiklinimo paslaugų - Universalaus meistro specialistai įgyvendins jūsų planus.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja balkonų stiklinimas?

Dažna daugiabučiuose užsakoma paslauga - balkonų stiklinimas. Šios paslaugos kaina yra apskaičiuojama pagal darbų apimtį, balkono plotą, reikalingų medžiagų kiekį bei kitus parametrus.

 

✅Kaip užsakyti balkonų stiklinimą?

Užsakyti balkonų stiklinimo paslaugą galite pasirinkę savo miestą ir susisiekę su meistru. Mes netaikome jokio tarpininkavimo mokesčio, o sąlygas apie reikalingų darbų atlikimą gausite iš pirmų rankų.

 

✅Koks yra balkonų stiklinimo procesas?

Meistrai atvykę į jūsų objektą įvertins darbo apimtis bei pateiks tikslią darbų atlikimo sąmatą bei terminus. Žinodami visas sąlygas galėsite patogiai planuoti savo laiką ir reikiamas išlaidas.

 

✅Kaip greitai galite įstiklinti balkoną?

Balkonų stiklinimas yra atliekamas nedelsiant, jeigu jūsų mieste esantys meistrai yra laisvi ir gali pradėti darbą neatidėliotinai. Nemažai taip pat priklauso nuo sezoniškumo, bet Universalus meistras visuomet stengsis pasiūlyti jums priimtinas sąlygas.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020