Balkonų stiklinimas Panevėžyje

Balkonų stiklinimas Panevėžyje yra populiari paslauga, o Universalaus meistro specialistai siūlo kokybišką ir greitą aptarnavimą. Naujai statomuose namuose esantys balkonai dažniausiai yra jau įstiklinti ir to papildomai sandarinti nebereikia. Tačiau senesnės statybos namuose balkonai dažnai yra atviri. Šiuo metu dauguma tokių butų balkonų yra įstiklinti, bet ateina laikas, kai prieš kelis dešimtmečius įstiklintus balkonų rėmus reikia keisti.

Balkonas nėra įskaičiuojamas į bendrą būsto plotą, tačiau kiekvieną šeimą butas su balkonu džiugina. Balkono suteiktą erdvę kiekvienas išnaudojame įvairiai, atsižvelgę į savo poreikius. Balkonų įstiklinimas yra populiarus iki šiol, nes būstą apsaugo nuo stiprių vėjų, šalčio ar dulkių, žydinčių medžių pavasarį. Dažnai balkonas tampa laisvalaikio praleidimo vieta po darbo. Pastaruoju metu vis labiau pastebima tendencija, kad žmonėms balkonai tampa svarbiu kriterijumi, renkantis būstą.

Šiuolaikiškos technologijos leidžia įstiklinti balkonus tiek aliuminio, tiek plastikinėmis konstrukcijomis, o kurią konstrukciją pasirinkti, priklausys nuo jūsų poreikių ir galimybių. Jei pasimetėte pasiūlymų jūroje, susisiekite su Universalaus meistro specialistais ir jums bus pateiktas individualus projektas. Balkonų stiklinimas Panevėžyje - patogi ir greita paslauga šalia jūsų!

balkonu stiklinimas Panevėžyje

balkonu stiklinimas

Kodėl rinktis mus?

Pagalba. Mūsų meistrai suteiks Jums nuoširdžią pagalbą ir naudingus patarimus. Mes ne tik išklausysime Jūsų nuogastavimus, bet ir pateikdami specialisto požiūrį pasistengsime, kad mūsų atliekamas darbas keltų Jums pasitikėjimą. Nieko nėra geriau už patyrusį meistrą, kuris žino ką daro, taigi patikėkite mums išspręsti Jūsų problemas ir mes tikrai nenuvilsime!

Atsakingas požiūris. Tinkamas požiūris tiek į darbą, tiek į klientą yra tai, dėl ko mes egzistuojame. Suprantame, kad būdami nepakankamai atsakingi pastatytume save į poziciją, iš kurios nebūtų išeities, todėl atsakingai padedame klientams spręsti iškilusias problemas ir surasti reikiamus sprendimus. Balkonų stiklinimas – ne išimtis. Mūsų patyrę meistrai visuomet ras tinkamiausią būdą užtikrinti Jūsų komfortą.

Operatyvumas. Iškart po iškvietimo atvyksime pas Jus į namus. Jums daugiau nereikės laukti ilgų valandų ar net dienų, kol meistras pagaliau pasirodys. Operatyvumas – tai viena iš mūsų savybių, kuri padeda mums greitai reaguoti į užsakymus ir spėti atlikti darbus per nustatytus terminus. Tai ne tik leidžia mums įvykdyti daugiau užsakymų per tą patį laiką, bet ir užtikrinti klientų pasitenkinimą mūsų paslaugomis.

Skaidrumas. Prieš apsiimdami stiklinti balkoną, detaliai aptariame ką ir kaip darysime, išklausome visus kliento norus ir pageidavimus. Tik tuomet imamės darbų. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą. Universalus meistras – tai skaidrumo ir sąžiningumo garantas.

Balkonų stiklinimas Panevėžyje

Balkonų stiklinimas Panevėžyje

Balkonų stiklinimas Panevėžyje

Teikiame balkonų stiklinimo paslaugas Vilniaus mieste. Stiklinant balkonus sukuriame papildomą, nuo išorinių veiksnių apsaugotą būsto erdvę. Nepriklausomai nuo to, kokias konstrukcijas pasirinksite, įstiklinus balkoną Jūs pagerinsite būsto termoizoliaciją, apsisaugosite nuo vėjo, dulkių, kritulių, išmetamųjų dujų. Šiuolaikiškos technologijos leidžia įstiklinti balkonus tiek aliuminio, tiek plastikinėmis konstrukcijomis, o kurią konstrukciją pasirinkti Jums, priklausys nuo Jūsų poreikių.

Balkonų stiklinimas aliuminio konstrukcija. Aliuminis pats iš savęs yra lengva, bet tvirta medžiaga. Rinktis aliuminio konstrukciją patariame norint išsaugoti balkono erdvumą bei patenkantį šviesos srautą. Slenkančios aliuminio konstrukcijos ne tik išsaugo vietos, bet ir gerai ventiliuoją patalpą, nesulaiko drėgmės. Tiesa, be papildomo apšiltinimo, aliuminio konstrukcija įstiklintame balkone bus tik keliais laipsniais šilčiau nei lauke.

Balkonų stiklinimas plastikinėmis konstrukcijomis. Plastikas – ilgaamžė ir nerūdijanti medžiaga. Plastikinės konstrukcijos balkonas suteiks reikiamą šilumą kuriant namuose lodžiją. Toks balkonas ne tik pasitarnaus kaip papildoma gyvenamoji patalpa, bet ir apsaugos Jus nuo triukšmo. Plastikinės varčios yra atidaromos į balkono vidų, o profiliai masyvesni už aliuminio, todėl kažkiek nukentės balkono erdvumas bei šviesos pralaidumas. Tačiau papildomai galima įrengti langų užrakto sistemas, kas gerokai padidins Jūsų namų saugumą.

Renkantis balkono stiklinimo tipą, būtina žinoti, kokie yra Jūsų poreikiai ir kaip planuojate išnaudoti balkono erdvę. Tuomet pagal išvardintas konstrukcijų savybes nesunkiai pamatysite, kas Jums suteiks reikiamą komfortą. O jeigu vistik kyla klausimų, paskambinkite Universaliam meistrui ir mes Jums padėsime apsispręsti suteikdami reikiamą konsultaciją.

Balkonų stiklinimas Panevėžyje

Balkonų stiklinimo kaina daugiausiai priklauso nuo naudojamų konstrukcijų ir konkrečių kliento poreikių. Paprastai tiksliai galime apskaičiuoti kainą, kuomet klientai kreipiasi į mus tiesiogiai ir pasako, kaip ir ką planuoja daryti. Jeigu balkono stiklinimo vizija iki galo dar nėra išbaigta, visuomet padėsime surasti geriausią sprendimo būdą, kad gautumėte būtent tai, ko ir norėjote.

Balkonų stiklinimo procedūra užtrunka neilgai. Atlikus reikiamus pasiruošimo darbus, konstrukcijų montavimas vyksta greitai, o kaina sąlyginai nedidelė, palyginus su gaunama ilgalaike nauda. Tai investicija, kuri turi išliekamąją vertę ilguoju laikotarpiu ir kuri kartu padidina Jūsų būsto vertę. Todėl nedelskite ir kreipkitės dėl kokybiškų Universalaus meistro balkonų stiklinimo paslaugų Vilniuje ir mėgaukitės greitai aliekamais darbais už gerą kainą!

Skambinkite jau dabar!

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019