Architektai

Planuojant statyti namą, pirmieji svarbūs šio proceso dalyviai - architektai. Tai specialistai, kurie perkelia jūsų namų viziją į projektą ir griežtai prižiūri, kaip jo laikomasi. Architektas tampa jūsų pagrindiniu patarėju ir projekto vedliu visu namo statybų metu.

Patikimas ir profesionalus architektas, kaip ir statybininkas, yra didelė vertybė. Toks specialistas vertinamas ne tik dėl savo profesinių pasiekimų, bet ir dėl žmogiškųjų savybių - sąžiningumo, kruopštumo bei geranoriško bendradarbiavimo. Nuo bendro šių savybių komplekto priklauso projekto sėkmė ir jo rezultatai. Statybų ekspertai pataria labai gerai apgalvoti reikalavimus, kurie bus aptariami. Tam reikia ne vieno susitikimo. Namas, kurį statysite, bus ilgalaikis projektas. Architektą rinkitės atsakingai, remdamiesi pateikta informacija internete ar gavę rekomendacijas iš kitų asmenų. Profesionalūs Universalaus meistro architektai - jūsų planų įgyvendinimui.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Architektai kaina

Norint sužinoti architekto paslaugų kainas, reikia susirinkti nemažai informacijos ir patiems. Vien paruošti projektą neužtenka, norint vykdyti tolimesnius žingsnius. Verta pasidomėti, kiek metų architektas dirba architektūros srityje, kokie projektai realizuoti, ar derina projektus iki gaunant leidimą statyboms. Jei turite laiko susirinkti informaciją iš kelių architektų, tuomet bus lengviau padaryti išvadas ir išsirinkti jūsų reikalavimams atitinkantį specialistą.

Besidomintiems architektų paslaugomis, patariama atkreipti dėmesį į architekto darbų stilistiką, architektūrinius sprendimus ir užimtumą. Jei patirtis tinkama ir nesunkiai randate bendrą kalbą su architektu - derinkite bendradarbiavimo galimybes. Biudžeto aptarimas - svarbus veiksnys susitikimų ir derybų metu.

Pristačius viziją pasirinktam architektui, sutarkite laikotarpį, per kurį gausite namo projektą bei galutinę paslaugų kainą. Architektas jums nurodys ir pateiks dokumentų sąrašą, kurį paruošti turėsite jūs, prieš pradedant visus darbus. Tai - jūsų namų darbai. Kadangi statotės namą sau, išsiaiškinkite visas detales tam, kad architektas kuo aiškiau jas perteiktų vizualizacijose. Projekto vystymo eigoje gali atsirasti nenumatytų veiksnių ir sąlygų, nepriklausančių nuo architekto. Tad architekto paslaugų kaina gali kisti priklausomai nuo aplinkybių. Jei norite išsamios informacijos apie architektų paslaugas, susisiekite su Universalaus meistro architektu savo mieste ir gaukite visus atsakymus be jokio laukimo!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja architekto paslauga?

Bet koks namo projektas negali būti sukurtas be architekto pagalbos. Profesionalūs Universalaus meistro architektai sukurs namo projektą pagal jūsų pageidavimus už jums priimtiną kainą. Dėl tikslesnės informacijos susisiekite su mūsų architektu be jokių tarpininkų.

 

✅Kaip užsakyti architekto paslaugą?

Pasirinkus miestą jums bus pateikti arti jūsų esančio architekto kontaktai. Tai yra patogu, nes paslaugas galite užsakyti greitai ir už gerą kainą. Paskambinkite architektui ir išvardinkite savo pageidavimus.

 

✅Koks yra architekto darbų procesas?

Paskambinę architektui sutarkite susitikimo laiką, o jis jūsų idėjas pavers projektu. Supratus jūsų poreikius ir projekto apimtis, jums bus patikslintas projekto rengimo laikas bei kaina.

 

✅Kaip greitai pradėti darbus?

Universalaus meistro architektai darbus pradeda, atsižvelgdami į esamą užimtumą. Architektams nėra svarbus užsakymo laikotarpis, todėl paskambinkite mūsų architektui ir teiraukitės individualaus projekto parengimo laiko.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/14/2020