Žaidimų konsolių remontas Vilniuje

Žaidimų konsolės jau daug metų džiugina kompiuterinių žaidimų fanatikus, kurie su nekantrumu laukia naujų konsolių išleidimo dėl nuolat tobulėjančios žaidimų grafikos. Tačiau didžiųjų gamintojų, tokių, kaip „Sony“ arba „Xbox“ naujos konsolės dienos šviesą išvysta ne taip jau ir dažnai. Pavyzdžiui, nuo 1994-ųjų metų pasirodė viso labo penkios naujos „PlayStation“ versijos, tad dauguma konsolių turėtojų naudojasi savo konsolėmis ne vienerius metus. Deja, iš to kyla ir įvairūs žaidimų konsolių gedimai – dėvisi valdymo pulteliai, vidinės konsolių dalys, kurios yra veikiamos mechaniškai. Taip pat nuo perkaitimo bei dulkių patekimo atsiranda kitų problemų, kurios lemia visišką arba dalinį žaidimo konsolių gedimą.

Toks žaidimo konsolių senėjimo procesas yra visiškai natūralus. Kaip ir kitą elektroniką, žaidimų konsoles reikia prižiūrėti, periodiškai išvalyti ir laikyti tinkamose sąlygose. Suprantama, jog buityje tas pasimiršta, todėl beveik visas konsoles anksčiau ar vėliau tenka remontuoti.

Jei jūsų žaidimų konsolė rodo gedimo požymius arba tiesiog nebeveikia, tikrai nebūtina su ja atsisveikinti arba leisti didelius pinigus tam, jog galėtumėte įsigyti naują konsolę. Apsilankykite žaidimų konsolių diagnostikai ir remontui Universalaus meistro taisykloje Vilniuje ir greitai bei nebrangiai sutvarkykite atsiradusius defektus tolimesniems nepamirštamiems žaidimų potyriams!

Žaidimų konsolių remontas Vilniuje

(8-666) 11248

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Rinkoje turime sukaupę ilgametę patirtį, kuri mums leidžia visus konsolių remonto darbus atlikti pagal gamintojų rekomendacijas. Žinojimas dažniausiai pasitaikančių problemų leidžia efektyviai rasti sprendimus, todėl patirties bagažas yra itin svarbus tokio pobūdžio elektronikos remonto darbų vykdyme. Klauskite ir mes visada surasime tinkamus atsakymus!

Kokybė. Darbų kokybę visuomet keliame aukščiau, nes tikime, kad tai padeda sulaukti grįžtamojo ryšio iš mūsų patenkintų klientų. Kiekvieną užsakymą priimame atsakingai, todėl visai nesvarbu, ar esate senas klientas, ar naujas, pas mus visada gausite tai, ko tikitės. Kokybiškai suremontuosime jūsų turimą žaidimų konsolę ir jūs greitai pamiršite, kad turėjote kokių nors problemų.

Greitis. Žinome, kad greitas užsakymų vykdymas yra svarbus ir niekas nemėgsta prietaiso palikti remontui neribotam laikui. Dėl to, užsakymų atlikimui pasitelkiame kelis specialistus-remontininkus, kurie užtikrintų greitą ir kokybišką aptarnavimą bei trumpą remonto laiką. Turime reikalingas atsargines detales, todėl jų dažnai užsakinėti ar ieškoti nereikia. Tai taip pat leidžia sutrumpinti žaidimų konsolių remonto laiką bei darbus atlikti greičiau.

Užtikrintumas. Pasitikėdami Universalaus meistro specialistais jūs būsite tikri, kad darbai bus atlikti sąžiningai, o kaina tikrai nebus per didelė. Mes stengiamės ir rūpinamės, jog klientai būtų visapusiškai patenkinti ir dėkingi, todėl patikimos Universalaus meistro žaidimų konsolių remonto paslaugos Vilniuje tikrai yra vertingos kiekvienam patekusiam į bėdą.

Žaidimų konsolių remonto Vilniuje kaina

Nesvarbu, ar turite „Sony“, „Xbox“, „Sega“, ar kitokią žaidimų konsolę, Universalus meistras nuoširdžiai pasirūpins kokybišku jos remontu. Dažnai tiesiog pakanka konsolę išrinkti ir tinkamai išvalyti kontaktus, tačiau esant rimtesniam gedimui, pritaikysime ir profesionalų remontą bei defektinių detalių pakeitimą. Nemokamai atliekame diagnostiką, jei sutinkate remonto darbus patikėti mums, todėl mūsų klientai sutaupo ir gali džiaugtis kokybiškais konsolių remonto darbais už protingą kainą.

Atlikę patikrą pateiksime tikslią remonto darbų kainą, kuri darbų eigoje nesikeis, tad galėsite patogiai planuoti savo finansus ir būti užtikrinti dėl sąžiningai suteikiamų paslaugų. Universalus meistras pasirūpins, kad netrukus galėtumėte ir vėl mėgautis žaidimų suteikiamomis emocijomis, todėl skambinkite jau dabar, atneškite savo konsolę remontui ir pamirškite visus praeities žaidimų konsolės gedimus!

Aptarnavimo teritorija

Žaidimų konsolių remontas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte