Vandentekio įrengimas Vilniuje

Vandentiekio įrengimas – vienas iš esminių pirmojo etapo santechnikos darbų. Tinkamai išvedžiotas vandentiekis padeda greitai ir tinkamai sumontuoti visus namuose esančius santechnikos prietaisus bei užtikrina šalto ir karšto vandens tiekimą. Tam, kad vandentiekis būtų įrengtas nepriekaištingai, reikia turėti tikslius praustuvų, klozeto ir buitinių prietaisų pajungimo taškų brėžinius, o idealiu atveju ir pačius prietaisus. Iš anksto apgalvojama santechnikos prietaisų pajungimo taškų pozicija leidžia tiksliai ir greitai pajungti vonios ar virtuvės įrangą nenaudojant lanksčių jungčių.

Įrenginėjant būstus viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų yra interjerinis trumparegiškumas, kuomet žmonės nesuvokdami statybinių procesų arba norėdami sutaupyti atsisako specialistų pagalbos ir bando viską atlikti patys. Tačiau neturint reikiamos patirties yra beveik neįmanoma numatyti kelių žingsnių į priekį, ko pasekoje vamzdžiai atsiranda ne tose vietose, dėl neteisingai apskaičiuotų atsumų arba vietos stokos neišeina tinkamai sumontuoti buitinės technikos ir vamzdžių, o dėl to gyvenant atsiranda daugybė nepatogumų, dingsta estetinis grožis.

Universalus meistras teikia profesionalias vandentiekio įrengimo paslaugas. Norėdami, kad jūsų namai būtų funkcionalūs, visa buitinė technika būtų savo vietose, o vandens tiekimas būtų nepertraukiamas ir užtikrintas, pasitikėkite Universalaus meistro specialistais, kurie pasitelkdami ilgametę darbų patirtį kokybiškai įrengs jums vandentiekį pagal jūsų turimą projektą arba viziją!

Vandentekio įrengimas Vandentekio įrengimas vilniuje

Vandentekio įrengimas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų greitis ir darbų nuoseklumas. Mūsų meistrų ilgametė patirtis rinkoje leidžia darbus vykdyti nuosekliai ir greitai. Negaištame laiko prie vieno santechninio taško, greitai pravedame reikiamus vamzdžius, o turėdami visas reikiamas medžiagas iš karto pajungiame vamzdynus prie namo vandentiekio sistemos. Mūsų paslaugų greitis taupo jūsų laiką ir išlaidas, todėl mėgaukitės greitai atliekamais darbais ir aukštą darbų kokybe.

Profesionalumas. Universalaus meistro komanda yra ne tik patyrusi, bet ir profesionali. Tai pasireiškia ne tik vykdant vandentiekio įrengimo darbus, bet ir bendraujant su klientais ir priimant užsakymus. Nuolat vykdome darbuotojų mokymus ir keliame jų kvalifikaciją tam, kad jie būtų susipažinę su naujausiomis vandentiekio sistemomis ir ne tik žinotų, bet ir mokėtų dirbti pagal naujus kokybės standartus.

Patarimai. Iš mūsų visuomet sulauksite pagalbos ir atsakymų į užduodamus klausimus. Ne tik mėgstame, bet ir mokame dalinti patarimus bei iš anksto įspėti, jei matome, kad tam tikros vandentiekio dalys yra neteisingai suprojektuotos. Padėsime jums įrengti vandentiekį taip, kad ateityje neturėtumėte jokių bėdų. Gili mūsų darbo patirtis leidžia iš anksto pamatyti silpnąsias vietas ir jas laiku pašalinti.

Projektavimas. Projektavimas – esminė bet kurio vandentiekio įrengimo dalis. Jeigu turite parengtą projektą, mūsų meistrai jį išpildys su kaupu. Jei vis tik projekto neturite, užsisakant mūsų paslaugas mes jums jį parengsime nemokamai. Mūsų patyrę projektuotojai rengia individualius santechninius projektus, todėl galime greitai parengti projektą pagal jūsų konkrečius poreikius.

Vandentekio įrengimas kaina

Mūsų teikiamos paslaugos

Vandentiekio sistemos gali būti įrengtos dviem būdais – nuosekliu arba per kolektorių. Nuoseklus būdas lemia tai, kad vamzdžių jungtys yra paliekamos neprieinamose vietose, kas esant vamzdžių nesandarumui gali sukelti problemų. Tačiau taip yra sunaudojama mažiau vamzdžių, o darbą atlikus nepriekaištingai, eksploatacija turėtų būti sklandi. Įrengiant kolektorių, vamzdžių jungtys bus lengvai pasiekiamos prie įrenginių ir kolektoriaus dėžėje, tačiau ši užima vietos ir neprideda estetikos.

Universalus meistras teikia šias vandentiekio įrengimo paslaugas:

  • Rengiame vandentiekio projektą
  • Konsultuojame dėl vandentiekio sistemos tipo
  • Išvedžiojame vandentiekio vamzdžius
  • Izoliuojame karšto vandens vamzdžius
  • Įrengiame pajungimo taškus

Užsisakę mūsų teikiamas vandentiekio įrengimo paslaugas būsite tikri, kad visi darbai bus atlikti nuo pradžios iki galo. Pradedame nuo tinkamos sistemos parinkimo ir suprojektavimo, atliekame instaliacijos darbus, jų priežiūrą. Izoliuojame karšto vandens vamzdžius įvilkdami juos į specialų izoliacinį apvalkalą. Taip yra užtikrinama, kad karštas vanduo bėgdamas iki taško neatvėstų. Kokybiškai įrengiame pajungimo taškus, juos užakliname, paleidžiame vandenį ir tikriname, ar visi sujungimai yra sandarūs. Atlikę visus darbus surenkame ir išvežame visas susikaupusias atliekas ir nepaliekame santechninių medžiagų likučių.

Vandentekio įrengimas  kaina

Vandentiekio įrengimas – svarbus bet kurio būsto įrengimo proceso dalis. Teisingi sprendimai ir meistrų patirtis čia yra ypatingai svarbūs faktoriai, todėl pasitikėkite tik patyrusiais savo srities profesionalais ir būsite tikri, kad darbai bus atlikti vadovaujantis aukštais kokybės standartais. Vandentiekio įrengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus individualius poreikius, darbų apimtis ir pasirinktos sistemos tipą, todėl norėdami sužinoti tikslias darbų kainas, skambinkite mums jau dabar. Mes greitai atliekame darbų vertinimą ir pateikiame protingas darbų kainas, todėl esame tikri, kad liksite patenkinti mūsų pasiūlytu geru kainos ir kokybės santykiu.

Universalus meistras – jūsų namų ekspertas. Profesionalumas ir nepriekaištingai atliekamas darbas atitiks kiekvieno lūkesčius, o malonus bendravimas palies kiekvieno širdį. Esame tam, kad suteiktume jums maksimalų komfortą, todėl skambinkite mums ir mes jūsų vizijas paversime tikrove.

Vandentekio įrengimas

Mūsų atsiliepimai:

No reviews yet...