Vandens gręžinio įrengimas

Vartojamasis vanduo yra esminis ir pagrindinis bet kurios gyvenamosios vietos patogumas. Deja, naujai statomose sodybose ar namuose ne visuomet yra galimybė būti prijungtiems prie centralizuotos vandentiekio sistemos, tad vandens gręžinio įrengimas tampa neišvengiamu bei daugumos geidžiamu dalyku. Vandens gręžinio įrengimo darbai yra atliekami keliais etapais pradedant nuo kliento poreikių, reikiamo įrenginio našumo, požeminių vandenų gylio nustatymo ir baigiant gręžinio įrengimo, montavimo bei pajungimo darbais. Būtent vandens gręžinio pajungimas dažnai nulemia įrangos kainą, sudėtingumą, lokaciją ir tipą.

Vandens gręžiniai gali turėti adaptorinę arba siurblinę sistemą. Pirmoji yra montuojama ir prijungiama prie namo vandentiekio sistemos namo viduje (katilinėje). Tam reikia atskiros patalpos, tačiau tokia sistema yra patikima, hermetiška, patogi ir estetiška, nedarko aplinkos. Gręžinio adapteris yra montuojamas tiesiai į gręžinio vamzdį, todėl siurblį ištraukti aptarnavimui galima be jokių kasimo darbų. Likusi įranga yra sumontuojama namo viduje, taigi toks gręžinio pajungimo būdas yra greitas, efektyvus ir nereikalaujantis daug išlaidų.

Vandens gręžinio siurblinė sistema, tai požeminis arba antžeminis statinys, skirtas sumontuoti, pajungti ir aptarnauti vandens kėlimo įrangą. Siurblines galima pajungti toliau nuo gręžinio, jų pagalba vanduo patogiai gali būti paskirstytas keliems statiniams. Toks sprendimas taupo vietą namuose, užtikrina patogų priėjimą bei gali būti įrengtas atsižvelgiant į estetinius ir aplinkos poreikius.

Universalus meistras atlieka vandens gręžinio įrengimo ir pajungimo darbus. Padėsime pasirinkti reikiamą ir jūsų poreikius atitiksiančią sistemą, greitai ir kokybiškai atliksime montavimo ir pajungimo darbus bei užtikrinsime sklandų sistemos veikimą

Perkraustymo Paslaugos Vilniuje
Perkraustymo Paslaugos

Vandens gręžinio įrengimas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro darbuotojų profesionalus požiūris į klientus ir atliekamą darbą leidžia klientams jaustis saugiai. Patikimos paslaugos yra vienas iš mūsų prioritetų, todėl atsakingai žiūrime į mums patikėtas užduotis. Nuo pačio pirmojo kontakto iki darbų atlikimo ir atsiskaitymo galėsite jaustis, kad bendradarbiaujate su tikrais savo srities specialistais.

Patirtis. Mūsų ilgametė patirtis leis jums atsipalaiduoti, todėl galėsite mėgautis patikimai atliekamais darbais ir nesirūpinti darbų eiga. Atliekame tiek gręžinių įrengimą, tiek montavimą, tiek pajungimą, tiek remontą, todėl visapusiškos mūsų paslaugos atvers jums duris į ramybę. Tik patyrę specialistai žino, kokie yra darbų saugos ir montavimo reikalavimai bei kaip elgtis skirtingose situacijose.

Konsultavimas. Pakonsultuosime visais vandens gręžinių klausimais ir pateiksime specialistų rekomendacijas. Padėsime pasirinkti sistemos tipą ir siurblio galingumą, kadangi tinkamai nežinant įrenginių specifikacijos galima pasirinkti per didelės arba per mažos galios siurblį. Per didelio našumo įrenginys ir jo eksploatacija kainuos brangiau, todėl tai ne visuomet yra teisingas požiūris renkantis įrenginį bei siekiant racionaliai panaudoti išlaidas.

Įrenginiai. Vandens gręžinių sprendimai pasižymi skirtingų įrenginių kainomis bei specifikacijomis. Kad pasirinktumėte teisingai, supažindinsime jus su skirtingais įrenginių tipais, numatysime, koks ir kokių pajėgumų įrenginys užtikrins jums geriausią kainos ir kokybės santykį bei kaip juos prižiūrėti. Įrenginių pajungimui taip pat reikia žinių ir patirties turinčių meistrų, todėl suteiksime jums viską, ko reikia.

kraustymo paslaugos

Vandens gręžinio įrengimas kaina

Vandens gręžinio įrengimo ir pajungimo darbai turi būti atlikti laikantis griežtų saugumo ir sistemos pajungimo reikalavimų, todėl patartina kreiptis tik į kvalifikuotus specialistus, kurie užtikrins sklandų ir kokybišką sistemos veikimą bei ilgaamžiškumą. Vandens gręžinio kainą lemia sistemos tipas, galingumas ir kiti individualūs poreikiai. Paskambinkite mums ir mes padėsime jums pasirinkti reikiamą vandens siurblį, aptarsime darbų kainas ir terminus. Nupasakokite, ką planuojate veikti su vandeniu, kam konkrečiai jis bus naudojamas ir kokius reikalavimus keliate vandens gręžiniui ir mūsų specialistai jums pasiūlys visus jūsų poreikius atitinkantį ir išlaidas taupantį sprendimą.

Universalus meistras – greitas ir kokybiškas vandens gręžinio įrengimas jums patogiausiu metu!

Vandens gręžinio įrengimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jurgis 08/27/2018