Artezinis gręžinys

Artezinis gręžinys – požeminio vandens gavybos būdas, padedantis išgauti vartojimui tinkantį vandenį iš artezinio žemės sluoksnio. Arteziniai gręžiniai yra gręžiami vietose, kur nėra galimybės prisijungti prie centralizuotos vandens tiekimo sistemos ir šiandien keičia atgyvenusį ir nepatikimą šulinių vandens naudojimą. Atlikti tyrimai rodo, kad daugiau nei pusės šulinių vanduo nėra tinkamas vartojimui dėl to, kad toks vanduo yra sudarytas iš gruntinio vandens, į kurį nesunkiai gali patekti nitratai ir teršalai. Arteziniame sluoksnyje esantis vanduo priklauso požeminių vandenų grupei. Jis yra aptinkamas po vandeniui nepralaidžiu molingų uolienų sluoksniu, todėl toks vanduo yra apsaugotas nuo paviršinės taršos.

Universalus meistras teikia artezinių gręžinių įrengimo paslaugas. Turime visą reikiamą techniką ir patirtį kokybiškai atlikti gręžimo darbus, o atsakingas požiūris į išgaunamo vandens kokybę leis jums mėgautis reikiamomis savybėmis pasižyminčiu požeminiu vandeniu. Jums tereikia užtikrinti priėjimą prie norimos gręžinio vietos, o mes pasirūpinsime visais likusiais artezinio gręžinio darbais. Nėra nieko patogiau nei artezinio gręžinio įrengimas su Universalaus meistro pagalba!

Perkraustymo Paslaugos Vilniuje
Perkraustymo Paslaugos

Artezinis gręžinys Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Konsultavimas. Konsultuojame vandens gręžinių klausimais tiek prieš atliekant darbus, tiek po jų ir padedame išsirinkti poreikius atitinkančią sistemą. Egzistuoja kelių tipų bei galingumo įrenginiai, todėl svarbu įvertinti reikiamą našumą, kad būtų pasirinktas optimaliausias kainos ir efektyvumo santykis. Nuolat konsultuojame besidominčius ir suteikiame atsakymus į visus susijusius klausimus.

Efektyvumas. Mūsų paslaugos yra grindžiamos efektyviu darbu, todėl taupome savo ir klientų laiką bei išlaidas. Laiko ir darbų kruopštus planavimas suteikia galimybę darbus pradėti ir atlikti laiku, todėl suderinę darbų laiką būsite tikri, kad viskas vyks sklandžiai ir pagal numatytą planą. Gręžinių įrengimui naudojame tik kvalifikuotą darbo jėgą, tad visi darbai yra vykdomi nuosekliai ir greitai.

Patikima įranga. Artezinių gręžinių įrengimui naudojame tik šiuolaikišką ir brangią įrangą. Šios įrangos patikimumas lemia nepertraukiamą darbą, kas vėlgi leidžia darbus atlikti per nustatytus terminus. Nepatikima technika ir jos gedimai tampa dažna priežastimi, kodėl gręžinių įrengimas užtrunka netikėtai ilgai, taigi atidžiai prižiūrime savo naudojamą įrangą ir užtikriname jos sklandų veikimą

Instrukcijos. Siekiame, kad mūsų klientai suprastų gręžinių veikimo principus ir atsakingai prižiūrėtų gręžinių būklę. Tinkamai prižiūrimas ir tvarkomas gręžinys gali sėkmingai tarnauti net kelis dešimtmečius, todėl šios sistemos ilgaamžiškumas dalinai priklauso ir nuo jos priežiūros. Pravedame detalias gręžinio naudojimo instrukcijas, paaiškiname, kaip reikia stebėti ir atpažinti siunčiamus signalus bei vandens kokybę.

kraustymo paslaugos

Artezinis gręžinys kaina

Artezinis gręžinys yra puikus būdas ieškant kokybiško ir švaraus pastovaus vandens tiekimo. Prieš įrengiant gręžinį yra atliekami paruošiamieji darbai, parengiamas projektas, išsiaiškinami konkretūs klientų poreikiai, kurie turi gali turėti įtakos projektavimui ir įrengimui. Artezinio gręžinio kaina yra apskaičiuojama ir pateikiama kiekvienam individualiam projektui, atsižvelgiant į skirtingus reikalavimus, gręžinio gylį ir reikiamą našumą bei kitus unikalius pageidavimus. Skambinkite mums ir mes ne tik pateiksime skaičiavimus pagal jūsų konkrečius poreikius, bet ir padėsime parengti gręžinio projektą, gausime visus reikiamus leidimus ir pateiksime visą reikiamą dokumentaciją. Artezinis gręžinys, tai ilgalaikė investiciją užtikrinanti jūsų komfortą. Pasirinkę patikimus ir kvalifikuotus specialistus galėsite džiaugtis sklandžiai atliekamais gręžinio įrengimo darbais ir gaunamo vandens kokybe.

Rinkitės profesionalias Universalaus meistro artezinio gręžinio paslaugas ir turėkite gręžinį visam gyvenimui. Kreipkitės į mus, užduokite klausimus, sužinokite atsakymus ir suderinkite darbų atlikimą jums patogiu metu.

Artezinis gręžinys

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Jonas 08/27/2018