Vandens filtrai

Apie vandens filtrus girdėję yra visi, tačiau renkantis tinkamą filtrą dažnai kyla daugybė klausimų ir svarstymų. Prieš renkantis filtrą būtina numatyti, kokią paskirtį filtras atliks: ar padės gerinti geriamo vandens savybes šalinant vandenyje esančias perteklines medžiagas, ar naikins vandenyje esančias priemaišas buitinės technikos veikimui ir ilgaamžiškumui, ar atliks vandens minkštinimo funkciją, ar kitaip pagerins mūsų buitį.

Vandens filtrai yra skirstomi į kelias rūšis:

  • Mechaniniai
  • Geležies šalinimo
  • Geriamojo vandens
  • Minkštinimo
  • Kiti

Mechaniniai filtrai apsaugo vandenį nuo smėlio, molio, rūdžių ir kitų priemaišų. Toks filtras išvalo vandenį nuo matomų nuosėdų, todėl vanduo tampa švarus ir skaidrus. Tai leidžia prailginti namuose esančios ir vandenį naudojančios technikos tarnavimo laikotarpį. Geležies šalinimo filtrai padeda atsikratyti dėl geležies pertekliaus vandenyje esančio blogo kvapo ir skonio. Toks vanduo buityje sukelia daug nepatogumų, nes palieka rudas nuosėdas vonioje, kriauklėse bei paviršiuose. Vandens minkštinimo filtrai yra skirti sumažinti kalkių nuosėdų kiekį vandenyje. Šios susidaro esant per didelei kalcio bei magnio druskų koncentracijai.

Vandens filtrai Vandens filtrai vilniuje

Kalkės daro žalą įrenginiams, užkemša sifonus, yra sunkiau nuvalomi nuo stiklinių ir veidrodinių paviršių bei nesunkiai patenka į mūsų organizmą. Įvairių formų ir dydžių geriamojo vandens filtrai yra skirti subalansuoti vandens sudėtį taip, jog šis būtų tinkamas vandenį gerti.

Universalus meistras teikia specializuotas vadens filtrų paslaugas. Padedame pasirinkti poreikius atitinkantį filtrą, konsultuojame vandens filtrų klausimais, atliekame montavimą ir prijungimą prie namų vandentiekio sistemos bei užtikriname filtrų veikimą

Vandens filtrai Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Siūlome patikimas ir kokybiškas vandens filtrų paslaugas. Mūsų atsakingi specialistai išklausys jūsų poreikius, patikrins jūsų esamo vandens kokybę ir sudėtį, patars, kokį filtro tipą pasirinkti ir atsakys į visus kitus jūsų klausimus. Patikimi meistrai ir nuoširdus darbas leis jums atsikvėpti.

Filtrų kokybė. Savo klientams siūlome tik aukštos kokybės filtrų sistemas. Didelis filtrų pasirinkimas rinkoje lemia reikalavimų neatitinkančių produktų atsiradimą, o kokybiškus filtrus gali atskirti tik profesionalūs meistrai. Rinkitės patikimus meistrus, kurie jūsų neapgaus ir sumontuos reikiamą ir standartus atitinkančią vandens filtravimo sistemą.

Patirtis. Patirtis dirbant su vandens filtrų įranga leidžia atlikti darbus greitai ir nepastebimai. Universalaus meistro profesionalų komanda yra sudaryta iš patikimų ir atsakingų specialistų, kurie jau ilgą laiką konsultuoja klientus ir atlieka montavimo darbus, todėl pasirinkę mūsų paslaugas galėsite mėgautis ramybe

Profesionalumas. Rinkoje save išskiriame kaip patikimus vandens filtrų profesionalus. Visus darbus atliekame vadovaudamiesi griežtais saugumo ir montavimo reikalavimais, todėl jums nekils problemų nei išsikviečiant Universalų meistrą į namus, nei išsakant savo pastebėjimus. Išklausome klientų pageidavimus ir paslaugas teikiame laiku.

Vandens filtrai kaina

Vandens filtrai kaina

Geriamo vandens kokybę Lietuvoje nustato galiojantys teisės aktai bei higienos normos, tačiau dėl kelių priežasčių, vandens filtrai tampa nepamainomu dalyku norint pagerinti vartojimui skirto vandens kokybę ir savybes. Centralizuotos vandentiekio sistemos privalo tiekti ir užtikrinti tik tinkamos kokybės vandenį. Deja, skirtingose šalies vietose yra išgaunamas skirtingų savybių vanduo, o jam tiekti yra naudojamos nevienodos vandentiekių sistemos, tad vartojamo vandens sudėtis ne visuomet yra tinkamas: geležies, amonio perteklius, ištirpusios kalcio ir magnio druskos lemia vandens kietumą, todėl tenka rinktis vandens filtrus.

Vandens filtrų kaina priklauso nuo skirtingų vandens savybių ir žmonių poreikių. Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes išklausę jūsų problemas tinkamai įvertinsime situaciją ir pasiūlysime patikimą vandens filtravimo sistemą. Universalus meistras dirba jūsų naudai, todėl kreipkitės į mus ir nesunkiai pagerinkite savo gyvenimo kokybę.

Vandens filtrai

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Arvydas 08/27/2018