Tvoros tinklas

Šiandien tvora, tai būdas atsiriboti nuo aplinkos ir atskirti žemės sklypus ar jame esančius objektus į atskirus vienetus. Priežasčių tam gali būti daug: nuo saugumo ir privatumo iki paprasčiausio patogumo ir vaizdo. Tačiau tvora tikrai ne visais atvejais turi riboti matymą. Priklausomai nuo jos paskirties ir orientacinės krypties, tvoroms, kurios yra skirtos ribų žymėjimui, yra taikomi tam tikri akytumo reikalavimai. Jeigu sklypo ribą skirianti tvora yra orientuota į pietus, tuomet akytumui apribojimų taikoma nėra, tačiau jeigu tvora yra statoma kitomis kryptimis, statoma tvora turės atitikti tam tikrus šviesos pralaidumo reikalavimus.

Planuojate apjuosti teritoriją arba sporto aikštelę lengva ir vaizdo neapkraunančia konstrukcija? Tuomet jums puikiai tiks tvoros tinklas. Apart aukščio, tvoros tinklo įrengimui dažniausiai nėra taikoma jokių reikalavimų, todėl tokia tvora nesudarkys aplinkos vaizdo, nesulaikys šviesos, bus greitai montuojama ir nereikalaus didelių investicijų.

Universalus meistras – patikimas tvoros tinklo specialistas. Rinkitės norimą tinklinę tvorą iš esamų kelių variacijų, konsultuokitės pas mūsų specialistus, gaukite visą reikiamą informaciją ir mėgaukitės greitu bei kokybišku tvoros tinklo montavimu. Teikiame kompleksines tvoros tinklo paslaugas, todėl suteiksime jums visapusišką pagalbą renkantis, matuojant ir montuojant tvoros tinklą jūsų sklype. Palikite visus tvoros sunkumus mums ir mūsų specialistai atliks viską už jus.

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Tvoros tinklo kokybei įtakos turi keletas elementų tarp kurių yra ir montavimas. Tinklui suveržti paprastai yra reikalingi įtempėjai, sąvaržos ir kiti tvirtinimo elementai, kurie suteikia tvoros tinklui reikiamą formą. Tam ne tik reikia tokio tinklo montavimo patirties, bet ir specialių įrankių, todėl vien tik gera medžiaga tinkamos kokybės neužtikrins.

Profesionalumas. Nors tvoros tinklas yra vienas iš elementariausių aptvėrimo būdų, mūsų specialistai garantuos profesionalų požiūrį net ir atlikdami savaime suprantamas užduotis. Profesionalumas lydi mūsų meistrus kiekviename žingsnyje. Jei norite tai patirti patys, tiesiog skambinkite mums ir išsikvieskite patyrusius meistrus į savo namus. Atvyksime greitai ir suteiksime tai, ko jums reikia šiandien.

Greitis. Darbo našumas yra vienas svarbiausių rodiklių, leidžiančių suteikti profesionalias ir laiku atliekamas paslaugas. Mūsų tvoros tinklo specialistai padės jums išsirinkti tinkamą tvoros tinklą jūsų poreikiams, o darbai bus pradėti ir užbaigti jums net nepastebėjus. Turime ne vieną tvoros tinklo specialistą, kuris atidžiai įvertins darbo aplinkybes ir greitai pateiks jums lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Medžiagos. Medžiagos, naudojamos tinklo gamybai, yra taip pat svarbi sudėtinė tinklinės tvoros dalis. Kokybiška tvoros tinklo viela turi būti gamykliškai cinkuota ir padengta žalios spalvos PVC plastiku. Tokia tvora bus ilgaamžė ir visiškai atspari korozijai. Tvoros tinklas pagal paskirtį gali būti standartinis arba regztas. Mūsų specialistai atsižvelgs į jūsų poreikius ir rekomenduos jums parankų variantą.

Mūsų teikiamos paslaugos

Tvoros tinklo kokybė priklausys ne tik nuo pačios tvoros, bet ir nuo jos įrengimo. Mūsų specialistai atsižvelgia, kur tokia tvora yra montuojama ir ar nėra pažeidžiami tvoros statymo reikalavimai. Jei tvoros tinklu yra juosiamos teritorijos ribos, tuomet svarbiausia tiksliai nustatyti ir patikrinti sklypo ribas. Atvejais, kuomet riboženkliai nėra sustatyti, o sklypo ribos nėra tiksliai apibrėžtos, reikia atlikti geodezinius matavimus siekiant išvengti nesusipratimų.

Tvoros tinklas gali tiesiamas ne tik išorinėje sklypo dalyje, bet ir teritorijos viduje, norint atsiriboti nuo kelių, vandens telkinių ar kitų objektų. Kiekvienas tvoros statymas yra individualus, todėl prieš atliekant bet kokius darbus ar skaičiavimus, svarbu atsižvelgti į bendruosius teritorijų planus. Bendrai tvoros ir jų montavimas yra Universalaus meistro specializacija. Atliekame ne tik tvoros tinklo, bet ir su kitomis tvorų rūšimis susijusius darbus.

  • Segmentinės tvoros;
  • Tvoros segmentai;
  • Medinės tvoros;
  • Tvorų montavimas;
  • Tvoros stulpai;
  • Tvoros blokeliai;
  • Metalinės tvoros;
  • Skardinės tvoros.

Statome, montuojame, keičiame, remontuojame, konsultuojame ir padedame išsirinkti tinkamas tvorų rūšis, priderinti jų spalvas prie aplinkos ar namo. Padedame atskirti kuo pasižymi skirtingos tvorų rūšys tam, kad galėtumėte suprasti, ką jums rinktis. Suteikiame nemokamą konsultaciją telefonu, todėl greitai ir patogiai galėsite pasirinkti geidžiamą tvorą pagal tvorų pagrindines savybes ir kainą. Iš mūsų gausite ne tik visą reikiamą informaciją vienoje vietoje, bet ir sulauksite fizinės pagalbos atliekant tvorų montavimo ar kitus darbus.

Tvoros tinklo kaina

Tvoros tinklas yra vienas iš pigiausių tvorų variantų, todėl idealiai tiks tiems, kurie turi ribotą biudžetą ir nedidelius reikalavimus. Tvoros tinklo montavimas yra greitas procesas, kuris neužims daug laiko, o į pagalbą pasitelkiant Universalaus meistro tvorų specialistus, galėsite leisti sau ramiai atsikvėpti ir tiesiog laukti darbų pabaigos.

Svarstote, kiek kainuos nutiesti tvoros tinklą? Paskambinkite mūsų tvoros tinklo meistrams, išsakykite savo poreikius, iškvieskite vertinimui ir gaukite tikslius darbų paskaičiavimus. Mes visuomet stengiamės išlaikyti protingos kainos lygį, todėl pagrįstai galite tikėtis kokybiškai atliekamų darbų už mažą kainą. Mūsų meistrai atvyks nedelsiant, išmatuos reikiamos tvoros ilgį, įvertins reikiamų medžiagų kiekius ir kitas veiklos sąnaudas ir pateiks jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą.

Nedelskite ir užsisakykite patikimus meistrus savo patogumui bei pakeiskite aplinkos vaizdą įrengdami aukštos kokybės tvoros tinklą.