Tvoros stulpai

Atraminiai tvoros stulpai yra tvoros stabilumo garantas. Jų paskirtis – ne tik atlaikyti tvoros svorį, bet ir įvairius išorinius poveikius. Pirmiausia, labai svarbu, kad tvorų stulpai būtų pagaminti iš kokybiškų ir ilgalaikiškumą garantuojančių medžiagų. Antra, stulpų įrengimo būdas yra tvoros stiprumo pagrindas, tad pažvelkime, kokie gi yra tvorų stulpų įrengimo būdai:

 • Stulpų įbetonavimas. Šiuo metodu įrengiamiems stulpams iš anksto paruošiamos duobės. Yra dvi stulpų betonavimo galimybės:
 • Stulpas įstatomas į žemę ir ant jo pilamas betonas;
 • Betonavimui naudojamas žvyras. Juo užpilama duobė (apie 20 cm), tuomet įstatomas stulpas ir viršutinė duobės dalis užpilama betonu. Duobes paprastai patariama iškasti atsižvelgiant į stulpų aukštį (1/3 stulpo aukščio).
 • Stulpų įkalimas. Tam yra reikalingas vidutinio tankio dirvožemis su akmenukais. Stulpų įkalimas, taip pat, kaip ir įbetonavimas, galimas dviem būdais:
 • Naudojant specialius įrenginius aukštiems stulpams įrengti (2.5-3m);
 • Naudojant kūjį mažesniems stulpams įrengti (1.5-2 m).

Kokie pagrindiniai skirtumai tarp tvoros stulpų įbetonavimo ir įkalimo? Betonavimas yra patogesnis, nes atsiranda galimybė pasirinkti įvairių konstrukcijų tvoras. Jis tinka masyvioms medinėms ar metalinėms tvoroms įrengti. Dar vienas jo pliusas – stulpų ilgaamžiškumas ir stabilumas, kadangi tokiu būdu įmontavus stulpus, mažėja korozijos galimybė. Tvorų stulpų įkalimas rekomenduojamas tuomet, kai planuojama tverti tinklinę arba nesudėtingos konstrukcijos medine tvora. Be to, šis metodas yra daug pigesnis, nes nereika papildomų medžiagų (betono, žvyro).

Universalus meistras siūlo padaryti teisingą pasirinkimą, pasitelkus į pagalbą specialistus, kurie profesionaliai atsižvelgę į situaciją suras jums tinkantį variantą. Susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite visą reikiamą informaciją bei pagalbą, susijusią su tvoros stulpų pasirinkimu ir montavimu.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Tvoros stulpų montavimo būdo pasirinkimas lemia tvoros ilgaamžiškumą, tvirtumą bei apsaugą ir projekto kainą. Universalaus meistro komanda turi ilgalaikę patirtį statybų sektoriuje ir yra subūrusi stiprią, atsakingą ir profesionalią komandą. Jūsų objekte bus išanalizuota ir įvertinta dirvožemio struktūra, patarsime dėl galimų medžiagų pasirinkimo, aptarsime galimus išorės veiksnius. Mes padėsime jums atsikratyti rūpesčių bei pasiūlysime kuo optimalesnį kainos ir kokybės santykį.

Darbų kokybė. Universalaus meistro komanda rūpinasi savo reputacija, kuri yra neatsiejama nuo mūsų darbų ir paslaugų kokybės. Esame užtikrinti savo atliekamais darbais, nes statybų sektoriuje dirbame ilgą laiką ir stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti darbo rezultatais ir grįžtų, pageidaudami naujų darbų atlikimo bei rekomenduotų mus savo draugų ir pažįstamų ratui. Mes augame kartu su jumis.

Lankstumas. Mūsų komanda dirba visoje Lietuvoje. Susisiekę su mumis ir aptarę jums rūpimus klausimus bei susitarus, atvažiuosime pas jus. Mūsų meistrai patars, kokį tvoros stulpų montavimo būdą pasirinkti, kokias medžiagas naudoti, apsvarstysime visus montavimo būdų privalumus ir trūkumus. Neretai susiviliojama greitu ir paprastu montavimu bei žema kaina. Mes patarsime jums, kaip sutaupyti ir turėti tvirtą bei ilgaamžę tvorą.

Platus paslaugų spektras. Esame komanda, statybų sektoriuje atliekanti įvairius darbus bei jums reikalingas paslaugas. Kreipdamiesi į mus, gausite išsamius atsakymus į jums rūpimus klausimus, suteiksime nemokamas konsultacijas. Mūsų specialistai nedelsdami suras gerus sprendimus jūsų situacijoje, sudarys lanksčius darbų grafikus, o esant reikalui parekomenduos kitus specialistus, kokių reikia jūsų namų remontui ar statybai, kiemo sutvarkymui ar atskiriems remonto darbams.

Mūsų teikiamos paslaugos

Kokią tvorą beišsirinktumėte, jos nepastatysite be tvoros stulpų. Kuo stulpai tvirtesni, tuo stabilesnė ir tvirtesnė bus visa konstrukcija. Ar jūs pasirinksite tinklinę, segmentinę, medinę ar metalinę tvorą, atrama kiekvienai iš rūšių bus būtina. Labai svarbus tvorų montavimo aspektas – stulpų tvirtinimo elementai bei strypeliai. Šios detalės turi būti ne tik pagamintos iš kokybiškų bei tvirtų medžiagų, bet ir turi derėti prie bendros pasirinktos tvoros išvaizdos.

Universalaus meistro komanda jums gali pasiūlyti šiuos darbus ir paslaugas, susijusias su stulpų statymu bei tvorų montavimu:

 • Segmentinės tvoros;
 • Tvoros segmentai;
 • Tvoros blokeliai;
 • Medinės tvoros;
 • Tvorų montavimas;
 • Tvoros stulpai;
 • Metalinės tvoros;
 • Skardinės tvoros.

Mes montuojame įvairaus dydžio ir skirtingų tipų tvoros stulpus. Jei reikalingi nestandartinių išmatavimų stulpai, kreipkitės į mus ir dėsime visas pastangas, kad jūsų norai būtų įgyvendinti. Mes atsakingai norime įspėti, kad pigiomis medžiagomis susivilioti nereikėtų. Pasitikėkite specialistų konsultacija ir pasirinkite iš daugelio siūlomų tvorų ir jų stulpų variantų. Patikiname, kad užsisakę mūsų paslaugas gausite viską, ko jums reikia jūsų tvoros statybai. Tai dar niekuomet nebuvo taip patogu.

Tvoros stulpų kaina

Tvoros stulpų kaina gali svyruoti nuo tvoros pasirinkimo, stulpų tipo, dydžio, formos, tvirtinimo elementų, medžiagų. Dalį bendros kainos lems būdas, kuriuo pasirinksite tvirtinti stulpus – betonavimo ar įkalimo. Mes siūlome modernias ir nebrangias tvorų ir stulpų sistemas, kurios yra greitai montuojamos ir patikimos. Kreipkitės į mūsų meistrus ir sužinokite tikslią tvoros stulpų kainą savo poreikiams. Apie kiekvieną galimą variantą papasakosime nurodydami jų privalumus ir trūkumus. Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad skyrus papankamai laiko ir pastangų paieškose, vėliau nereikia papildomai išlaidauti.

Susisiekite nurodytais telefonų numeriais ir mes – jūsų paslaugoms!