Skardinės tvoros

Kaip yra įprasta, žmonės sklypus aptveria dėl įvairiausių priežasčių: saugumo, privatumo, teritorijos žymėjimo. Neretai tvoros tampa net ir svarbia namo aplinkos įvaizdžio dalimi. Solidi tvora gali simbolizuoti finansinį stabilumą, padėtį visuomenėje ir atvirkščiai, kukli tvora gali sukelti ne tokį palankų įspūdį apie mus pačius. Vis tik šiandien, sklypų tvoros įgauna visai kitokią reikšmę. Daugelis taip smarkiai nebesureikšmina įspūdžio faktoriaus ir labiau rūpinasi saugumu, privatumu arba kuriamo aplinkos lengvumo pojūčiu. Didelės, aukštos ir gremėzdiškos tvoros dažnai yra suvokiamos kaip barjeras, norint atsiriboti nuo likusio pasaulio. Žinoma, kokią tvorą pasirinkti, padiktuoja ne tik mūsų asmeniniai įgeidžiai, bet ir aplinka, vietovė ir begalė kitų faktorių. Yra daugybė tvorų rūšių, tačiau šiandien apžvelkime, kuo pasižymi skardinės tvoros.

Skardinės tvoros, kaip diktuoja ir pats pavadinimas, yra gaminamos iš skardos ir montuojamos su kitais tvoros elementais. Tokia tvora gali būti vientisa ir juosti visą teritoriją arba montuojama ant metalinių, betono ar kitokių karkasų ir sudaryti tik tam tikrus skardinius tvoros intarpus. Skardinės tvoros gali būti horizontalios arba vertikalios, priklausomai nuo poreikio. Šiandien skardinės tvoros įgauna vis daugiau populiarumo dėl savo palankios kainos bei plataus panaudojimo.

Universalus meistras padės jums pasirinkti ir sumontuoti skardinę tvorą jūsų sklype. Mūsų patyrę meistrai atlieka kokybišką skardinių tvorų montavimą, o mūsų gilios šios srities žinios padės jums greitai ir lengvai susigaudyti plačiame šių tvorų pasirinkime.

Kodėl rinktis mus?

Konsultacijos. Universalus meistras pasižymi ne tik kokybišku ir laiku atliekamu darbu, bet ir žiniomis apie vykdomą veiklą. Susisiekę su mūsų meistrais nustebsite, kad jų turimos žinios leis atsakyti į visus jūsų užduodamus klausimus, todėl sprendimą galėsite priimti lengvai ir greitai. Teikiame konsultacijas telefonu arba atvykę į jūsų namus. Skambinkite ir klauskite, o mes atsakysime.

Darbai laiku. Punktualumas – Universalaus meistro savybė. Ne tik laiku užbaigiame pradėtus darbus, bet ir nevėluojame bei atvykstame sutartu laiku. Vertiname savo klientų laiką ir suprantame, kaip svarbu būti patikimiems. Darbai laiku, tai mūsų darbo principas, kuriuo vadovaujamės nuo pat paslaugų sukūrimo pradžios. Stangiamės, kad visi mūsų meistrai atitiktų mūsų keliamus reikalavimus, tad jūsų patogumui gebame užtikrinti laiku vykdomas paslaugas.

Profesionalumas. Esame įsitikinę, jog viskas prasideda nuo profesionalumo. Mūsų meistrai yra atrenkami pasitelkiant kruopštų atrankos procesą, įvertinant specialistų gebėjimus, patirtį ir bendravimą. Keliame aukštus reikalavimus savo darbuotojams, nes tikime, kad paslaugų srityje turi dirbti tik profesionalūs specialistai. Esant profesionalumui garantuojame tinkamą aptarnavimą ir aukštą darbų kokybę.

Komanda. Universalaus meistro specialistų komanda yra sudaryta tik iš savo srities profesionalų, kurie kiekvieną dieną dirba klientų labui bei greitam užsakymų vykdymui. Skadrinių tvorų montavimui ir priežiūrai yra reikalingas ne vienas meistras, todės mes galime pasiūlyti kokybišką komandinį darbą ir tinkamą darbų išpildymą. Visuomet turėsime, kas atliktų reikiamus darbus, todėl net ir netikėtumo atvejais būsime pasirengę pratęsti pradėtus darbus ir užbaigti juos sutartu laiku.

Mūsų teikiamos paslaugos

Universalus meistras teikia kokybiškas ir specializuotas skardinių tvorų paslaugas. Atliksime išsamią konsultaciją telefonu, supažindinsime su skardinių tvorų rūšimis ir tipais, patarsime, ką geriausia pasirinkti kiekvienu individualiu atveju, atvyksime pas jus ir išmatuosime jūsų sklypo perimetrą bei tvorai reikiamų medžiagų kiekius, tiksliai įvertinsime darbų apimtis ir pateiksime sąmatą. Kiekvienas mūsų žingsnis yra pamatuotas ir reikšmingas, todėl viską darome nuosekliai ir vadovaujamės sąžiningo darbo principais.

Skardinės tvoros idealiai tiks visiems, kurie ieško privatumo, tačiau nori išvengti priežiūros problemų. Skardinės plokštumos turi ne tik ypač geras antikorozines savybes, bet ir tvirtą karkasą, todėl nereiks pergyventi dėl vėjo ar kitų gamtos stichijų. Priklausomai nuo pasirinkto gamintojo, skardinės tvoros pasižymi galimybe reguliuoti sklypo matomumą, pasirinkti surenkamą pamatą ir tvoros modelį. Skardinės tvoros segmentai taip pat gali būti pagaminti konkrečiais išmatavimais pagal individualų užsakymą, o plati spalvinė gama patenkins net ir pačius išrankiausius.

Mūsų teikiamos paslaugos apima viską, kas yra susiję su skardinėmis tvoromis. Gaukite visą reikiamą informaciją ir pagalbą iš vienų, Universalaus meistro rankų. Tai yra ypač patogu, kadangi jums neteks ieškoti atskirų darbininkų tam, kad gautumėte visokeriopą pagalbą. Tai leis ne tik sutaupyti daug brangaus laiko, bet ir nemažai papildomų išlaidų, kadangi pateiksime jums tinkantį kompleksinį pasiūlymą mažomis kainomis.

Skardinių tvorų kaina

Skardinių tvorų kaina yra apskaičiuojama įvertinus individualius kliento pageidavimus, reikiamų tvoros plokštumų kiekį, jų tvirtinimą, pamatus bei kitus parametrus. Norėdami sužinoti tikslią skardinės tvoros kainą savo sklypui, susisiekite su mūsų skardinių tvorų specialistais ir teiraukitės dėl apžiūros laiko. Meistrams atvykus į vietą galėsime tiksliai įvertinti ir paskaičiuoti darbų sąnaudas bei pateikti jums tinkantį pasiūlymą. Jei nesate apsisprendę dėl tvoros tipo ir projekto, mūsų darbuotojai, pasitelkdami ilgametę patirtį, pasiūlys jums kelis skardinių tvorų variantus ir paaiškins jų privalumus bei skirtumus. Žinodami, ką tiksliai gali jums suteikti skirtingi skardinių tvorų tipai, galėsite lengvai ir greitai priimti sprendimą būdami visiškai tikri dėl savo pasirinkimo.

Kreipkitės į Universalaus meistro profesionalus ir mėgaukitės laiku atliekamais darbais už žemą kainą!