Tvoros segmentai

Tvora, tai dažna bet kurio sklypo dalis. Be tvoros būtų sunku įsivaizduoti gyvenamojo ar komercinio sklypo ribas, apsisaugoti nuo nepageidautinų lankytojų ar miško gyventojų, taigi tvora apjuosta teritorija ne tik yra labiau estetiška, bet ir saugesnė. Kiekvienas tvoros tipą renkasi pagal tam tikrus kriterijus. Priklausomai nuo sklypo paskirties, vieniems svarbiau yra vaizdas, kitiems tvoros aukštis ar privatumas, dar kitiems svarbu paprasčiausiai tiplti į numatytą biudžetą, tačiau visiems galiausiai tenka pasirinkti, kokią tvorą nori matyt savo sklype.

Vienas iš populiarių tvorų pasirinkimų – tvoros segmentai. Šio tipo tvoros išsiskiria ilgaamžiškumu ir minimalia priežiūra, o svarbiausia – žema kaina. Segmentinių tvorų panaudojimas yra labai platus, jomis galima aptverti tiek komercinės paskirties teritorijas, tiek gyvenvietes bei švietimo įstaigas, tiek privačius sklypus. Jų montavimo laikas yra ganėtinai trumpas. Atskiri tvoros segmentai yra montuojami prie metalinio ar betoninio stulpo naudojant specialų tvirtinimą. Tvirtinimai gali būti kampiniai, pradžios, pabaigos arba universalūs, kurie yra naudojami segmentų montavimui prie nestandartinių konstrukcijų ar paviršių.

Tvoros segmentai nesuteikia privatumo, kadangi yra ypač akyti, tačiau tai yra paprasčiausias būdas apverti sklypą išlaikant apsauginę tvoros funkciją ir bendrą estetiką. Metalinės vielos yra sujungtos tarpusavyje statmenai taškinio suvirinimo pagalba. Kokybiškos segmentinės tvoros yra dažomos milteliniu būdu, todėl yra ypač ilgaamžės ir atsparios korozijai.

Universalus meistras yra patikimas segmentinių tvorų specialistas. Atliekame visus darbus susijusius su segmentinių tvorų prekyba ir montavimu, užtikriname sklandų aptarnavimą nuo pradžios iki pabaigos, konsultuojame visais klausimais ir taupome jūsų brangų laiką.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Ilgametė patirtis tvorų rinkoje leidžia mums tiksliai numatyti daugelio klientų poreikius bei užtikrinti reikiamą kokybę. Eilę metų profesionaliai teikiame sprendimus, kurie yra orientuoti į sklypo aptvėrimą, todėl žinome, kokie sprendimai tiks specifiniams žmonių poreikiams. Prieš imdamiesi darbų išanalizuojame situaciją, sklypo konfigūraciją ir pasiūlome tinkančius tvoros segmentus bei jų montavimą.

Konsultavimas. Teikiame ne tik su tvoros įsigijimu ir montavimu susijusias paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuojame besidominčius ar tik planuojančius įsigyti tvoros segmentus. Labai svarbu, kad žmogus suprastų, kuo pasižymi tam tikro tipo tvoros, todėl siekiame suteikti kiek galima tikslesnę informaciją. Mūsų patyrę specialistai tiksliai atsakys į jums rūpimus klausimus ir padės priimti teisingą sprendimą sklypo aptvėrimui.

Montavimas. Profesionaliai atliekame jūsų išsirinktų tvoros segmentų montavimą. Stengiamės, kad žmonėms įsigijus tvorą nereiktų eikvoti papildomai laiko ieškant, kas ją kokybiškai sumontuos. Montavimas – vienas pagrindinių tvoros ilgaamžiškumo faktorių, todėl labai svarbu, kad ją montuotų specialistai. Tvoros segmentų montavimą atliksime jums patogiu metu, tad lanksčiai prisitaikysime ir prie jūsų užimtumo.

Garantija. Būkite ramūs žinodami, kad Universalus meistras visuomet prisiima atsakomybę už atliktus darbus. Jei laikui bėgant turėsite pastabų, mes neatsuksime nugaros ir pasirūpinsime, kad visi nesklandumai būtų išspręsti taikiai. Rūpinamės savo klientais ir siekiame, jog mūsų teikiamos paslaugos būtų minimos geru žodžiu, todėl stengiamės ir darome viską, kad jums būtų ne tik patogu, bet ir ramu.

Mūsų teikiamos paslaugos

Universalus meistras gali ne tik padėti išsirinkti ir sumontuoti tvoros segmentus, bet ir atlikti kitus su tvoromis susijusius darbus. Mūsų tikslas yra suteikti pilnai išvystytas paslaugas, kad žmonėms galėtume padėti visais susijusiais klausimais, o to rezultatas būtų kliento gaunamas patogumas. Nieko nėra geriau nei vienoje vietoje gauti profesionalų patarimus visais rūpimais klausimais, todėl su malonumu padėsime jums surasti atsakymus į visus klausimus apie tvorų rūšis ir jų specifikas:

  • segmentinės tvoros
  • tvoros tinklas
  • medinės tvoros
  • tvorų montavimas
  • tvoros stulpai
  • metalinės tvoros
  • skardinės tvoros
  • tvoros blokeliai

Prieš rinkdamiesi tvoros segmentus svarbu užduoti sau reikiamus klausimus. Ar tvoros segmentų gamintojas turi standartų atitikties sertifikatą? Ar tvoros segmentai nudažyti milteliniu būdu? Kokie yra tvirtinimo elementai? Ar vartai pagaminti sertifikuoto gamintojo? Ar tvoros segmentai cinkuoti ir dažyti tik po surinkimo? Šie ir kiti panašūs klausimai leis jums atmesti prastos kokybės ir netinkamų gamintojų tvoros segmentus. Nors tvoros segmentų kaina gali skirtis nežymiai ar net visiškai nesiskirti, jų kokybė gali būti skirtinga. Universalus meistras jums pasiūlys tik aukštos kokybės tvoros segmentus iš patikimų ir pripažintų gamintojų rankų. Ne tik patarsime kokius segmentus pasirinkti, bet ir pagal jūsų pageidavimą atliksime greitą ir patogų segmentų montavimą jūsų sklype. Didžiausias privalumas jums yra tas, kad galėsite atsikvėpti ir tiesiog ramiai stebėti profesionalų atliekamus procesus.

Tvoros segmentų kaina

Tvoros segmentai – iš vielos sekcijų sudarytos plokštumos, leidžiančios apjuosti teritoriją lengvai permatoma pertvara. Įvairaus aukščio segmentai suteikia apsauginę funkciją, todėl tai yra puikus sprendimas ieškantiems saugumo ir estetikos už prieinamą kainą. Tvorų segmentai yra laikomi vienu pigiausiu aptvėrimo sprendimų, tad platus panaudojimas, greitas montavimas ir žema kaina leidžia sukurti didelę šių tvorų paklausą rinkoje.

Svarstote apie tvoros segmentus ir jūs? Nežinote, kiek tai kainuos? Kreipkitės į Universalų meistrą jau dabar ir gaukite atsakymus į visus savo klausimus! Pagal jūsų poreikius greitai apskaičiuosime segmentų kainą ir suderinsime likusius klausimus. Skambinkite nurodytais kontaktais ir pasitikėkite mūsų tvoros segmentų specialistais!