Tvorų montavimas

Vienas iš svarbiausių faktorių, tveriant tvorą nuosavame žemės sklype – pasidomėti tvoros statybos reikalavimais. Trumpai supažindinsime su pagrindiniais reikalavimais. Tvoros yra priskiriamos prie nesudėtingų statinių grupės, o jos yra dvi:

  1. Prie pirmos grupės yra priskiriamos tvoros, kurių aukštis 1-2 metrai. Joms specialaus leidimo nereikia, tačiau gali reikėti kaimynų sutikimo, pavyzdžiui jeigu tvora tveriama ant sklypo ribos.
  2. Antrai grupei priskiriamos tos tvoros, kurių aukštis daugiau nei 2 metrai ir jos tveriamos mieste, valstybinėje žemėje ar saugomoje teritorijoje. Tokiu atveju būtinas specialus leidimas. Pamatas bet kuriuo atveju įskaičiuojamas į bendrą tvoros aukštį.

Universalaus meistro specialistai yra aukštos kvalifikacijos ir žinantys visus statybų inspekcijos reikalavimus, montuojant ir statant tvoras. Nuo tvoros rūšies priklauso, kokio sudėtingumo yra pats montavimo procesas. Tvoros atlieka daugybę funkcijų teritorijoje: pažymi jos ribas, apsaugo nuo laukinių gyvūnų įsibrovimo, smalsių praeivių žvilgsnių ir, žinoma, vagysčių. Tad tvoros pasirinkimas, jos kokybiškas sumontavimas yra labai svarbus ir atsakingas darbas. Tai ir šeimininko (užsakovo), ir statytojo atsakomybė. Universalaus meistro specialistai bendradarbiauja su užsakovu glaudžiai, įsigilindami į visus jo norus ir pamatinius poreikius.

Šiuolaikinė rinka siūlo begalę tvorų rūšių, tad mes, turėdami didelę patirtį, siūlome patikimus variantus, esančius rinkoje. Labai populiarios šios tvoros: medinės, segmentinės, tinklo ir metalinės. Kiekvienai tvoros rūšiai yra taikomas skirtingas montavimas. Labai svarbu, pasirinkus tvoros rūšį, teisingai pasirinkti tvoros pamatus ir tvoros stulpus. Pats paprasčiausias montavimas yra segmentinių tvorų, jomis patogu apverti didelius žemės plotus, nes yra ekonomiškos.

Lietuvių mėgiamai medinei tvorai tvirtumo bei grožio suteikia sumūryti stulpai iš plytų, klinkerio, betono blokelių ar akmens. Tinklo tvoros montavimas yra nebrangus ir paprastas sprendimo būdas. Tokios tvoros montuojamos norint aptverti miško, ganyklų, gamybinių teritorijų plotus. Universalus meistras siūlo kreiptis į mūsų specialistus kokybiškam tvorų montavimui.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Statybų sektoriuje darbuojamės daugelį metų ir į savo darbuotojų gretas esame pasikvietę aukštos kategorijos meistrus bei įvairius statybos srities specialistus. Jie žengia koja kojon su laikmečiu, domisi rinkos naujovėmis ir tendencijomis. Mes, turėdami ilgametę patirtį, padėsime pasirinkti tik jūsų poreikius atitinkančią tvorą ir kokybiškai ją sumontuosime. Juk tvora sukuria patį pirmąjį įspūdį apie šeimininkus, tai tarsi namų vizitinė kortelė, tad mes siekiame, kad jūs būtumėte vertinami kaip puikiai išmanantys stilių ir suprantantys estetikos niuansus.

Aukšta darbų kokybė. Tik aukštos klasės meistrai bei specialistai gali sukurti kokybišką ir ilgalaikį gaminį. Įmonės patikimumo ir kokybiškai atliktų darbų įrodymas –  sėkmingai įgyvendinti projektai bei teigiami užsakovų atsiliepimai. Mūsų veikla yra kryptinga ir jos plėtra vyksta įvairiose statybos srityse. Mes galime pasiūlyti kokybę, tikslumą, sutartų terminų laikymąsi ir puikias bendradarbiavimo galimybes.

Atsakingumas. Sakoma, kad žmogaus atsakomybė – natūralus jausmas. Jei žmogus bet kokį darbą atlieka vien tik įsipareigojimų vedamas, dažniausiai nenori atsakyti už savo veiksmus. Mes suprantame, kad darydami darbus su atsakomybe ir savo laisva valia, suteikiame atliktiems darbams didelę vertę. Mes dirbame su meile savo darbą, todėl mumis galima pasitikėti.

Lankstumas. Universalaus meistro specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mes atvykstame į vietą įvertinti darbų apimties ir apskaičiavę medžiagų sąnaudas ir darbų atlikimo vertę, pateiksime sąmatą. Lankstumas mūsų darbe yra pagrindinė vertybė, kuri lemia ne tik geresnius rezultatus, suteikia didesnę naudą mūsų darbuotojams bei didina jų lojalumą, bet ir pritraukia klientus. Mums rūpi mūsų klientų gerovė.

Mūsų teikiamos paslaugos

Statybų sektoriuje dirbame daugelį metų. Esame profesionalai ir pagrindinis mūsų tikslas – teikti tik aukštos kokybės statybos paslaugas. Profesionalių meistrų komanda gali savo klientams pasiūlyti gerą paslaugų kokybės ir statybos darbų kainos santykį. Turėdami ilgametę patirtį, visus statybos darbus atliekame laiku ir kokybiškai.

Teikiame šias tvorų montavimo paslaugas:

  • Metalinių tvorų montavimas;
  • Medinių tvorų montavimas;
  • Skardinių tvorų montavimas;
  • Tvoros stulpai;
  • Tvoros tinklo montavimas;
  • Tvoros blokelių montavimas.

Universalaus meistro komanda siūlo labai platų paslaugų spektrą tvorų montavimo darbams atlikti. Betarpiškai bendraujame su klientais siekdami gero rezultato. Pagrindiniai mūsų darbo principai: didelis operatyvumas ir efektyvumas, sąžiningumas ir laiku atliekami darbai, lojalumas klientams, tvorų montavimo patirtis. Šios ir kitos savybės leidžia sėkmingai įgyvendinti įvairius projektus. Esame patikimi ir siūlome būtent tai, ko jūs ieškote!

Tvorų montavimo kaina

Viena iš daugelio Universalaus meistro teikiamų paslaugų – tvorų montavimas. Mes siūlome tvorų segmentus ir montuojame tvoras operatyviai, su visa reikalinga technika ir pagal jūsų pageidaujamus terminus. Norint tiksliai apskaičiuoti tvoros montavimo kainą, reikia žinoti daugelį faktorių. Mes siūlome susisiekti su mūsų specialistais, pasitarti, papasakoti savo vizijas ir kartu ieškoti gero bei optimalias varianto. Mes atvyksime į jūsų objektą, įvertinsime ir paruošime projektą bei sudarysime individualią sąmatą. Pasiūlysime pasirinkti kokybiškas statybines medžiagas ir detales arba rekomenduosime patikimus gamintojus. Tikime, kad mūsų montuojamos tvoros kaina ir kokybė patenkins kiekvieno kliento poreikius. Paskambinkite mūsų nurodytais kontaktiniais telefonais ir jūsų problemos taps seniai pamirštu dalyku!

Universalus meistras – jūsų tvoros montavimo profesionalas.