Metalinės tvoros

Nei viena privati teritorija neįsivaizduojama be tvoros. Tai yra ne tik saugumo priemonė apsisaugant nuo vagių, pašalinių žvilgsnių ar apibrėžiant teritorijos ribas. Gražios išvaizdos ir išskirtinio dizaino tvora kieme sukuria harmoningą ir vientisą aplinką. Tvora, juosianti kiemą, daug pasako ir apie šeimininkų skonį ir stiliaus bei estetikos suvokimą.

Tvorų, o taip pat ir vartų pasirinkimas yra platus ir įvairus, tad gali būti pritaikytas pagal kiekvieno žmogaus mėgstamą stilių bei galimybes. Vis dėlto, renkantis tvorą, pirmiausiai reikia sau atsakyti, kokia gi turėtų būti pagrindinė tvoros paskirtis. Su šia žinute kreipęsi į specialistus, gausite pasiūlymus, iš kurių išsirinksite atitinkantį savo poreikius. Specialistai gali pasiūlyti rinktis medines, plastikines, segmentines, kalvių rankų darbo ir metalines tvoras. Viskas priklausys nuo jūsų poreikių ir vizijų, kokybės ir kainos santykio bei kitų svarbių faktorių.

Vienas iš dažnai pasitaikančių pasirinkimų – metalinės tvoros. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, patvarumu, atsparumu įvairių temperatūrų pokyčiams, nereikalauja daug priežiūros. Metalinių tvorų montavimas yra ganėtinai nesudėtingas. Tiesa, svarbu, kad tokios tvoros būtų pagamintos ir sumontuotos kokybiškai. Tokiu atveju galėsite džiaugtis ilgalaikiu rezultatu. Šalia šių gerų savybių, metalinės tvoros taipogi gražiai atrodo, gali būti kiemo puošmena. Metalinės tvoros gali būti cinkuotos ir dažytos milteliniu būdu, gali būti klasikinio ir itin madingo šiuolaikiško stiliaus.

Jei jums iškilo klausimų dėl tvoros pasirinkimo, būtina kreiptis į šios srities specialistus. Mes siūlome susisiekti su Universalaus meistro profesionalais, kurie įsigilins į jūsų individualią situaciją ir pateiks tinkamus pasiūlymus.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Mes individualiai įgyvendiname tiek architektūrinius, tiek gamybinius sprendimus. Ieškome jų nestandartinėms situacijoms spręsti ir visada randame išeitį. Mūsų komanda – atsakingų, profesionalių, puikiai išmanančių savo darbą specialistų būrys. Į bet kokį užsakymą žiūrime su maksimalia atsakomybe ir užbaigiame jį laiku ir kokybiškai. Pagal jūsų individualų užsakymą sudarome ir suderiname darbų sąmatą.

Lankstumas. Jei kils bet kokių klausimų dėl metalinių tvorų ar kitų darbų, reikalingų jūsų kiemo sutvarkymui, kviečiame nedelsti ir susisiekti su mūsų specialistais internetiniame puslapyje nurodytais kontaktais.  Jei pasirinksite mūsų meistrus metalinės tvoros statymui, mes padėsime jums išsirinkti tvoros formą, aukštį, spalvą, paskaičiuosime, kiek metrų tvoros reikės. Mes atvyksime pas jums patogiu laiku, įvertinsime ir pateiksime pasiūlymus. Maksimaliai sumažinsime jūsų rūpesčius.

 

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras projektuoja ir gamina metalines tvoras. Esant poreikiui, ar pasikeitus planams, galime pasiūlyti suprojektuoti ir pagaminti kitų rūšių tvoras: medines, segmentines, plastikines ar kalvio rankų darbo. Mes padėsime jums išsirinkti spalvas, formas ir kitas papildomas medžiagas, kurių reikia tvoroms montuoti. Taip pat galime pasiūlyti eksterjero dizainerio paslaugas, kuris pagelbės jums stilistiškai suderinti jūsų kieme augalų ir medžių sodinimą.

Darbų ir paslaugų kokybė. Mūsų įmonėje įdiegti aukšti darbų kokybės standartai. Mes rūpinamės savo reputacija taip, kaip ir kiekvienu klientu. Rinkoje nesame naujokai, tad su pilna atsakomybe suprantame, kad kiekvienas nelaiku ar nekokybiškai atliktas darbas mažina galimybes būti tarp lyderių. Mes siekiame būti patikimi, tad dedame visas pastangas aukštai išsikeltų tikslų įgyvendinimui.

Mūsų teikiamos paslaugos

Universalaus meistro kompetetingi specialistai suteikia įvairaus pobūdžio paslaugas statybų sektoriuje. Atliekame įvairius darbus ir paslaugas pagal užsakovų pageidavimus. Atvykę į objektą, atsakingai įvertiname būsimo projekto detales ir pateikiame atsakymus į visus klausimus. Universalus meistras atlieka tokias su tvorų tvėrimu ir gamyba susijusias paslaugas:

  • Projektuojame;
  • Įvertiname;
  • Konsultuojame;
  • Montuojame metalines tvoras;
  • Montuojame segmentines tvoras;
  • Montuojame medines tvoras;
  • Montuojame kalvio rankų darbo tvoras;
  • Suteikiame eksterjero dizainerio paslaugas;
  • Parenkame papildomas medžiagas tvorų sumontavimui.

Mūsų tikslas – kuo kokybiškiau atlikti darbus ir laiku juos užbaigti. Mes taupome tiek savo, tiek klientų laiką. Patikiname, kad sumontavus tvorą jums nekils jokių rūpesčiu, nes metalinei tvorai reikalinga minimali priežiūra, nereikės jos perdažyti, permontuoti ar atlikti kitų papildomų darbų. Atvyksime, atvešime pavyzdžių ir pateiksime specialų pasiūlymą. Metalinė tvora ne tik apjuosia jūsų privačių valdų ribas, bet tampa svarbiu akcentu jūsų teritorijoje. Ji sukuria harmoniją ir estetinį vaizdą, tačiau kartu ir neapsunkina aplinkos.

Metalinės tvoros kaina

Universalaus meistro specialistai projektuoja ir montuoja aukštos kokybės metalines tvoras (galime pasiūlyti ir kitų rūšių tvoras). Galutinė metalinės tvoros kaina priklauso nuo jūsų pasirinkimų ir poreikių. Metalinės tvoros kaina svyruoja, tačiau kiekvieną užsakymą skaičiuojame ir suplanuojame individualiai, klientui pritaikydami priimtiną kainą. Mes kviečiame jus susisiekti su mūsų meistrais dėl visų klausimų, susijusių su metalinių tvorų projektavimu ir montavimu, o taip pat ir kitais klausimais. Tik paskambinę mums nurodytais kontaktais, gausite pirminius atsakymus ir būsite maloniai supažindinti su mūsų teikiamomis paslaugomis, o tai jums nieko nekainuos.

Išsamiems skaičiavimams atlikti atvyksime į jūsų teritoriją, įsigilinsime, išmatuosime ir pateiksime pasiūlymus. Sutarus darbų atlikimo terminus, pradėsime ir baigime darbus laiku. Mes stengiamės rasti pažangius, novatoriškus ir patikimus sprendimus, atsižvelgdami į kiekvieno užsakovo finansines galimybes. Didelį dėmesį skiriame medžiagų ir darbo kokybei, patenkindami kiekvieno kliento specifinius poreikius.