Medinės tvoros

Medinėmis tvoromis savo teritorijas žmonės tvėrėsi nuo neatmenamų laikų. Medienos dirbiniai buvo ir yra mėgiami dėl savo natūralumo ir prabangos. Šiais laikais medinės tvoros tapo ne tik saugumo dalimi, bet ir puošmena. Šiuolaikinės technologijos leidžia apdoroti medieną taip, kad galėtume gėrėtis įvairiomis formomis, spalvomis ir netgi tapybos elementais. Kiekvienas eksterjero dizaineris pritars, kad medinė tvora yra harmonijos ir vientisumo, dekoratyvumo ir natūralumo garantas. Tačiau labiausiai medinės tvoros vertinamos dėl ekologiškumo ir žinoma, jau minėto, natūralumo. Pasitelkus į pagalbą specialistus savo kieme galima sukurti išskirtinę stilistiką ir individualumą medinės tvoros pagalba.

Mediena yra žinoma kaip švari, praktiška ir puikiai prie gamtos deranti medžiaga. Medinės tvoros populiarios, aptveriant sodybas, namus, esančius šalia miško ar vandens telkinių. Medinėmis tvoromis apjuosiamos gyvenvietės tiek dėl apsaugos funkcijų, tiek dėl dekoratyvumo. Medinių tvorų pritaikymas yra labai platus: tai gali būti įvairūs aptvarai, sodo archtektūros dalis, sienelės. Geriausia medienos savybė – puikus įsiliejimas į bendrą landšaftą, tad niekada nepasigailėsite, pasirinkę savo kiemo aptvėrimui medinę tvorą.

Medinių tvorų stilistika bei konstrukcijos pasižymi raštų, formų ir spalvų įvairove, savo apsauginėmis funkcijomis, tad leis pasirinkti ir pačiam išrankiausiam klientui tinkantį variantą. Ruošiantis tverti medine tvora savo teritoriją, kiekvienas pirmiausiai turi atsakyti į klausimą, kokia gi tvoros paskirtis? Nuo to priklausys ir galutinis rezultatas.

Kodėl verta rinktis mus?

Projektavimas. Universalaus meistro architektai visada pasiruošę įsiklausyti į kiekvieno kliento norus bei lūkesčius. Perkėlę jūsų vizijas į brėžinius, mes padėsime pasirinkti optimalų individualų variantą. Mūsų architektai turi ilgametę patirtį ir randa sprendimus visiems, net ir sudėtingiems ar nestandartiniams užsakymams. Jei dar nežinote, kokios tvoros jums reikia, mes pakonsultuosime nemokamai, atvykę į jūsų vietovę. Sprendimas visada yra!

Profesionali komanda. Turime stiprią ir atsakingą profesionalų komandą. Atsakome į visus iškilusius klausimus ir greitai reaguojame į užklausimus, atvykstame į objektą klientui patogiu metu. Mes suprantame, kad pasitikėjimą reikia užsitarnauti, tad dedame visas pastangas, kad jūs džiaugtumėtės mūsų darbo rezultatais. Dirbame išskirtinai su kokybiškomis medžiagomis, turime patikimus partnerius bei tiekėjus, tad pasirinkę mus, jūsų akis ilgai džiugins šiuolaikiška, ekologiška bei patvari tvora.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras į savo kolektyvą priima tik puikią reputaciją ir aukštą meistriškumą turinčius specialistus. Tad jūs galite kreiptis į mus dėl visų klausimų, susijusių su medinių tvorų projektavimu, medienos pasirinkimo galimybėmis, gamyba ir kitais kiemo apdailos darbų klausimais. Pasiūlysime platų spektrą medinių tvorų: nuo modernių iki klasikinių, priderindami  ir įvairius kitus medinių tvorų elementus. Taip pat pakonsultuosime, kaip prižiūrėti tvorą, kad ji tarnautų jums ilgai ir nereikėtų atlikti dažno remonto ar dažymo darbų.

Aukšta darbų kokybė. Mūsų įmonėje keliami aukšti reikalavimai darbų kokybei. Įdiegta kokybės kontrolės sistema leidžia visus darbus ir paslaugas atlikti be priekaištų. O atsitikus netikslumui ar klaidai, skubame ją taisyti ir prisiimame pilną atsakomybę. Mums rūpi mūsų reputacija, tad dedame visas pastangas, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų darbų rezultatais.

Mūsų teikiamos paslaugos

Mes esame ne tik statytojai, bei ir kūrėjai. Pasitelkę savo profesionalumą ir įgytas žinias sėkmingai veikiame rinkoje ne vienerius metus ir turime platų klientų ratą. Universalaus meistro specialistai projektuoja ir montuoja medines tvoras jau daugelį metų, supranta ir žino rinkos tendencijas, atsižvelgia į klientų poreikius bei pageidavimus. Daugumai žmonių patinkanti pagrindinė medienos savybė – natūralumas ir ekologiškumas lemia medinių tvorų pasirinkimą savo namui ar sodybai.

Atliekame visus darbus, susijusius su:

  • Segmentinėnis tvoromis;
  • Tvoros tinklais;
  • Tvorų montavimu;
  • Tvoros stulpais;
  • Metalinėmis tvoromis;
  • Skardinėmis tvoromis;
  • Tvoros blokeliais;
  • Įvairiais kitais kiemo priežiūros sprendimais.

Medinė tvora, šalia apsauginės funkcijos atlieka ir kitą, dekoratyvinę funkciją. Jos estetinės savybės leidžia sukurti puikų foną įgyvendinti kitiems namo kiemo puošybos elementams: augalų apželdinimui, medžių sodinimui. Mūsų patyrę specialistai sukurs jums harmoningą ir jaukią aplinką, kuria džiaugsitės ir gėrėsitės ištisus metus. Yra kelios išskirtinės savybės, į kurias būtina atsižvelgti, renkantis medinę tvorą: ekologiškumas ir natūralumas, kaina, galimybė eksperimentuoti su spalvomis ir formomis. Medines tvoras statome vietoje ir montuojame pasirinktinai ant metalinių, betoninių ar medinių atraminių stulpų. Medines tvoros dalis galima kombinuoti su kitomis medžiagomis. Pasirinkę medinę tvorą gausite daugybę variacijų savo aplinkos gražinimui, todėl nedvejokite ir rinkitės savo medinę tvorą ir jūs!

Medinės tvoros kaina

Medinės tvoros kaina gali svyruoti pagal projekto sudėtingumo lygį, naudojamą medieną, lako, dažų bei atraminių stulpų pasirinkimo, papildomų medžiagų poreikio, sklypo reljefo ir kt. Nustatyti tikslią kainą galėsime tik žinodami jūsų norus ir suprasdami lūkesčius. Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais nurodytais kontaktais ir aptarti pirminius klausimus. Sekančiu etapu mūsų meistrai greitai ir efektyviai paruoš medinės tvoros projektavimo, gamybos ir statymo darbų sąmatą bei suderins patogų darbų laiką. Kiekvienam klientui sukuriame tik jam skirtą projektą už sąžinigą ir priimtiną kainą!

Universalus meistras – jūsų medinės tvoros ekspertas.