Kiekvienas iš mūsų rūpinamės savo ir savo šeimos narių saugumu. Šiandien yra aktualus ne tik fizinis, bet ir kibernetinis saugumas. Vis dažniau neteisėtai yra pasisavinami ne daiktai ar turtas, bet ir asmens duomenys, kuriuos panaudojus blogiems tikslams neretai galima sukelti daug rimtesnių nuostolių. Vis dėlto fizinis saugumas žmogui iš prigimties yra pagrindinis savisaugos instinktas, todėl prieš pradėdami galvoti apie alternatyvias saugumo priemones, pradžiai užtikriname, kad galėtume jaustis saugūs fiziškai. Būtent tvoros suteikia mums saugumo jausmą ir leidžia ramiai miegoti, tad tam, kad apsaugotume savo namus ir suteiktume jiems formą bei vaizdą, daugelis renkamės statyti tvorą.

Yra daug tvoros rūšių, kurios gali išpildyti individualius mūsų poreikius. Vis tik tiems, kuriems yra svarbus ne tik saugumas, bet ir grožis bei prestižas, idealus pasirinkimas yra tvoros blokeliai. Ši tvorų rūšis yra ypač universali, projektuojama pagal individualius poreikius. Tvoros blokeliai yra sudaryti iš skaldytą akmenį imituojančių blokelių, kurie gali būti derinami su įvairiais tvorų segmentais. Kokybiškai suręsti tvoros blokeliai tarnauja ypač ilgai, todėl išsirinkę tvoros blokelius patikėkite jų montavimą tik šioje srityje dirbantiems specialistams.

Universalus meistras teikia profesionalias tvoros blokelių paslaugas. Siūlome rinktis iš plačios blokelių pasiūlos, konsultuojame visais klausimais, atliekame projektavimo ir montavimo darbus  pagal individualius poreikius bei teikiame visas kitas, su tvoros blokeliais susijusias paslaugas. Mes pasirūpinsime jūsų tvoros blokeliais nuo informacijos suteikimo iki montavimo darbų užbaigimo, todėl taupykite savo laiką ir naudokitės visapusiškomis Universalaus meistro paslaugomis už žemą kainą!

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas. Siūlome lanksčias paslaugas, kurios yra pritaikytos jūsų patogumui. Darbus planuojame tik sutarę tikslius darbų terminus ir jums patogų laiką. Jei netikėtai keisis jūsų planai, tiesiog susisiekite su mūsų specialistais ir suderinkite naują, jums tinkantį darbų laiką ir mes dėsime visas pastangas, kad galėtume maksimaliai prisiderinti prie jūsų poreikių.

Greitas darbas. Skiriame daug dėmesio darbų našumo ir produktyvumo gerinimui, todėl visus darbus atliekame greitai ir laiku. Suprantame, kad niekas nemėgsta vėlavimo, ypač mokėdami už paslaugas. Universalus meistras užtikrins greitą darbą atliekamą profesionalų komandos, todėl neturėsite jokių rūpesčių ir nepatogumų. Mėgaukitės puikiu darbų rezultatu, nepriekaištingu darbų planavimu ir mūsų specialistų profesionalumu.

Kokybė. Aukšta darbų kokybė yra vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų. Visiems savo meistrams keliame aukštus darbų kokybės reikalavimus ir nebijome imtis veiksmų, jei kokybė nėra užtikrinama. Įsitikinkite tuo patys ir užsisakykite mūsų paslaugas jau dabar! Garantuosime kokybišką aptarnavimą ir reikalingą pagalbą tiek prieš atliekant darbus, tiek jiems pasibaigus. Universaliam meistrui yra svarbi jūsų nuomonė, todėl visuomet siekiame nepriekaištingo rezultato.

Patikimumas. Paslaugų srityje vis dažniau pastebime skubotų sprendimų priėmimą ir nepasitikėjimą keliančias įmones bei jų meistrus. Siekdami pakelti šio sektoriaus lygį ir nusistovėjusias nuostatas, kuriame abipusį ryšį su klientais, užtikriname nuoširdų bendravimą ir savalaikį informacijos suteikimą. Galite būti tikri, kad mūsų specialistai įsigilins į jūsų pageidavimus ir suteiks patikimas paslaugas jūsų reikmėms.

Mūsų teikiamos paslaugos

Tvoros blokeliai kuria prabangią jūsų tvoros išvaizdą ir leidžia sukurti tokią tvorą, apie kurią visada svajojote. Tvoros blokeliai gali būti iš skelto granito arba presuotų akmenukų ir montuojami su bet kokiais kitais tvoros segmentais. Tvoros blokeliai sudaro tvirtą, gražų ir ilgaamžį tvoros pagrindą su galimybe mūryti stulpus, sienas ar bet kokius kitus architektūrinius sprendimus. Rinktis galima iš plačios spalvų paletės ir paviršių struktūros įvairovės, todėl nesunkiai pritaikysite tvoros blokelius prie bendro namo ar kiemo vaizdo ir siekiamo eksterjero dizaino. Tvoros blokelių sandara puikiai tinka mūsų klimatui, todėl tarnaus ypač ilgai, nereikalaus atidžios priežiūros ir puikiai išlaikys pirminę išvaizdą.

Universalus meistras siūlo tvoros blokelių paslaugas ir suteiks visą reikiamą informaciją bei pagalbą renkantis ir montuojant tvoros blokelius. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualius poreikius, atvykstame į namus, įvertiname darbus, sudarome darbų vykdymo planą, padedame išsirinkti reikiamas medžiagas, kurios derėtų prie bendro vaizdo ir pasirūpiname greitai ir kokybiškai atliekamais darbais už priimtiną kainą. Stengiamės, kad mūsų demonstruojama darbų kokybė visuomet atitiktų jūsų lūkesčius, o jums kiltų kuo mažiau problemų ir klausimų eigoje.

Tvoros blokelių kaina

Tvoros blokelių kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų, tvoros sandaros ir darbų apimties. Universalus meistras siūlo visapusiškas tvoros blokelių paslaugas nuo pirminio nemokamo konsultavimo iki tvoros montavimo. Jei jums yra aktuali tik viena konkreti šių paslaugų dalis, kreipkitės į mūsų specialistus ir gaukite atsakymus su tiksliomis paslaugos ar darbų kainomis. Mūsų meistrai atvykę pas jus įvertins jūsų poreikius, pasiūlys profesionalius sprendimus ir pateiks individualų pasiūlymą žemomis kainomis.

Užsisakykite patikimas paslaugas už prieinamą kainą, kurias jums suteiks profesionalai. Gaukite visas reikiamas paslaugas net neišvykę iš namų ir taupykite savo brangų laiką padedami Universalaus meistro specialistų. Skambinkite mums jau dabar ir mėgaukitės kokybiškomis paslaugomis bei nepriekaištingu rezultatu. Universalus meistras pasirūpins, kad jums kiltų kuo mažiau sunkumų ir galėtumėte susikoncentruoti ties savo svarbiais reikalais, palikdami visus sunkiuosius darbus mums.

Universalus meistras – kokybiški tvoros blokeliai jūsų namams!