Termodifuzinis cinkavimas Vilniuje

Korozija – pakankamai dažnas reiškinys, kuomet metalui chemiškai reaguojant su deguonimi atsiranda korozinis sluoksnis, kuris veikdamas metalinį paviršių blogina jo fizines savybes. Termodifuzinis cinkavimas, tai procesas, kurio metu yra pakeičiama metalo paviršiaus cheminė sudėtis įterpiant tam tikrus cheminius elementus. Šie sąveikaudami su pagrindiniu metalu arba jo lydiniu užtikrina apsaugą nuo agresyvios aplinkos poveikio. Trumpai tariant, tai yra analogų Lietuvoje neturintis metalo padengimo būdas apsaugantis nuo korozijos.

Termodifuzinė danga pasižymi ypač dideliu atsparumu korozijai. Jos atsparumas yra 2-3 kartus didesnis nei galvaninės dangos ir 1,5-2 kartus didesnis nei karšto cinkavimo dangos objektą eksploatuojant agresyvioje pramonės aplinkoje arba jūros vandenyje. Padengimas vyksta būgninio tipo terminėse krosnyse prie 360-420 laipsnių temperatūros naudojant specialų patentuotą mišinį. Termodifuzinio padengimo būdas neturi chromo (Cr) bei kadmio (Cd), o padengti paviršiai yra vadinami difuzinėmis dangomis.

Universalus meistras teikia profesionalius metalo apsaugos nuo korozijos sprendimus. Mūsų siūloma termodifuzinio cinkavimo technologija yra sukurta Izraelio įmonės „Distek“ ir pasaulyje yra plačiai naudojama pramonėje bei laivyboje. Energinga Universalaus meistro profesionalų komanda teikia patikimus ir šiuolaikiškus apsaugos nuo korozijos sprendimus verslui ir rūpinasi verslo klientų poreikių išpildymu.

termodifuzinis cinkavimas Vilniuje

termodifuzinis cinkavimas

Didelė patirtis, sėkminga komunikacija ir nemokamos konsultacijos verslui sukurs idealias sąlygas sklandžiam bendradarbiavimui ir užtikrins patikimą modernios apsaugos nuo korozijos pritaikymą jūsų įmonės poreikiams.

Kodėl rinktis mus?

Atsakomybė. Siekiame naudingo abipusio bendradarbiavimo, todėl siūlome tik tuos sprendimus, kurie žinome, kad bus naudingi ir klientui. Prisiliesdami prie svetimo įmonių turto jaučiame didelę atsakomybę, kadangi bet koks netinkamas veiksmas gali pridaryti daug nuostolių. Tam, kad metalą būtų galima padengti specialia danga, jis turi atitikti tam tikrus reikalavimus.  Prieš atlikdami bet kokį darbą gerai įvertiname situaciją ir remiamės savo specialistų išvadomis.

Patirtis. Ilgametė darbų patirtis leidžia pritaikyti teisingus sprendimus bet kokiems atvejams. Dirbame su įvairiu metalu ir suprantame kuo jie skiriasi, kaip juos teisingai padengti difuzinėmis dangomis, kad rezultatas būtų ilgai išliekantis. Ilgai dirbdami šioje srityje žinome kaip turi atrodyti puikiai atliktas darbas, mokame naudotis pažangia technika ir pasitelkdami kompetenciją sumažiname bet kokias darbų rizikas. Darbų patirtis yra tai, ko negalima išmokti. Visa tai reikia įgyti, o Universalaus meistro komanda tai turi.

Konsultavimas. Atliekame profesionalias verslo klientų konsultacijas. Prieš priimdami bet kokį užsakymą pravedame išsamią konsultaciją apie darbų eigą ir jų pobūdį. Iš anksto suderiname kainas, darbų apimtis bei terminus. Stengiamės, kad klientams būtų visiškai viskas aišku, kadangi aiškumas suteikia pasitikėjimą ir užtikrintumą, kad darbai bus įvykdyti tinkamai. Sulaukę specialistų konsultacijų suprasite, kad bendradarbiaujate su profesionalais, todėl bus dar lengviau apsispręsti.

Specialistai. Patikima Universalaus meistro komanda suteiks jums visapusišką ramybę atliekant termodifuzinį cinkavimą. Įmonės viduje skatiname nuolatinį darbuotojų tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą, todėl mūsų specialistai yra visada pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą. Taip pat investuojame į darbuotojų mokymus, kas taipogi prisideda prie išlaikomos aukštos paslaugų kokybės. Esame įsitikinę, kad teikiant tokią analogų Lietuvoje neturinčią paslaugą privalome būti pilnai pasikaustę tiek žiniomis, tiek įgūdžiais, todėl semiamės žinių iš svetur ir vadovaujamės aukštos kokybės darbo standartais.

Termodifuzinis cinkavimas Vilniuje

(8-666) 11490
termodifuzinis cinkavimas kaina

Teikiamos paslaugos

Mūsų turima šiuolaikiška įranga gali atlikti termodifuzinį cinkavimą ribotu kiekiu, tačiau tai yra patogu įmonėms, kuomet difuzine danga reikia padengti tam tikras dalių ar detalių partijas, kadangi specialus aparatas gali veikti tik būdamas pilnai užpildytas. Mūsų profesionalų komanda yra lanksti ir orientuota į klientus. Siūlome tik profesionalius metalo apsaugos nuo korozijos sprendimus ir atsižvelgiame į klientų poreikius. Šiuo metu didiname savo klientų ratą tam, kad galėtume optimizuoti turimus išteklius. Suburta kvalifikuota komanda visuomet padės atsakyti į iškilusius klausimus bei rasti optimalius, pažangius ir novatoriškus sprendimus verslui. Siekiame, kad bendradarbiavimas būtų sklandus ir naudingas klientui.

Apsaugai nuo korozijos siūlome termodifuzinį padengimo būdą, kurio metu yra pakeičiama metalo paviršiaus cheminė sudėtis. Tokio tipo apsaugai labiausiai tinkantis terminas būtų „paviršinis legiravimas“, kadangi paviršiniai sluoksniai faktiškai tampa detalės sudėtine dalimi ir negali būti atskirti nuo pagrindo taip kaip tai gali būti padaryta su dažų plėvele arba elektra nusodintu sluoksniu. Apsaugotos detalės matmenys mažai keičiasi, o efektyvus apsaugos sluoksnis yra pakankamai gilus.

Cinkavimo kameros yra 1 metro ilgio ir 0,4 metro skersmens, cilindro formos. Cinkavimui skirtų detalių gabaritai neturi viršyti šių apribojimų. Optimaliausias cinkuojamas detalės plotis (skersmuo) - iki 0,3 m . Dėl didesnių matmenų detalių padengimo reikia tartis atskirai.

Techninės charakteristikos

Termodifuzinis cinkavimas yra specializuota paslauga pasižyminti tokiomis charakteristikomis:

  • Aukštas antikorozinis patvarumas;
  • Danga tiksliai atkuria gaminio paviršiaus profilį (sriegius, markiruotę, kitą subtilų reljefą), nekeičia jo geometrijos;
  • Danga yra tvirtesnė nei kitos cinko dangos ir geriau atlaiko abrazyvinį poveikį;
  • Paviršiaus šiurkštumas priklauso nuo difuzinio proceso režimo, todėl, keičiant proceso parametrus galima patenkinti įvairius reikalavimus detalių, kurias vėliau reikia dažyti ar gumuoti, paviršiams;
  • Prisotinimo temperatūra santykinai nėra didelė, todėl gali būti dengiami gaminiai iš aliuminio, vario, špižiaus ir kitokie termiškai apdoroti gaminiai bei aukštesnio tvirtumo tvirtinimo detalės;
  • Gali būti dengiami gaminiai pagaminti miltelinės metalurgijos metodais, korėti gaminiai, o taip pat jau surinkti mazgai, vamzdžiai, sudėtingos detalės;
  • Ši danga, tai geležies – cinko intermetalidas, pagrinde FeZn7. Suderinus su užsakovu dangos storis gali svyruoti nuo 15 iki 150 mikrometrų;
  • Danga, gauta šiame procese, pilnai atitinka ASTM B633, ASTM b695, Didžiosios Britanijos standartą BS 4921:1988, Rusišką standartą ГОСТ Р 9.316-2006 ir Lietuvišką LST EN 13811:2003.

Termodifuzinio cinkavimo kaina

Universalus meistras pasirūpins jūsų metaliniais paviršiais ir suteiks jiems nepriekaištingą apsaugą nuo korozijos. Dėl detalesnės informacijos apie darbų kainas skambinkite mums nurodytais kontaktais, tiksliai apibūdinkite savo poreikius ir norimus dengti paviršius, o mes operatyviai pateiksime jums skaičiavimus. Stengiamės, kad mūsų paslaugos būtų naudingos ne tik iš praktinės pusės, bet ir finansinės, todėl visuomet siūlome kokybiškas paslaugas už protingą kainą. Bendradarbiaudami su Universalaus meistro profesionalais neliksite nusivylę ir galėsite mėgautis moderniai nuo korozijos apsaugotais metaliniais paviršiais bei jų ilgaamžiškumu.

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, kaip visada. Jonas K. 11/23/2018
Palieskite, kad skambintumėte