Polių gręžimas Vilniuje

Įsigijote sklypą ir rengiatės statyti namą? Be daugelio svarbių dalykų pradedant statybas, ypatingai reikšmingas yra namo pamatas. Kokybiškų pamatų dėka namas bus ilgaamžis ir patvarus. Vieni populiariausių pamatų - poliniai gręžtiniai pamatai. Jie labiausiai tinkami, pasirinkus skydinio ar karkasinio namo projektą, kuomet jame nėra numatytas rūsys.

Nuo ko pradėti, pasirinkus polių gręžimą? Pirmiausiai, savo sklypui atlikite geologinius tyrimus, nes visi dirvožemiai yra skirtingi. Namo projekte pamatų rūšis yra būtinai nurodoma, atliekami namo konstrukcijos apkrovų apskaičiavimai. Geologinius tyrimus užsako konstruktorius, tad jums jais rūpintis neteks. Neatlikus geologinių tyrimų, netinkamas gruntas gali tapti pamatų skilinėjimo ir net griūvimo priežastimi. Polių gręžimas negalimas, jei gruntas yra minkštas bei smėlingas. Pats tinkamiausias gruntas - molinga žemė, jei ji nėra vandeninga ir smėlėta. Priešingu atveju reikia specialių apsauginių priemonių, tad specialisto konsultacija būtina, norint turėti tvirtą namą.

Vienas svarbiausių aspektų pradėjus statyti namo pamatus - profesionalių meistrų komanda. Nerizikuokite, samdydami pigius, nežinomus ir be rekomendacijų atsiliepusius meistrus. Net jei kaina ir labai viliojanti, neapsigaukite, pasitikrinkite. Nuo pamatų kokybiškumo priklausys jūsų namo ilgaamžiškumas. Poliai gali būti gręžiami ne tik namo pamatams, bet ir tvorų pamatams bei atraminėms sienelėms. Tam, kad džiaugtumėtės namo statybomis ir jums neskaudėtų galvos dėl statybų keliamo rūpesčio, kreipkitės į tikrus rinkos profesionalus - Universalaus meistro polių gręžimo specialistus.

Polių gręžimas Vilniuje

(8-5) 214 1790

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Statybų sektoriuje meistrų ir specialistų pasirinkimas yra didelis ir įvairus. Tačiau neužmirškite, kad namą statome vieną kitą kartą per visą gyvenimą, tad nepasitikėkite visais iš eilės. Apsaugokite save nuo tikėtino darbų broko ar kompetencijos trūkumo. Tuo pačiu nepermokėkite už darbus, kuriuos ateityjetenks taisyti, jei meistras nėra patyręs. Mes esame statybų sektoriaus senbuviai, turintys ilgametę patirtį, daug žinių ir kompetencijos. Mes vertiname kiekvieną klientą ir gerbiame jo pasirinkimus.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras atlieka ne tik polių gręžimo darbus, bet ir įvairius kitus statybinius darbus. Jei statote namą ar atliekate namo ar buto remontą, mes esame tie, kuriems galite patikėti darbų atlikimą nuo ,,projekto iki raktelio“. Mes konsultuojame įvairiais klausimais, susijusiais su statybomis ar remontu, suteikiame informaciją apie kokybiškas medžiagas bei jų parinkimą, konsultuojame interjero ir eksterjero dizaino klausimais.

Kokybė. Universalus meistras yra subūręs kompetetingų, savo darbą išmanančių ir mylinčių specialistų komandą. Mes esame atsakingi už savo darbo rezultatus, tad stengiamės išlaikyti patikimo partnerio bei sąžiningo darbų vykdytojo reputaciją. Esame išsikėlę aukštus darbų kokybės standartus, laikomės jų bei savo darbe nuolat pritaikome vis atsinaujinančias technologijas. Dirbame tam, kad jūs gautumėte kokybiškas paslaugas ir darbus.

Organizuotumas. Vykdant statybas svarbi kiekviena detalė. Tad puikus darbų organizavimas ir disciplina mums padeda atlikti darbus sutartu laiku, nenukenčiant kokybei. Visas darbo grandis ,,surišame“, todėl prastovų galimybės nėra. Mums svarbi mūsų komandos reputacija, tad įsipareigojimus įvykdome pagal susitarimus, dirbame taip ir tiek, kad klientas būtų patenkintas.

Polių gręžimas kaina

Polių gręžimo kaina priklauso nuo daugelio faktorių, tokių, kaip sunaudoto betono ir medžiagų  kiekio bei nuomojamos technikos kainos. Dažniausiai meistrų komandos turi patikimus partnerius, tad medžiagoms įsigyti, įrankių ar technikos nuomai suteikiamos nuolaidos ar pasiūloma geresnė kaina, nes sudaromos tiekimo sutartys. Pasitikrinti kainas visada galite ir patys. Tačiau, taupydami savo brangų laiką, paskambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir bet kokie statybų rūpesčiai bus pamiršti!

Polių gręžimas

(8-5) 214 1790

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju, būtinai jus rekomenduosiu. Mantas 05/10/2019
Palieskite, kad skambintumėte