Betono gręžimas Vilniuje

Betono gręžimas yra labai populiari ir reikalinga paslauga statybų sektoriuje. Šios paslaugos pageidaujama norint išgręžti kiaurymes (skyles). Ypač dažnai ši paslauga užsakoma statant naujus pastatus ir statinius. Betono gręžimas atliekamas šiais atvejais:

 • technologinei įrangai sumontuoti;
 • laiptų turėklams įtvirtinti;
 • kondicionavimo ir ventiliavimo sistemoms įrengti;
 • kanalizacijos ir elektros instaliacijai montuoti;
 • vandentiekio ir dujų įvadui įrengti;
 • šildymo sistemoms įrengti;
 • kitiems darbams atlikti.

Ruošiantis gręžti betoną, labai svarbi darbų sauga. Tam reikalingos papildomos priemonės, tokios kaip respiratorius ir apsauginiai akiniai. Aplink darbo vietą neturi būti pašalinių asmenų, o pats darbuotojas, gręžiantis betoną, turėtų saugiu atstumu atsitraukti nuo gręžimo vietos. Skylę ar kiaurymę tikslumo dėlei reikia pasižymėti.

Priklausomai nuo betono gręžimo tikslo ir vietos, skylės gali būti gręžiamos tiek deimantiniu, tiek kieto metalo grąžtu. Deimantinis grąžtas naudojamas norint išgręžti tvarkingas ir tikslias skyles. Šiuo grąžtu išgręžtos skylės yra kokybiškos, darbas atliekamas greitai. Tad, norint išgręžti daug skylių, deimantinio grąžto pagalba tai atlikti bus tikrai lengviau. Nereikia pamiršti, kad betono gręžimui jokiu būdu negalima naudoti universalių gręžimo įrankių, skirtų medienai ar kitiems paviršiams gręžti. Naudokite tik betono gręžimui skirtus grąžtus. Betono gręžimas yra atsakingas ir svarbus darbas, tad kiekvienas statybų ekspertas jums rekomenduotų pasitikėti profesionalais, turinčiais tam reikalingą patirtį bei kvalifikaciją. Mes kviečiame pasinaudoti Universalaus meistro paslaugomis betono gręžimui ir jums nebereikės dėl to rūpintis!

Betono gręžimas Vilniuje

(8-666) 12024

Kodėl rinktis mus?

Greitis ir patogumas. Universalaus meistro komanda yra gerai organizuota, lanksti ir patikima. Šiais laikais tai labai svarbios savybės greta profesionalumo ir patirties. Esame pasiruošę įvairioms situacijoms, kurioms spręsti reikia aukščiau išvardintų savybių. Esame ne naujokai statybų sektoriuje, mūsų klientų ratas yra platus, kas įrodo mūsų patikimumą bei atliktų darbų bei suteiktų paslaugų kokybiškumą.

Profesionalumas. Profesionalumas ateina kartu su patirtimi, įgytomis žiniomis bei noru būti tikru savo srities specialistu. Universalaus meistro komandos nariai yra žingeidūs, siekiantys išsikeltų tikslų ir vertinantys kiekvieno kliento poreikius. Mums svarbūs visi klientai, kiekvienam iš jų pasiūlome individualius sprendimus, profesionaliai išanalizavę situaciją. Pateikiame racionalias išeitis ir optimalią kainą.

Kokybė. Norint būti patikimiems ir tarp lyderių, darbų kokybė yra pats svarbiausias elementas. Esame vertinami klientų už kokybiškus darbus ir paslaugas, stengiamės visus įsipareigojimus atlikti iki galo, efektyviai ir kokybiškai. Mums svarbi mūsų reputacija, tad kiekvieno kliento įvertinimas bei rekomendacijos yra svarbi mūsų darbo vertinimo dalis.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda yra pasiruošusi ir gebanti atlikti įvairius statybos darbus, nes turi didelę patirtį statybų sektoriuje. Galite kreiptis į mus tiek dėl didelės apimties, tiek dėl smulkių statybinių darbų atlikimo. Suorganizuosime darbus, įvykdysime visus įsipareigojimus bei patenkinsime kiekvieno į mus besikreipiančio kliento pageidavimus bei lūkesčius. Jums patogiu laiku atvyksime bei išklausysime, aptarsime sąlygas bei projekto dydį.

Betono gręžimas kaina

Betono gręžimo kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau preliminariai- nuo 20 EUR, priklausomai nuo darbų apimčių bei sudėtingumo. Gręžiamos skylės gali būti nuo 50mm iki 425cm skersmensMes siūlome kreiptis į mūsų specialistus bei gauti specialų pasiūlymą, kurį kartu įvertinsime bei aptarsime. Universalus meistras yra lanksti komanda, tad mūsų profesionalai suras jums tankantį sprendimą. Jūsų poreikiai mums yra svarbūs, tad galite neabejoti, kad susitarsime ir patenkinsime jūsų norus bei pageidavimus. Susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes greitai atsakysime į visus rūpimus klausimus. Pasitikėkite mūsų specialistais ir pamirškite visus sunkumus!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Betono gręžimas

  (8-666) 12024

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju. Algimantas 05/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte