Akmens gręžimas Vilniuje

Remonto, statybos ir įvairūs apdailos darbai sunkiai įsivaizduojami be gręžimo paslaugos. Skylių gręžimas yra atsakingas darbas, reikalaujantis patirties, profesionalumo ir specialių žinių. Kiaurymių poreikis yra didelis, nes jos reikalingos įvairiems tikslams įgyvendinti. Tam, kad skylių gręžimas netaptų sunkiai įgyvendinamu projektu, visuomet kreipkitės į šios srities specialistus. Tik jie žinos, kokių instrumentų ir jų priedų reikia kiekvienam konkrečiam tikslui įgyvendinti. Tik profesionalai gali užtikrinti saugią darbo aplinką, turėti specialius apsaugines priemones.

Labai svarbus žingsnis yra pasirinkti tinkamą grąžtą jūsų norimai skylei išgręžti. Jei ketinate gręžti labai kietas medžiagas, tokias kaip akmuo, atminkite, kad grąžtas turi būti stipresnis ir patvaresnis už gręžiamą medžiagą. Specialistai dažniausiai renkasi deimantinį grąžtą. Kokie yra jo privalumai? Pateikiame svarbiausius iš jų:

 • Puikiai gręžia skyles ne tik akmenyje, bet ir betone ar gelžbetonyje;
 • Padeda taupyti laiko, nes galima išgręžti didesnį skylių kiekį per trumpesnį laiką;
 • Skylės išgręžiamos tiksliai ir kokybiškai.

Kuo aukštesnė grąžto kokybė, tuo paslauga atliekama tiksliau ir kokybiškiau. Patikėkite šį rūpestį profesionalams ir jums neteks apie nieką galvoti. Universalaus meistro akmens gręžimo specialistai atliks viską už jus ir parinks reikiamus įrankius bei medžiagas, kad akmens gręžimas įvyktų greitai ir kokybiškai. Pas mus Gręžiamos skylės gali būti nuo 50mm iki 425mm skersmens. Mes pasirūpinsime jūsų skylių gręžimo darbais ir išlaisvinsime nuo visų rūpesčių!

Akmens gręžimas Vilniuje

(8-666) 12024

Kodėl rinktis mus?

Operatyvus aptarnavimas. Esame greiti, puikiai organizuoti ir lankstūs. Įsiklausome į kiekvieno kliento norus ir pageidavimus, apsvarstome ir ieškome optimalių sprendimų. Siekiame, kad kokybės ir kainos santykis būtų geras ir patrauklus kiekvienam. Mes rūpinamės savo reputacija ir branginame savo vardą, tad stengiamės įgyvendinti net ir sudėtingiausius projektus. Universalus meistras yra patikima ir lojali klientams bei partneriams komanda.

Profesionalumas ir kompetencija. Universalus meistras ,,užaugo“ jūsų dėka. Mes dėkojame savo partneriams ir klientams už pasitikėjimą mumis jau eilę metų, nes jūs esate mūsų tobulėjimo priežastis. Mokomės iš savo klaidų ir dėl šios priežasties per ilgus metus tapome stipria bei patikima profesionalų komanda. Mes išsiugdėme kompetetingus ir orientuotus į tikslą meistrus, o jų kvalifikacijos kėlimui skiriame daug dėmesio, nes tikime, kad tai yra nuolatinis procesas.

Įvairus paslaugų spektras. Jei atliekate statybos ar remonto darbus, kreipęsi į Universalų meistrą rasite įvairių specializacijų profesionalių meistrų. Jums bus suteikta kokybiška konsultacija ir išsami informacija apie atliekamas paslaugas bei darbų įvairovę. Mes daug metų darbuojamės statybų sektoriuje, tad išmanome rinką, jos pokyčius bei žinome ir siūlome inovatyvias naujoves.

Glaudus bendradarbiavimas. Mes palaikome glaudžius santykius ne tik su savo partneriais, bet ir su klientais. Išsamiai atsakinėjame į kiekvieną užklausą elektroniniu paštu, telefonu ir net sms žinutėmis. Visos priemonės bei technologijos yra geros, kai norime išlaikyti šiltą, pasitikėjimo vertą ryšį. Mes stengiamės reaguoti greitai ir operatyviai, kad palengvintume jūsų rūpesčius. Konsultuojame ir dalinamės visa jums reikalinga informacija.

Akmens gręžimas kaina

Akmens gręžimo tikslią kainą galėsime nurodyti, žinodami jūsų reikalavimus bei sąlygas. Kiekvienas atvejis yra individualus, tad ir kaina gali varijuoti pagal konkretų projektą. Preliminariai, akmens gręžimo kaina prasideda nuo 20 EUR. Tačiau tai nėra taiskylė ir ji gali keistis priklausomai nuo darbų apimčių bei sudėtingumo. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir jau pirmojo pokalbio metu rasime jums tinkantį sprendimą. Per labai trumpą laiką atsiųsime komercinį pasiūlymą ir, reikalui esant, atvyksime į jūsų objektą aptarti ir patikslinti jūsų poreikius. Pasitikėkite mumis ir palikite savo rūpesčius mums, nes jūs rūpite mums.

Aptarnavimo teritorija

Akmens gręžimas

(8-666) 12024

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū. Karolis 05/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte