Stogų dengimas Šiauliuose

Stogų dengimas Šiauliuose - paslauga, vis labiau populiarėjanti ne tik šiame regione, bet ir visoje Lietuvoje. Statybų sektorius nuolat plečiasi, nors žmonių skaičius mūsų šalyje ir mažėja. Statybų ekspertų nuomone, daugėja žmonių skaičius, kurie vietoj didesnio buto daugiabutyje renkasi vidutinio dydžio namo statybas. Taigi stongdengių profesija Lietuvoje - paklausi ir labai reikalinga.

Universalaus meistro stogdengiai statybų sektoriuje dirba jau daug metų. Sukaupę neįkainojamą žinių bagažą bei patirtį, galime jums pasiūlyti kokybiškas stogų dengimo paslaugas. Pagrindiniai stogdengių darbo principai – atsakomybė, kompetencija ir profesionalus požiūris į darbą. Visai nesvarbu, ar bus keičiamas senas stogas į naują, ar dengiamas stogas naujai pastatytam namui - visi darbai bus atlikti pagal numatytus kokybės standartus.

stogu dengimas Šiauliuose

stogu dengimas

Planuojantiems statyti namą dažniausiai iškylantis klausimas – kokią pasirinkti stogo dangą? Statybų ekspertai rekomenduoja rinktis atsižvelgiant į stogo nuolydį, namo konstrukciją bei biudžetą, skirtą namo statybai. Geriausia pasitikėti architekto ar kito statybų profesionalo nuomone bei patarimu. Jei jums reikia profesionalios konsultacijos bei paslaugų, kreipkitės į Universalaus meistro stogdengius. Mes garantuojame ir užtikriname jūsų namo stogo ilgaamžiškumą bei kokybę. Stogų dengimas Šiauliuose, atliekamas Universalaus meistro specialistų - puiki galimybė atsinaujinti ir jums!

Stogų dengimas

Stogų dengimas Šiauliuose

Stogų dengimas Šiauliuose

Liaudies išmintis remiasi praktine ir visuotinai suprantama patirtimi. Todėl išgirdę patarlę „svarbu turėti stogą virš galvos“ tuojau pat mintyse suprantate, ką tuo norima pasakyti, ir vien tik šia mintimi patvirtinate, koks iš tiesų svarbus yra stogas kaip namo konstrukcija. Kad ir kokius namus turėtumėte, stogas turi būti nepriekaištingas, siekiant užtikrinti jaukumą bei šiltumą.

Stogai egzistuoja tiek pat laiko, kiek ir namai, o namai visoje žmonijos istorijoje buvo ir yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Todėl tūkstantmečius formuotos namų struktūros technologijos ir atradimai atveda mus į šiandieną – metą, kai su stogu galima padaryti bet ką, užtikrinant ekologiškumą, praktiškumą, nepriekaištingą namų eksterjerą ir, svarbiausiai, tobulą kokybę.

Siekiant užtikrinti visus minėtus stogų dengimo darbų elementus, yra būtini keli dalykai. Pirmiausiai reikia stogų dengimo eksperto, kuris yra ne tik kompetentingas, bet ir patyręs šios srities specialistas. Turėdami žmogų, kuris nežino, ką daro, turėsite stogą, su kuriuo nežinosite, ką daryti. Pirmasis žingsnis yra pasirūpinti geru specialistu, o viskas kitkas tikrai nebebus problema.

Pats stogas nėra vieno sluoksnio struktūra. Vien tik konstruojant stogą nuo pat pradžių reikia atsižvelgti į tipines regiono oro sąlygas – kritulius, temperatūrą, vėjo poveikį, ir kt. – namo struktūrą, architektūrinį planą, ir į dešimtį kitų veiksnių paties stogo struktūroje – stogo dangos tipą, naudojamas medžiagas, jų kokybę, papildomus stogų elementus ir daug kitų ypač svarbių detalių.

Nekvaršinkite sau galvos ir neprisidarykite problemų. Samdykite ekspertus, kad jūsų gyvenimo kokybė pagerėtų trejopai: mažiau vargo, daugiau laiko ir garantuotas namų jaukumas. Susisiekite su Universalaus meistro stogų dengimo komanda ir užsitikrinkite nepriekaištingus rezultatus. Susisiekite su mumis telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Stogų dengimas Šiauliuose

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra labai svarbi vertybė – gal šiomis dienomis tai yra gana nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra pagrindinis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro stogų dengimo ekspertai ne tik užtikrina visų darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami – mes nestebiname klientų išpūstomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus darbus ir patobulinimus“ siekiant išspausti daugiau iš kliento.

Modernumas. Stogų dengimas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo ir gero pasiruošimo. Todėl neįmanoma apsieiti be naujausių ir geriausių technologijų bei moderniausios praktikos. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas – tai tik darbas gerai nuo pat pradžių, garantuojantis nepriekaištingus rezultatas ir jūsų pasitenkinimą!

Profesionalumas. Stogų dengimo (ir apskritai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys ekspertai būna įvairiausios kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau Universalus meistras garantuoja stogų dengimo komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Samdydami mūsų specialistus gausite tik profesionaliai atliktą darbą!

Kokybė. Stogus dengia tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus taip it dengtų stogus savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą ir nuo pat pradžių gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Stogų dengimo Šiauliuose

Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai – todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Universalus meistras siekia suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų nusistatytus lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu. Stogų dengimo kaina yra aptariama ir sutariama prieš pradedant darbus, tad staigmenų tikrai neturėsite.

Stogų dengimas Šiauliuose

Sakoma, kad žmogus negali apsieiti be trijų dalykų šiame gyvenime: draugų, pinigų ir stogo virš galvos. Kad ir kaip bebūtų, visi norime gyventi jaukiai, patogiai ir šiltai, o namas – didelis, mažas, gražus, praktiškas ar kt. – be tinkamos stogo dangos tikrai negali to užtikrinti. Pasirūpinkite nepriekaištinga stogo danga ir garantuokite geresnę gyvenimo kokybę sau ir savo šeimai.

Universalaus meistro ekspertai mano, kad stogų dengimas yra it meno forma: stogų dengimo amatas yra itin sudėtingas, kaip bet koks meno kūrinys, nes tai apima įvairius procesus, medžiagas ir metodus. Kiekvienas architektūrinis stogo elementas yra savotiškas iššūkis, tokiam darbui yra būtina gerai pasiruošti, o rezultatai ne tik praktiški, bet ir estetiškai stulbinantys.

 

Mūsų ekspertai turi patirties su įvairaus tipo stogų dangomis – šiferiu, betoninėmis, keraminėmis, metalo profiliuotomis čerpėmis, aliumininiais, vario ir plieno lakštais bei kitomis dangomis. Turime patirties su įvairaus aukščio namais ir stogo nuolydžio laipsniais. Dirbame pagal jūsų pateiktą planą, o atsiradus reikalui – galime koreguoti ir derinti jį.

Be pačių stogo dengimo paslaugų ir užtikrintos specialistų kvalifikacijos ir paslaugų kokybės, taip pat pasirūpiname visa būtina darbo įranga. Garantuojame darbų atitikimą su Europos ir Lietuvos nustatytais standartais ir vadovaujamės tik moderniausia bei praktiškiausia stogų dengimo metodika bei technologijomis. Planuojame, vykdome ir užtikriname nepriekaištingą rezultatą – universalų rezultatą.

Nevarkite ir neieškokite iššūkių, jeigu nesate tam pasiruošę. Samdykite specialistus, kad jūsų gyvenimo kokybė būtų reali: mažiau vargo, daugiau laiko sau ir nepriekaištingas rezultatas. Susisiekite su Universalaus meistro stogų dengimo komanda jau dabar telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. 

Stogų dengimas Šiauliuose

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019