Smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimas

Smėlio ir naftos gaudyklės atlieka naftos produktais užterštų nuotekų pirminį valymą. To dažniausiai reikia gamybinėms įmonėms, automobilių plovykloms ir servisams, degalinėms, garažams bei pramonės įstaigoms. Tam, kad valymas būtų efektyvus, smėlio ir naftos gaudykles reikia periodiškai aptarnauti ir prižiūrėti. Tekant naftos produktais užterštoms nuotekoms, kietosios dalelės, tokios, kaip smėlis, nusėda ant smėlio gaudyklės dugno, o naftos gaudyklės tūrio paviršiuje susikoncentruoja naftos produktai. Šių gaudyklių aptarnavimo metu reikia surinkti susikaupusius teršalus, pakeisti filtrus ir absorbuojančias medžiagas.

Savalaikis ir kokybiškas smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimas yra būtinas, kadangi saugo nuo galimų avarinių situacijų bei įmonės veiklos trikdžių. Tai nėra brangi, tačiau būtina paslauga, kurią turi atlikti atestuoti specialistai. Būtent tokie yra Universalaus meistro profesionalai. Rinkoje dirbdami ne vienerius metus puikiai žinome smėlio ir naftos gaudyklių specifikacijas, todėl galime užtikrinti efektyvų šių įrenginių valymą. Jei turite smėlio ir naftos gaudyklę, kuriai reikia priežiūros, skambinkite mums nedelsiant ir mes greitai atliksime visus reikiamus darbus!

Smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimas

(8-666) 11860

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Universalus meistras orientuojasi į patikimumu ir sąžiningo verslo principais grįstą paslaugų teikimą. Tikime, kad toks standartas turėtų būti savaime suprantamas ir suvokiamas bendrai, tačiau iš patirties žinome, jog taip būna ne visada ir ne visose verslo srityse tai yra taikoma. Mūsų paslaugų kokybė kalba pati už save ir jei tik pastebėjote ką nors neįprasto, praneškite mums ir mes iš karto išspręsime kilusią problemą.

Patirtis. Ilgametė patirtis rinkoje atliekant smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimo darbus lemia mūsų darbų kokybę. Savo klientams galime pasiūlyti visavertes paslaugas, profesionalias konsultacijas ir rekomendacijas. Užsisakę mūsų paslaugas gausite visą paslaugų paketą, tad tai jums su kaupu atsipirks. Noriai dalinamės savo sukaupta patirtimi ir padedame suprasti savo atliekamų darbų esmę.

Komandinis darbas. Universalaus meistro komandoje dirba tik savo srities specialistai, kurie komandiškai organizuodami darbus greitai ir efektyviai atlieka jiems patikėtas užduotis. Didelis organizuotumas mums leidžia ne tik tinkamai planuoti užsakymus bei juos laiku vykdyti, bet ir užtikrinti patogumą klientams, kuomet galime prisitaikyti prie besikeičiančių situacijų.

Technologijos. Smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimas nėra įmanomas be modernios valymo, išsiurbimo ir plovimo įrangos. Mes ne tik išplauname gaudykles hidrodinaminiu būdu, bet ir išvalome koalescencinius filtrus, surenkame teršalus, pakeičiame absorbuojančias medžiagas bei išvežame teršalus utilizavimui. Visa tai mums greitai leidžia atlikti mūsų turima pažangi įranga.

Smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimo kaina

Šios paslaugos kainą lemia konkretūs klientų pageidavimai, vieta bei smėlio ir naftos gaudyklių matmenys. Atliekame ne tik fizinį šių įrenginių valymą, bet ir diagnostiką bei apžiūrą, teikiame konsultacijas įvairiais smėlio ir naftos gaudyklių klausimais. Jei nežinote, kada paskutinį kartą atlikote smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimą, mes atvykę patikrinsime įrenginio techninę būklę, o esant reikalui ir atliksime reikalingus aptarnavimo darbus. Jei norite tvarkingai ir be problemų veikiančios valymo įrangos, skambinkite mums nedelsiant ir užsisakykite meistrų atvykimą. Telefonu užduosime jums klausimus, pakonsultuosime, nustatysime galimai reikiamus darbus ir nedelsdami atvyksime. Žinoma, pasistengsime suteikti palankias paslaugų kainas, todėl su Universaliu meistru jūs ne tik būsite tikri dėl reikalingų paslaugų suteikimo, bet ir finansinės naudos. Su nekantrumu laukiame jūsų skambučio!

Universalus meistras – patikimas jūsų valymo įrenginių specialistas.

Smėlio ir naftos gaudyklių aptarnavimas

(8-666) 11860

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte