Riebalų gaudyklių aptarnavimas

Riebalų gaudyklės (dar vadinamos riebalų atskirtuvais) yra naudojamos maisto gamybos, perdirbimo ir maitinimo įstaigų pirminiam nuotekų valymui. Riebalais užterštos nuotekos privalo būti valomos dėl aukštos kamščių susidarymo ir kanalizacijos sistemų užkimšimo rizikos, todėl riebalų gaudyklės yra naudojamos itin plačiai. Riebalai, taukai ir aliejai, susidarantys maisto gamybos ar perdirbimo proceso metu, riebalų gaudyklių pagalba yra atskiriami nuo vandens ir kaupiami specialioje talpoje. Taip yra išvengiama bendrų nuotekų tinklų užkimšimo.

Riebalų gaudyklės privalo būti prižiūrimos ir valomos periodiškai. Susikaupusias riebalinės kilmės medžiagas reikia pašalinti ištuštinant ir išvalant rezervuarą, kadangi perteklinis riebalų sluoksnis mažina įrenginio efektyvumą. Surinkti riebalai yra išvežami utilizuoti. Tik pastovus riebalų gaudyklių aptarnavimas ir priežiūra gali užtikrinti efektyvų ir nepertraukiamą įrenginio darbą bei padėti išvengti avarinių situacijų.

Ieškote, kas greitai ir patikimai išvalytų riebalų gaudyklę? Universalus meistras siūlo profesionalias riebalų gaudyklių aptarnavimo paslaugas restoranams bei maitinimo ir maisto gamybos įstaigoms. Greitai atvyksime ir išvalysime jūsų įrenginį, o jūs išvengsite bet kokių nepatogumų ar savo vykdomos veiklos trikdžių.

Riebalų gaudyklių aptarnavimas

(8-666) 11860

Kodėl rinktis mus?

Greitas užsakymų vykdymas. Šiandien kaip niekad yra svarbu paslaugas gauti greitai ir be atidėliojimų. Tai galioja praktiškai visose srityse, todėl Universalus meistras skiria didelį dėmesį užsakymų priėmimui, apdorojimui ir vykdymui. Žinome, kad per ilgas specialistų laukimas riebalų gaudyklių aptarnavimo srityje gali ne tik sukelti daug nepatogumų, bet ir būti nuostolingas, todėl mes nieko nelaukdami atvyksime pas jus per trumpą laiką.

Patogumas. Mūsų komanda stengiasi patenkinti visus klientų poreikius, todėl efektyviai planuoja darbus ir maksimaliai prisiderina prie individualių klientų poreikių. Dirbame, kad to daryti nereiktų jums, taigi atvyksime jums patogiu metu, o pasikeitus aplinkybėms nesunkiai prisiderinsime prie pokyčių. Siūlome eilę naudingų paslaugų ir žinome, kaip pasiūlyti tai, ko reikia kiekvienu atveju.

Įranga. Riebalų gaudyklių aptarnavimui naudojame šiuolaikišką įrangą, be kurios šis darbas nebūtų įmanomas. Pažengusios riebalų surinkimo ir kaupimo technologijos verčia investuoti ir į šių įrenginių priežiūros įrangą, tad mūsų turimi prietaisai ne tik leis tinkamai aptarnauti įvairias riebalų gaudykles, bet ir tai daryti per trumpesnį laiką.

Komanda. Mes nuosekliai investuojame į žmogiškuosius išteklius, todėl Universalaus meistro riebalų gaudyklių aptarnavimo komandą sudaro tik šios srities specialistai. Profesionaliai komunikuojame bei atliekame mums patikėtas užduotis, o darbo rezultatas tenkina net ir pačius išrankiausius. Pakonsultuosime ir tinkamai pasirūpinsime jūsų riebalų gaudykle, o tai darysime su šypsena veide.

Riebalų gaudyklių aptarnavimo kaina

Riebalų gaudyklių aptarnavimo paslaugos kaina priklauso nuo užsakomų darbų poreikio, todėl yra skaičiuojama individualiai. Kainai įtakos turi išsiurbiamų nuotekų kiekis, rezervuaro praplovimo poreikis ir atstumas iki paslaugos teikimo vietos, tačiau raginame paskambinti nurodytu telefono numeriu ir pasiteirauti apie tai iš anksto. Mūsų specialistai suteiks nemokamą konsultaciją, įvardins tikslius atskirų darbų įkainius bei suderins jums patogų atvykimo laiką.

Universalus meistras aptarnauja įvairių tipų riebalų gaudykles: antžemines, montuojamus po praustuvais, montuojamus į gruntą. Valome filtrus, tikriname įrenginio techninę būklę, plauname vamzdynus ir rezervuarus, išsiurbiame ir išvežame susikaupusius riebalus bei sudarome techninės priežiūros grafiką.

Jei norite visiškai pamiršti apie riebalų gaudyklės priežiūrą, junkitės prie Universalaus meistro ištikimų klientų rato ir šiuos darbus patikėkite šios srities profesionalams. Susisiekite su mumis dėl detalesnių bendradarbiavimo sąlygų arba iškvieskite meistrus atvykimui ir jūsų riebalų gaudyklė jums tarnaus ilgai!

Riebalų gaudyklių aptarnavimas

(8-666) 11860

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte