Nuotekų išvežimas

Namų ūkyje, gamybinėje ar komercinėje veikloje suvartotas ir atsiradęs nereikalingas vanduo, nutekėjęs stogais ar kitais paviršiais bei kanalizacija yra vadinamas nuotekomis. Nuotekų rūšių yra ne viena. Vienoms jų tenka skirti daugiau dėmesio bei sąnaudų, kitas užtenka prižiūrėti ir tvarkyti profilaktiškai. Dažniausiai minimos komunalinės atliekos - tai gyvenamųjų rajonų nuotekos, kurių didžiąją dalį sudaro buitinės nuotekos (gamybinės, lietaus ir pašalinių vandenų nuotekos). Vanduo, nutekantis iš namų ūkių vadinamas buitinėmis nuotekomis. Tai gali būti vanduo, nutekantis iš vonių ir tualetų, prausyklų ir skalbyklų bei pan. pobūdžio patalpų. Iš įmonių ir organizacijų nutekantis vanduo, naudojamas darbuotojų poreikiams, taip pat priskiriamas prie buitinių nuotekų. Kuomet buitinės ir paviršinės nuotekos nuteka kartu, jos vadinamos mišriosiomis nuotekomis.

Srutinėmis nuotekomis yra laikomos tualetų nuotekos, paviršinėmis nuotekomis - į gruntą nesusigėręs kritulių ar tirpstančio sniego vanduo. Po gausaus lietaus nutekantis vanduo yra priskiriamas prie lietaus nuotekų. Nemažai daliai nuotekų priskiriamos gamybinės nuotekos. Tai pramoninėje gamyboje, komercinėje veikloje bei žemės ūkyje vartotas ir jau nebetinkamas, nebereikalingas vanduo.

Nuotekų perteklius ir susikaupimas reikalauja jų išsiurbimo ir išvežimo paslaugos, kuri yra aktuali tiek gyventojams, tiek įstaigoms, kurios neturi galimybės prisijungti prie centralizuotų nuotekų šalinimo tinklų arba tuo atveju, kai atliekomis persipildo nuotekų surinkimo talpyklos. Šių nuotekų savininkai jų išvežimu turi pasirūpinti patys, tačiau, jeigu kreipsitės į Universalaus meistro specialistus, jums bus suteiktos greitos ir kokybiškos nuotekų valymo ir išvežimo paslaugos.

Nuotekų išvežimas

(8-666) 11860

Kodėl rinktis mus?

Greitos ir kokybiškos paslaugos. Universalaus meistro nuotekų išvežimo paslaugas teikiantys specialistai turi sukaupę didelę patirtį šioje specifinių žinių reikalaujančioje srityje. Mūsų atrinktiems specialistams yra keliami aukšti profesiniai reikalavimai, nes kiekvienas klientas ir jo individualūs poreikiai mums yra patys svarbiausi. Stabilumas bei tikslus ir greitas komandinis darbas suteikia galimybę kokybiškai aptarnauti klientus. Siekiame efektyviai ir profesionaliai bendrauti ir bendradarbiauti.

Profesionalų komanda. Mes suprantame ir žinome, kad klientai kelia itin aukštus reikalavimus paslaugų teikėjams visose srityse. Bėgant metams, esame pelnę patikimo partnerio statusą, tad mūsų paslaugomis naudojasi ne tik privatūs asmenys, bet ir įvairios įmonės. Universalaus meistro komandoje dirba savo srities profesionalai - specialistai, kurie su atsidavimu siekia įsigilinti į kiekvieno kliento norus, pageidavimus bei pateisinti jų lūkesčius.

Operatyvumas. Universalaus meistro komanda greitai reaguoja į užklausimus bei kokybiškai atlieka savo įsipareigojimus. Dirbame visoje Lietuvoje, kas yra labai patogu - suderinus laiką, atvykstame į reikiamą vietą jums patogiu laiku. Spartus ir patogus aptarnavimas mūsų darbe yra didelė atsakomybė, nes tai įtakoja rezultatams, pritraukia klientus bei plečia jų ratą. Mums svarbus kiekvienas klientas, jo pasirinkimas ir atsiliepimai.

Įvairūs nuotekų valymo ir išvežimo darbai. Mūsų darbuotojai atlieka įvairius nuotekų valymo ir išvežimo darbus: išsiurbimą iš nuotekų kaupimo rezervuarų, lauko tualetų ir duobių, kanalizacijos šulinių. Esant poreikiui, išvalome bei išplauname vamzdynus, atkemšame kanalizacijos sistemas aukšto slėgio vandens srovėmis, ištraukiame vandenį iš apsemtų rūsių ar kitų patalpų.

Nuotekų išvežimo kaina

Dažniausiai nuotekų išsiurbimo, valymo bei išvežimo kaina priklauso nuo atstumo iki paslaugos teikimo vietos, išsiurbiamų nuotekų kiekio, tūrio bei galimybės privažiuoti iki objekto. Tačiau galutinę kainą lemia visas kompleksas įvykdytų paslaugų. Viena iš dažniausiai atliekamų paslaugų yra skystų buitinių nuotekų bei atliekų surinkimas ir jų išvežimas. Nuotekos gali būti siurbiamos iš kanalizacijos, tačiau neretai susiduriama ir su sunkiai pasiekiamomis ir netgi sveikatai pavojingomis atliekomis ar vietomis, kur priėjimas yra sudėtingas, reikalaujantis daug pastangų, profesionalumo ir darbštumo. Tokios nuotekos paprastai nėra prijungtos prie centralizuotų nuotekų surinkimo tinklų, tad labai svarbu periodiškai tikrinti bei prižiūrėti tokių kanalizacijos sistemų darbą. O užsisakydami tokias paslaugas pastoviai, ženkliai prisidėsite prie aplinkos saugojimo ir puoselėjimo.

Kuomet vyksta užsakymas telefonu ar elektroniniu laišku, klientams labai svarbu nurodyti privažiavimo iki objekto sąlygas, kuo detaliau įvardinti apie esamą padėtį bei problemą, taip pat akcentuoti rezervuaro matmenis ar tūrį. Tai palengvina mūsų darbą ir pasiruošimą jam. Jei šalia yra kitų objektų, kuriems yra reikalinga nuotekų išvežimo paslauga, kaina proporcingai gali būti mažinama išvengiant papildomų transportavimo išlaidų. Užsisakyti nuotekų išvežimo paslaugas galite paskambinę mums nurodytais kontaktiniais telefonais internetiniame puslapyje arba susisiekę su mumis elektroniniu paštu.

Universalaus meistro komanda atitinka visus šiai paslaugai keliamus reikalavimus ir standartus, tad paslaugų kokybė ir aplinkos saugumas yra pilnai užtikrinami. Išsiurbtas atliekas išvežame į specializuotus valymo įrenginių rezervuarus ir ten jos yra saugiai utilizuojamos nustatyta tvarka. Rūpinamės aplinkos švara ir skatiname tai daryti kitus. Pasirūpinkite tuo ir jūs bei išvenkite bet kokių nepatogumų, susijusių su neišvežtomis nuotekomis. Susisiekite nurodytais kontaktais su mūsų specialistais ir jūsų rūpesčius išspręsime be jokių atidėliojimų!

Nuotekų išvežimas

(8-666) 11860

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte