Grindų šiltinimas Vilniuje

Grindų šiltinimas yra naudojamas norint suteikti grindims papildomą izoliaciją vietose, kur grindų pagrindas nėra šildomas. Tokios vietos paprastai esti virš nešildomų, negyvenamų patalpų, virš grunto, atvirų ertmių bei kitų šilumos nelaikančių vietų. Grindų šiltinimo darbai taip pat vykdomi, kuomet atsiranda grindų deformacija, atsiveria plyšiai, kaupiasi drėgmė ar kondensatas. Šiltinant bet kokias grindis svarbu užtikrinti paviršiaus lygumą ir drėgmės nebuvimą, kitaip grindų šiltinimas gali būti neefektyvus arba trumpalaikis. Šiltinant grindis virš grunto reikia patikrinti ar ruošiamo pagrindo ir aplinkos temperatūra yra teigiama, o paviršiuje nėra sušalusio grunto liekanų ar kitų organinių medžiagų. Šiltinant grindis virš kitų nešildomų patalpų ar negyvenamų ertmių svarbiausia patikrinti ar pagrindas yra pakankamai sausas ir švarus. Šiltinant susidėvėjusias grindis naudojamose patalpose papildomai reikia dezinfekuoti seną paviršių. Taip yra užkertamas kelias veistis mikroorganizmams.

Grindų šiltinimas pasižymi ir kitomis subtilybėmis, į kurias neatkreipus pakankamai dėmesio galima taip ir nesulaukti norimo rezultato. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojame rinktis Universalų meistrą. Mūsų patyrę grindų šiltinimo specialistai geba atpažinti problemines vietas ir suteikti kokybiškas grindų šiltinimo paslaugas.

Civilinės saugos mokymai kaina Civilinės saugos mokymai

Grindų šiltinimas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Kokybiškos paslaugos. Suteikiame aukštos kokybės paslaugas naudodami laiko patikrintas grindų šiltinimo technologijas. Kiekvienas darbas yra patikimas tik kvalifikuotam specialistui, kuris savo srityje dirba jau ne vienerius metus. Ši koncepija puikiai veikia siekiant norimo rezultato, o atliktų darbų kokybe lieka patenkinti ir klientai. Norite būti patenkinti ir jūs? Kreipkitės nurodytais kontaktais ir padarysime viską, kad išpildytume ir jūsų lūkesčius.

Darbai laiku. Universalus meistras pasižymi nuosekliu darbų planavimų, todėl beveik nesusiduriame su darbų persidengimu. Su klientais sutariame tikslius terminus atsižvelgdami tiek į klientams patogų laiką, tiek savo užimtumą, todėl efektyviai paskirstome darbų pajėgas tarp skirtingų užsakymų. Pakankama darbo jėga ir atidus laiko planavimas leidžia darbus pradėti ir užbaigti laiku kartu taupant ir jūsų brangų laiką.

Medžiagos. Grindų šiltinimui naudojame tik patikimas, visus standartus atitinkančias ir kokybiškas šiltinimo ir statybines medžiagas. Šiais laikais galioja ypatingai griežti reikalavimai medžiagoms ir mes manome, kad laikytis jų yra labai svarbu. Aukštos kokybės medžiagos yra patikimos ir nuspėjamos, todėl galima užtikrinti darbų ilgaamžiškumą, kai tuo tarpu abejotinos kokybės medžiagos nors ir kainuos pigiau, tačiau nepasižymi reikiama šilumine varža ir laikui bėgant gali iššaukti pakartotinį remontą, kas baigiasi tik dar didesniais nuostoliais.

Pagalba. Unviersalaus meistro paslaugos pasižymi ne tik geru aptarnavimu ir profesionaliomis klientų konsultacijomis, tačiau ir pagalba visą parą. Kilo neatidėliotinas klausimas vakare žiūrint televizorių? Skambinkite mums ir mes būsime pasirengę jums padėti. Visokeriopa Universalaus meistro pagalba pasitarnaus jums bet kokioje situacijoje, todėl neteks būti nežinioje.

Grindų šiltinimas vilinjue

Grindų šiltinimas kaina

Grindų šiltinimas yra Universalaus meistro paslauga mažinanti jūsų patiriamus šilumos nuostolius. Leiskite mums kokybiškai apšiltiniti jūsų grindis ir nepertraukiamai galėsite mėgautis namuose išlaikoma šiluma, o vaikščioti grindimis taps jauku ir malonu. Grindų šiltinimas suteiks jums ne tik temperatūrinį komfortą, bet ir vizualinį grožį, todėl tai bus dviguba nauda jūsų namams. Grindų šiltinimo kaina yra apskaičiuojama individualiai, vertinant konkrečius plotus bei grindų konstrukcijas. Skambinkite mums ir sužinokite grindų šiltinimo kainą, o visą kitą mes atliksime už jus.

Universalus meistras yra tam, kad suteiktų jums ramybę. Kreipkitės į mus ir patikėkite savo grindis patyrusiems bei patikimiems rinkos specialistams. Universalus meistras – komfortas po jūsų kojomis.

Grindų šiltinimas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Justas 08/27/2018