Miltelinis dažymas Vilniuje

Viena iš pažangiausių apdailos technologijų metaliniams paviršiams dažyti - milteliniai dažai. Ši technologija ypatinga tuo, kad milteliniais dažais nudažytas paviršius yra apsaugomas nuo nepalankių klimato ar aplinkos sąlygų: karščio, šalčio, mechaninių nubrozdinimų, korozijos bei spalvos pokyčių. Šiuo būdu dažytų gaminių paviršius tampa atsparus ir elastingas, atlaiko smūgius, deformacijas, braižymąsi. Miltelinis dažymas – tai procesas, kurio metu dažoma sausais miltelių formos dažais, kuriems suteikiamas neigiamas elektrostatinis krūvis. Paruoštas gaminys, padengtas milteliniais dažais, kišamas į krosnį,paviršiuje esantys dažai išsilydo ir tolygiai pasiskirsto. Miltelinis dažymo būdas metaliniamgaminio paviršiui suteikia norimą spalvą ir ilgalaikę apsaugą.

Universalaus meistro specialistai suteikia miltelinio dažymo paslaugas, naudodami naujausią dažymo įrangą bei technologijas. Turėdami ilgametę patirtį ir profesionalius darbuotojus, mes siūlome kreiptis į mus ir gauti kokybiškas bei efektyvias miltelinio dažymo paslaugas. Miltelinis dažymas gaminiui užtikrina ne tik patvarumą, bet ir suteikia atnaujintą išvaizdą. Miltelinis dažymas - tai geriausias metalinių paviršių dažymo būdas šiuo metu rinkoje, suteikiantis puikų galutinį rezultatą. Universalus meistras siūlo platų spalvotų dažų pasirinkimą ir daugybę atspalvių pagal individualius klientų pageidavimus.

Miltelinis dažymas Vilniuje

(8-666) 11708

Kodėl rinktis mus?

Profesionali ir patikima komanda. Universalaus meistro komanda užtikrina atliekamų darbų ir paslaugų efektyvumą, kokybę ir įsipareigojimų vykdymą. Mūsų ilgametė patirtis, profesionalumas bei įgytos žinios garantuoja sėkmingą darbų atlikimą.

Operatyvumas ir organizuotumas. Dirbame ne tik greitai, bet atsakingai ir kruopščiai. Atsakingas darbų organizavimas ir atidus bendravimas su kiekvienu klientu leidžia rasti geriausius sprendimus ir įgyvendinti projektus numatytu laiku.

Miltelinio dažymo privalumai

Miltelinis dažymas susideda iš kelių etapų:

 • Paviršiaus paruošimo;
 • Paviršiaus padengimo milteliais;
 • Paviršiaus kaitinimo krosnyje;

Prieš dažant gaminio paviršių, pirmiausiai šis kruopščiai paruošiamas ir nuvalomas - chemiškai ir mechaniškai pašalinamos rūdys, nešvarumai bei kiti oksidacijos produktai, priklausomai nuo gaminio medžiagos. Pavyzdžiui, kai kurie lydyniai yra achromatuojami, kai kurie fosfatuojami.

Kai paviršius padengiamas milteliniais dažais, gaminys nukeliauja į krosnį, kur miltelių cheminiai junginiai reaguodami tarpusavyje, polimerizuojasi ir sustiprina dažų savybes. Paviršius tampa lygus, tvirtas ir ilgaamžis. Universalaus meistro turimos polimerizacijos kameros darbiniai išmatavimai yra sekantys:

 • Ilgis - L 3000 mm
 • Plotis - W -1500 mm
 • Aukštis - H- 2200 mm

Dažomų elementų transportavimo sistema yra viršutinė  su bėgiais.

Milteliniai dažai metalinių gaminių paviršiui dažyti gaminami iš poliuretano, poliesterio, akrilo ir epoksidinės dervos. Jų gamybos metu polimero granulės yra sumaišomos su kietikliu, pigmentais bei kitais cheminiais komponentais ir kaitinamos. Atvėsus, susmulkinti gabaliukai yra sumalami ir gaunami dažymo milteliai.

Milteliniai dažai pasižymi šiomis išskirtinėmis savybėmis:

 • Jie puikiai tinka dažyti įvairius metalinius paviršius, tokius kaip plienas, cinkuotas metalas, varis, žalvaris, aliuminis, bronza, titanas, švinas ir kt.
 • Tekstūrų įvairovė ir didelis spalvų pasirinkimas;
 • Itin tolygus nudažytas paviršius;
 • Sudėtyje nėra aplinkai kenksmingų taršių medžiagų;
 • Atsparumas ir apsauga nuo neigiamo aplinkos poveikio.

Miltelinis dažymas Vilniuje

Žarijų g. 2, Vilnius 02300, Lietuva

Tikslias cecho koordinates rasite paspaudę čia:

Miltelinis dažymas kaina

Universalaus meistro komanda siūlo miltelinio dažymo paslaugas konkurencingomis kainomis. Mes siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik darbų kokybe, bet ir kaina. Todėl atsižvelgiame į kiekvieną konkrečią situaciją, ją išnagrinėjame ir pateikiame kuo palankesnes sąlygas. Galutinę kainą apsprendžia ne vienas faktorius, todėl siūlome susisiekti su mūsų specialistais nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais arba elektroniniu paštu. Suteiksime kuo išsamesnę informaciją ir padėsime apsispręsti.

Miltelinis dažymas

(8-666) 11708

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Sveiki, labai dėkoju už jūsų miltelinio dažymo paslaugas! Tikrai rekomenduosiu jus kitiems! Alfredas 06/14/2022
  Palieskite, kad skambintumėte