Pakabinamos lubos Klaipėdoje

Turbūt kiekvienas sutiksime, jog pakabinamos lubos Klaipėdoje, kaip ir visoje Lietuvoje, yra svarbi apdailos darbų paslauga, be kurios retas išsiverstume. Kokybiškai įrengti lubas sugeba net ir ne visi statybininkai, todėl labai svarbu, kas šiuos darbus atliks. Lubų apdaila yra viena pirmųjų įrengiant bet kokios paskirties erdves. Taip yra todėl, kad montuojant arba dažant lubas nesunkiai galima apgadinti kitus patalpų elementus, tokius kaip sienas ar grindis. Tad pakabinamų lubų montavimas ir dažymas yra atliekamas pirmiausiai. Prieš renkantis pakabinamų lubų tipą bei dizainą, rekomenduojama pasitarti su interjero specialistais, kurie ne tik padarys patalpų vizualizacijas, bet ir parinks patogų ir pakankamą apšvietimą tiek namams, tiek darbui.

pakabinamos lubos Klaipėdoje

pakabinamos lubos Klaipėdoje

Universalus meistras siūlo pakabinamų lubų paslaugas Klaipėdoje ir aplink. Esame patyrę lubų kabinimo specialistai, todėl ne tik žinome šio darbo subtilybes, bet ir nesunkiai galime pakonsultuoti ar patarti įvairiais pakabinamų lubų klausimais. Pakabinamos lubos Klaipėdoje yra svarbi mūsų paslaugų spektro dalis, todėl kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais ir užsisakyti šią specializuotą paslaugą savo reikmėms.

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Universalus meistras turi savo bendrąsias vertybes, kuriomis visi jo ekspertai turi vadovautis – nesvarbu, kokias paslaugas teikia. Specialistai atlieka darbus taip, lyg darytų sau, šeimos nariams, ar draugams. Visgi geriau yra iš pirmojo karto padaryti viską gerai, užuot darius tą patį darbą „pigiai“ ir tuomet taisyti padarinius dešimt kartų. Svarbu darbus atlikti taip, kaip reikia, nuo pat pirmojo žingsnio! Tuo siekiame taupyti nervus, laiką, ir medžiagas.

Modernumas. Universalus meistras vertina technologinę pažangą ir jos sukuriamą vertę. Svarbiausia yra taikyti tinkamus sprendimus, taupyti laiką bei naudojamas medžiagas. Dėl to mūsų ekspertai naudoja ekologiškiausius ir tinkamiausius produktus bei medžiagas, taiko modernius pakabinamų lubų įrengimo metodus ir taiko naujausias technologijas bei įrangą. Taip užtikriname darbo efektyvumą ir našumą.

Kaina. Universalaus meistro siūlo pakabinamų lubų įrengimo ir konsultavimo paslaugas už optimalią kainą ir be jokių staigmenų! Norime tinkamai palaikyti pusiausvirą tarp kliento poreikių ir suteikiamų paslaugų kainos atžvilgiu. Už siūlomą paslaugų kainą gaunate kokybišką pakabinamų lubų įrengimo rezultatą, o visi darbai yra atliekami patyrusių ir įgudusių ekspertų, taikančių specialiąsias technologijas ir įrangą. Taip pat yra pasirūpinama visomis būtinomis lubų konstrukcijos medžiagomis ir net suteikiamos konsultavimo paslaugos.

Sąžiningumas. Dauguma meistrų dirba sąžiningai, bet karts nuo karto pasitaiko visų kitų reputaciją menkinantis „ekspertas“. Mažai išmanantis vartotojas negali būti užtikrintas, ar tinkamai pasirinko. Universalus meistras garantuoja darbų kokybę ir sąžiningumą, nes mūsų ekspertai vertina savo darbą ir supranta, kad gerai dirbti reiškia savo darbu gerbti klientą ir save. Dėl to visi darbai yra atliekami skaidriai ir be „būtinų papildomų darbų“ – visada esate informuojami dėl to ir užklausiamas sutikimas.

Pakabinamos lubos Klaipėdoje

pakabinamos lubos

Pakabinamos lubos Klaipėdoje

Pakabinamos lubos – tai yra metalinio karkaso konstrukcija, kuri yra pritvirtinama prie patalpų lubų pagrindo ir kuri išlaiko surenkamus lubų elementus. Tai apima kabinamų lubų plokštes, šviestuvus, matines ir skaidrias šviestuvų plokštes bei kitus būtinus lubų elementus. Asortimentas beribis, kūrybai ribų nėra, tad unikalus rezultatas visada garantuotas.

Pakabinamos lubos būna įvairių tipų, priklausomai nuo jūsų poreikių. Paprasčiausias pasirinkimas būtų įrengyi universalias pakabinamas lubas, bet esant būtinybei taip pat galima įrengti ir akustines, drėgmei atsparias, ar tiesiog dekoratyvines lubas. Pakabinamų lubų ir jų sprendimų įvairovė yra tokia plati, kad rasite viską nuo ekonominės iki prabangos klasės.

Be šių pagrindinių savybių, pakabinamos lubos taip pat turi keletą kitų pranašumų. Rinkoje yra ekologiškų, ugniai atsparių, greitai montuojamų ir įvairios išvaizdos pakabinamų lubų. Toks lubų sprendimas yra lengvai prižiūrimas ir ilgaamžis, tad vieną kartą įsirengę vargo nematysite, o atrodys nepriekaištingai ir suteiks labai daug praktinės naudos.

Pakabinamų lubų įrengimo procesas nėra sudėtingas, bet tai reikalauja kruopštumo, atsargaus planavimo, žinių bei tinkamų įrankių. Suplanavus išsidėstymą, po truputį yra kabinamas karkasas. Jeigu norite įrengti paslėptą apšvietimą, tuomet montuojamas platesnis karkasas. Kitu atveju naudojamas plonas karkasas, ant kurio yra montuojamos plokštės ir, jeigu būtina, atliekami kiti apdailos darbai.

Atsirado proga atnaujinti namus arba biurą ir ieškote kažko išskirtinio? Nustebinkite svečius ir pasinaudokite Universalaus meistro lubų sprendimų ekspertų komandos siūlomomis paslaugomis jau dabar! Atvyksime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Susisiekite su mumis telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Pakabinamos lubos Klaipėdoje

Atsiprašome, bet mūsų katalogas šiuo metu yra ruošiamas, todėl dėl tikslesnės itempiamų lubų kainos prašome skambinti mūsų specialistams.

Pakabinamos lubos yra itin patogus ir labai išmanus sprendimas namams ir biurams. Tai yra metalinio karkaso struktūra, kuri yra tvirtinama prie esamų lubų pagrindo ir kuri laiko surenkamus lubų elementus. Be akivaizdžios minties puošti lubas įvairiausių spalvų ir iliustracijų plokštėmis, taip pat galima taikyti praktiškus bei unikalius šviesos sprendimus.

Nors ir pakabinamos lubos paprastai yra biurų sprendimas, jos taip pat gali būti derinamos ir gyvenamuosiuose namuose. Populiariausia vieta būna virtuvė arba vonios kambarys, nes būtent šiose patalpose praverčia praktiškas apšvietimas. Pakabinamos lubos leidžia išdėstyti šviestuvus būtiniausiose vietose, nepaveikiant namų interjero sprendimų ir išvaizdos.

Taip pat, kaip ir tapetų ir grindų sprendimai, pakabinamų lubų pasirinkimas ir suderinamumas yra neapsakomai plataus spektro. Todėl turite galimybę įrengti unikalų interjerą – tokį, kuris nustebintų visus svečius. Derinkite šviestuvų sprendimus (tiesioginės šviesos, paslėptų šviestuvų ir kt.) ir įvairių spalvų ir medžiagų pakabinamų lubų plokštes, siekdami nepriekaištingo rezultato.

Galiausiai, pakabinamų lubų plokštės turi keletą papildomų pasyvių funkcijų. Jos gali būti atsparios drėgmei, todėl kaimynams apliejus jūsų butą, lubos nebus pažeidžiamos. Jos taip pat turi termoizoliacinių savybių, todėl tai gali padėti sutaupyti šilumos. Be to, pakabinamos lubos izoliuoja triukšmą, todėl tiek jūs, tiek jūsų kaimynai galės mėgautis ramybe.

Pranašumai yra akivaizdūs, tad kodėl gi jums tuo nepasinaudojus?

Pakabinamų lubų montavimas

Pranašumai yra akivaizdūs, tad kodėl gi jums tuo nepasinaudojus? Nustebinkite svečius, atsinaujinkite namus ir pasinaudokite proga padaryti jūsų namus jaukesniais. Universalaus meistro lubų sprendimų ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Atvyksime, suplanuosime ir įgyvendinsime. Susisiekite su mumis telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Pakabinamos lubos

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019