Katilinės įrengimas  Vilniuje

Namų šildymas katilinės pagalba, tai populiarus šildymo būdas Lietuvoje. Būtent todėl katilinės įrengimas yra paklausą išlaikanti paslauga. Mūsų klimatas lemia tai, kad šaltasis metų laikotarpis yra ilgas, todėl šildymo sezonas prasideda pakankamai anksti, o baigiasi vėlai. Katilinės įrengimas arba keitimas yra svarbus ir atsakingas darbas, kuris užtikrina šilumą visu žiemos laikotarpiu. Norintys šildytis taupiau gali rinktis granulinius katilus, o kietojo kuro alternatyva – medienos granulės. Jos kainuoja nedaug ir yra visiškai ekologiškas šildymo būdas.

Šiandien katilų pasirinkimas yra ypač platus. Kiekvienas gali rinktis pagal savo poreikius, finansus arba įsitikinimus, tačiau skirtinga įrenginių komplektacija, galingumai bei kitos savybės paprastiems gyventojams dažniausiai sukelia pasimetimą, ką jau kalbėti apie sudėtingus pačios katilinės įrengimo darbus. Universalus meistras teikia profesionalias katilinės įrengimo paslaugas. Greitai ir kokybiškai atliksime visus su katilinės įrengimu susijusius darbus, nuo skaičiavimų ir projektavimo iki galutinio prijungimo prie namo šildymo sistemos bei sureguliavimo. Mes dirbame taip, kad jums nereiktų rūpintis net menkiausiomis smulkmenomis, o į darbų kainą yra įskaičiuojama viskas, kas priklauso visiškam paslaugos užbaigimui.

Katilinės įrengimas kaina Katilinės įrengimas

Katilinės įrengimas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Sklandus bendradarbiavimas. Kitaip nei kiti darbų vykdytojai, mes pasižymime laiku atliekamais darbais ir sklandžia komunikacija. Esame lankstūs savo klientų atžvilgiu ir galime nesunkiai prisiderinti prie besikeičiančių planų ir kylančių natūralių poreikių. Neversime jūsų laukti ir veiksime iš karto, o darbus atliksime be vėlavimų. Jūs nurodote laiką, mes dirbame.

Viskas viename. Užsisakius Universalaus meistro katilinės įrengimo paslaugų paketą, gausite visapusiškas paslaugas už vieną ir tą patį mokestį. Būkite budrūs ir neapsigaukite samdydami pigiausius darbų vykdytojus, kadangi tai nebūtinai sumažins jūsų išlaidas. Dažniausiai tokie “meistrai“ neapsiriboja pasiūlymo kainomis ir už visus kitus susijusius darbus prašo papildomų apmokėjimų. Universalus meistras patogus tuo, kad pateiks galutinę darbų kainą, o eigoje nereikės išleisti nei cento. Būkite savo finansų planuotojais ir tiksliai suplanuokite savo išlaidas žinodami galutinę darbų kainą.

Dirbame jums. Iškilus bet kokiems netikėtumams visuomet paskambinsime ir išsiaiškinsime viską su jumis ir neveiksime be jūsų žinios. Dirbdami jūsų aplinkoje atsakingai elgiamės su jūsų turtu ir nesiimame nepamatuotų bei nesuderintų veiksmų. Mes dirbame jums, todėl būsite ramūs žinodami, kad padėtis yra nuolatos kontroliuojama ir prižiūrima ekspertų. Ne tik kruopščiai planuojame darbus, bet ir juos tinkamai kontroliuojame, todėl užsakius mūsų paslaugas paprasčiausiai galėsite būti užtikrinti.

Profesionalios paslaugos. Visi mūsų meistrai dirba pagal specializaciją ir yra kruopščiai atrenkami. Į Universalaus meistro komandą patenka tik atitinkamus gebėjimus ir patirtį sukaupę specialistai, todėl galime užtikrinti kokybišką ir greitai atliekamą darbą. Profesionalų įžvalgos pasitarnaus ne tik darbų vykdymui, bet ir reikiamoms klientų konsultacijoms, taigi nebijokite klausti, nes iš mūsų meistrų visada sulauksite nuoširdaus atsakymo.

Katilinės įrengimas vilniuje

Mūsų teikiamos paslaugos

Katilinės įrengimas – atsakinga ir nelengva užduotis, kurią geriausiai atlieka apmokyti ir patyrę specialistai. Skirtingi katilų tipai reikalauja specifinių žinių turėjimo, todėl norint, kad katilinė būtų pajungta taisyklingai ir pilnai atliktų savo darbą, reikia šiuos darbus patikėti tik savo srities specialistams. Katilinės įrengimo kaina daugeliu atvejų priklauso nuo įgyvendinamo projekto sudėtingumo, katilinės tipo ir kitų jai priklausančių elementų, todėl darbų kainos yra apskaičiuojamos ne iš piršto, o individualiai. Skambinkite mums, pateikite savo užsakymą ir greitai sulaukite patrauklaus pasiūlymo.

Esame tam, kad leistume jums atsipalaiduoti. Kreipkitės į mūsų katilinių montavimo specialistus ir ilgai džiaukitės idealiu namo šildymu. Išklausę jūsų poreikius pritaikysime protingus ir išlaidas taupančius šildymo sprendimus, kurie bėgant laikui atsipirks su kaupu. Laukiame jūsų skambučių, nes esame pasirengę jums padėti. Universalus meistras – jūsų katilinės įrengimo ekspertas!

Katilinės įrengimas kaina

Universalus meistras dirba taip, kad klientams nekiltų jokių rūpesčių. Užsisakius profesionalius katilinės įrengimo darbus nereiškia, jog jūsų turimas katilas bus tiesiog sumontuotas, o susiję darbai palikti jūsų vargui. Užsisakę mūsų paslaugas galėsite džiaugtis kompleksiškai vykdomais darbais, todėl papildomai jums niekuo nereiks rūpintis.

Teikiame šias katilinės įrengimo paslaugas jūsų namuose:

  • Surasime tinkamiausią katilui vietą ir parengsime projektą
  • Apskaičiuosime įrengimo kaštus
  • Atliksime profesionalų katilo montavimą ir pajungimą prie namo šildymo sistemos
  • Suprogramuosime naują sistemą ir patikrinsime jo funkcionavimą
  • Išvešime nuo montavimo likusias atliekas

Tam, kad būtų parengtas individualus katilinės projektas, būtina tiksliai išmatuoti esamos patalpos dydį, ar joje tilps katilas, kuro atsargos ir kiti reikalingi priedai. Nustačius, kad patalpa yra tinkama katilo montavimui ir aptarnavimui, pradedami įrengimo ir šildymo sistemos darbai. Oro patekimas į katilinę – vienas iš esminių aspektų. Tinkamam degimui palaikyti reikia užtektinai deguonies, todėl turi būti užtikrintas tinkamas oro padavimas į patalpą. Tuomet statomas granulinis arba kietojo kuro katilas bei projektuojama reikiama įranga. Vienas iš pagrindinių katilo elementų – kamino jungtis. Atlikus šiuos pajungimo darbus nuo katilo yra pravedamas atšakos pajungimas į namo šildymo sistemą. Vėliau sistema yra sukalibruojama, patikrinamas jos funkcionavimas ir išvežamos nuo montavimo susikaupusios atliekos.

Katilinės įrengimas

Mūsų atsiliepimai:

No reviews yet...