Kanalizacijos įrengimas Vilniuje

Kanalizacijos įrengimas yra vienas iš pagrindinių bet kurių gyvenamųjų patalpų įrengimo darbų. Jų metu per grindis ir sienas yra išvedami nuotekų vamzdžiai į pagrindinį kanalizacijos stovą iš visų nuotekų atsiradimo vietų: dušo, praustuvų, tualeto, skalbimo mašinos, indaplovės, trapų ir kitų objektų, kuriems yra reikalingas vandens nuotekų nubėgimas. Kanalizacijos nuotekų įrengimas laikantis visų būtinų įrengimo standartų padeda sklandžiai surinkti nuotekas, išvengti vamzdžių kimšimosi problemų, blogo kvapo bei kitų su kanalizacija susijusių nemalonumų. Prastai atliktas darbas nesilaikant nustatytų kokybės standartų gali ne tik sukelti nepatogumus, bet ir iššaukti pakartotinį remontą tam, kad būtų pakeistas vamzdynų išdėstymas ir nuolydžiai.

Pagal patikrintą praktiką vamzdynų nuolydis turėtų būti bent 1%. Tai reiškia, kad vieno metro kanalizacijos vamzdžio nuolydis turėtų siekti bent 1 cm. Nesilaikant šių bei kitų reikalavimų kanalizacijos įrengimas bus neefektyvus, o vamzdynai užsikimš, todėl netrukus teks vėl atlikti remontą. Taip pat reikia nepamiršti, kad į kanalizaciją patenka ne tik vanduo, bet ir įvairūs nešvarumai, tokie kaip plaukai ar maisto likučiai, kurie sudaro sąlygas vamzdžiuose kauptis kitiems nešvarumams ir bėgant laikui sustabdyti vandens tėkmę, todėl kokybiškas kanalizacijos įrengimas yra vienas iš esminių patogaus gyvenimo aspektų.

Universalus meistras atlieka greitą ir patikimą kanalizacijos įrengimą vadovaujantis aukštos kokybės standartais. Mūsų patyrę meistrai gerai išmano savo darbą ir pritaiko protingus vamzdžių montavimo ir pajungimo sprendimus.

Kanalizacijos įrengimas Kanalizacijos įrengimas vilniuje

Kanalizacijos įrengimas Vilniuje

(8-5) 214 1425

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Suprantame, kaip svarbu atlikti patikimą kanalizacijos įrengimą, kuris nesukeltų problemų buityje, todėl tam skiriame ypatingą dėmesį: keletą kartų pamatuojame nuolydžio lygį, išsiaiškiname, kur tiksliai turi būti nuotekų surinkimo taškai ir naudojame tik kokybiškas medžiagas. Nuotekų įrengimui nenaudojame 90 laipsnių vamzdžių kampų, kurie taip pat dažnai tampa kanalizacijos užsikimšimo priežastimi.

Kompetencija. Visi mūsų meistrai turi reikiamas specializacijas kanalizacijos įrengimo darbams atlikti. Užteks samdyti nuovokos ir darbų patirties neturinčius pašalinius, kurie tokius darbus atlieka pagal įsivaizdavimą. Patikėkite šią svarbią užduotį specialistams ir daugiau nereikės pergyventi dėl galimų vamzdžių trūkimų ir avarijų. Nerizikuokite savo bei aplinkinių turtu ir apsaugokite save ir kitus rinkdamiesi profesionalius meistrus.

Darbai laiku. Universalus meistras pasižymi kruopščiu darbų planavimu, todėl visus darbus atlieka pagal iš anksto su klientais suderintą grafiką. Esame lankstūs ir galime prisitaikyti prie klientų poreikių, tad jei netikėtai pasikeitė jūsų planai, susisiekite su mumis ir mes dėsime visas pastangas, kad pasiūlytume kitą, jums patogų darbų atlikimo laiką. Griežtai stengiamės laikytis sutartų terminų, todėl galite būti ramūs, kad pažadėti darbai bus užbaigti laiku.

Projektavimas. Projektavimas yra vienas iš svarbiausių kanalizacijos įrengimo darbų. Iš anksto nenumačius kanalizacijos nuotekų surinkimo taškų ir neparengus brėžinio, atsiradusios paklaidos gali pareikalauti vamzdynų arba sujungimų perdarymo, kas kainuoja papildomą laiką ir pinigines išlaidas. Visus kanalizacijos įrengimo darbus atliekame pagal jūsų projektą arba padedame jums jį parengti patys.

Kanalizacijos įrengimas kaina

Teikiamos paslaugos

Apdailos darbų kainos įvertinimui pasitelkiame projektinius brėžinius ir klientų vizijas. Prieš imdamiesi darbų išklausome klientų pageidavimus, išsiaiškiname kokio tipo bus grindys, lubos, atliekame darbų apimties ir reikiamų medžiagų vertinimus ir pateikiame patrauklų apdailos darbų pasiūlymą. Skambinkite mums, nupasakokite, kokie darbai jus domina, o mes pateiksime jums planuojamų darbų kainas. Nėra nieko paprasčiau nei vienas paprastas skambutis ir visi klausimai bus atsakyti. Galime įrengti įvairaus dizaino būstus, atlikti dizainerių patikėtas užduotis ir užtikrinti reikiamą darbų kokybę.

Universalus meistras ne tik daro, bet ir įsiklauso. Mūsų nuoširdus bendravimas atvers jums duris į kruopščiai atliekamas apdailos darbų paslaugas, o išankstinis darbų ir laiko planavimas išpildys visus jūsų lūkesčius. Atliekame darbų kontrolę ir priežiūra ir stebime, kad visi darbai būtų vykdomi pagal numatytą planą. Tai suteikia mūsų klientams ramybę ir pasitikėjimą Universalaus meistro paslaugomis. Skambinkite mums ir pasidalinkite savo interjero arba eksterjero vizija, o visą kitą darbą atliksime už jus!

Universalaus meistro apdailos darbai – viskas, ko reikia jūsų namų grožiui.

Kanalizacijos įrengimas kaina

Visi kanalizacijos įrengimo darbai yra vykdomi pagal individualius projektus ir susideda iš kelių etapų. Įrengiant kanalizaciją labai svarbus yra darbų nuoseklumas nepraleidžiant nei vienos užduoties. Išsiaiškiname kokie prietaisai bus montuojami, nustatome kur ir kokie turi būti pajungimo taškai, išklausome klientų poreikius ir pritaikome profesionalius santechninius sprendimus. Esant dvejonėms pateikiame savo specialistų įžvalgas, kurios leidžia greičiau apsispręsti ir priimti tinkamus sprendimus.

Pasirengimo etape yra išmatuojami busimų vamzdynų atstumai, nustatomi reikiamų medžiagų kiekiai, parengiami projektiniai brėžiniai ir superkamos medžiagos. Įrengimo etape suplanuotu laiku yra atvežamos medžiagos ir įrankiai, atlaisvinamos patalpos, vykdomi darbai, sutvarkoma aplinka ir išvežamos susikaupusios atliekos. Dirbame taip, kad jums nereiktų rūpintis jokiais papildomais darbais, todėl patikėjus šiuos darbus Universaliam meistrui galite būti ramūs dėl greito ir kokybiško kanalizacijos įrengimo darbų atlikimo.

Kanalizacijos įrengimas

(8-5) 214 1425

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos! Evelina 03/18/2019
Palieskite, kad skambintumėte