Gipso kartono klijavimas Vilniuje

Gipso kartono tvirtinimas yra dvejopas: vienu būdu ant aliuminio profilio karkaso prisukamos plokštės, kitu būdu jos priklijuojamos prie sienos. Klijavimo darbams atlikti naudojami specialūs gipso kartono klijai. Plokščių prisukimui naudojami gipso metalo sraigteliai. Kuo patrauklesnis gipso kartono klijavimas? Gipso kartono klijavimas prie sienos - paprastesnis ir greitesnis metodas. Tuomet nereikia sienų paruošti, t.y. tinkuoti. Klijuojama yra tiesiai ant mūro. Tokiu būdu sutaupoma tiek laiko, tiek pinigų papildomoms medžiagoms.

Svarbiausias dalykas, į kurį būtina atsižvelgti, pasirinkus šį gipso kartono montavimo būdą, tai sienų bei patalpų drėgmės santykis. Esant pastoviai tamperatūrai, jokios grėsmės, kad gipso kartonas atšoks, nėra. Tačiau, jei žinote, kad patalpose drėgmės nebus galima išvengti, siūlome pasirinkti kitą gipso kartono montavimo metodą.

Atliekant bet kokį darbą, svarbiausia - gerai jam pasiruošti, kad viskas vyktų sklandžiai ir greitai. Prieš klijuojant gipso kartoną, sienos turi būti idealiai paruoštos, o jų paviršiai kruopščiai nuvalyti nuo dulkių ir nešvarumų. Gipso kartono negalima klijuoti, jei sienos yra įšąlusios. Jei sienose yra plyšių ar tarpų, jos turi būti gruntuojamos. Visiškai išdžiūvus, galima imtis klijų užtepimo ant sienos. Klijuojant gipso kartoną labai svarbu kiek įmanoma labiau suglausti vieną prie kito lapus, kad neliktų tarpų. Priešingu atveju vėliau gali atsirasti įtrūkimų. Paskutinis etapas, išdžiūvus klijams - atlikti glaistymo darbus. Nenorėdami prisiimti rizikos dėl netikslaus ar nekokybiško darbo, rekomenduojame kreiptis į patyrusius gipso kartono montavimo specialistus -  Universalų meistrą. Patikėkite savo rūpesčius mums!

Gipso kartono klijavimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Mes turime platų klientų ratą, išaugusį per daugelį metų dirbant statybų sektoriuje. Mes manome, kad atidus dėmesys klientams, rūpestis jais bei didelė atsakomybė sudarė visas sąlygas būti patikimu ir rimtu partneriu. Mums svarbus glaudus bendradarbiavimas, savitarpio supratimas ir pasitikėjimas vieni kitais. Universalus meistras -  atsakinga ir patikima komanda jūsų paslaugoms!

Puikus darbų organizavimas ir planavimas. Mes nesivadovaujame taisykle - rytas už vakarą protingesnis. Kiekvieno kliento poreikiams patenkinti planuojame darbus iš anksto, atsakingai įvertinę darbų mastą. Esame gerai organizuoti, tad randame sprendimus kiekvienai konkrečiai situacijai, netgi, jei ji netikėta ir neplanuota. Mūsų darbo laikas - mūsų atsakomybė, tad jūsų patogumui darbus atliksime jums patogiu metu.

Profesionalumas. Profesionalumas įgyjamas su metais ir patirtimi. Universalus meistras yra subūręs aukštos kvalifikacijos meistrų komandą, žinančių ir išmanančių savo darbą. Jie ne tik gerai ir profesionaliai dirba, bet ir aiškiai bei suprantamai konsultuoja įvairiais klausimais, susijusiais su statyba, remontu ar renovacija. Mūsų komandoje yra visų statybos sektoriaus specialistų, kurie visada patars ir nukreips jus reikiamu keliu, vedančiu prie įkurtuvių džiaugsmo.

Aukšta kokybė. Pats didžiausias reikalavimas, keliamas mūsų meistrams - aukšta darbų ir paslaugų kokybė. Mes esame reiklūs sau, nes norime, kad klientai būtų patenkinti mūsų darbo rezultatais. Atsižvelgę į skirtingus poreikius bei reikalavimus, randame tikslius ir greitus sprendimus, taupydami savo ir klientų brangų laiką.

Atlikti darbai

Gipso kartono klijavimas kaina

Nustatyti tikslią gipso kartono klijavimo kainą galima atvykus į jūsų objektą, susisiekus telefonu, ar elektroniniu paštu gavus reikalingą informaciją. Kaip žinia, didžiąją dalį išlaidų sudaro medžiagų pasirinkimas, tad nuo jų kiekio ir kainos priklauso gipso kartono klijavimo galutinė kaina. Mes pasirūpinsime, kad visi darbai vyktų sklandžiai, pagal nustatytus terminus bei jums patogiu metu. Patikėkite savo rūpesčius mūsų komandai ir jums neteks nusivilti!

Aptarnavimo teritorija

Gipso kartono klijavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū! Algis 05/24/2019
  Palieskite, kad skambintumėte