Geoterminis šildymas

Geoterminis šildymas – šiuolaikiškas, ekologiškas ir modernus šildymo būdas iš atsinaujinančių energijos šaltinių. Šilumos siurblio dėka šilumos energija yra surenkama iš žemės, oro, gruntinio vandens ir aplinkos, tad išgaunamas didelis šildymo efektyvumas yra užtikrinamas visus metus. Surinkta šiluma yra atiduodama namo šildymo sistemai ir vandens šildymui. Vasarą šios sistemos pagalba patalpas galima ir vėsinti. Geoterminis šildymas nereikalauja nuolatinės priežiūros, yra patogus ir su išmaniosiom namo sistemomis derinamas šildymo būdas. Įsirengus tokį šildymą namuose nuolatos jausite tinkamai subalansuota vidaus temperatūra ir džiaugsitės mažomis šildymo sąnaudomis.

Geoterminis šildymas yra įrengiamas sklype šalia namo. Šilumos siurblys horizontalių kolektorių pagalba paima žemėje esančią šilumą ir perduoda namo šildymo sistemoms. Įrenginėjant geoterminį šildymą svarbu parengti projektą ir tiksliai apskaičiuoti ar sklypo ploto pakaks šiems kolektoriams išvedžioti. Projektas turi atitikti visus reikalavimus ir būti apskaičiuotas įvertinant namo, sklypo, reljefo bei vietovės charakteristikas, pasirinktą sistemos tipą ir komplektaciją. Atidi montavimo darbų priežiūra užtikrina ilgalaikį sistemos funkcionavimą, o darbus turi atlikti užtektinai patirties turintys specialistai, kadangi geoterminio šildymo sistemos efektyvumas didžiąja dalimi priklauso nuo meistrų kompetencijos.

Universalus meistras suprojektuos ir įrengs kokybišką geoterminio šildymo sistemą jūsų sklype. Mūsų patyrusių darbuotojų komanda leis darbus atlikti greitai, o atidi montavimo darbų priežiūra padės darbus atlikti kokybiškai ir laikantis visų projekte numatytų reikalavimų.

Geoterminis šildymas Geoterminis šildymas kaina

Geoterminis šildymas Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Kompetencija. Dažnai reikiamos darbuotojų kompetencijos trūkumas pakiša koją geoterminio šildymo įrengime ir montavime, kadangi šios sistemos funkcionalumas priklauso ne tik nuo naudojamų įrenginių, bet ir tinkamo jų sumontavimo. Geoterminis šildymas pasižymi unikalia šildymo sistema, kuri skiriasi nuo visų kitų rinkoje esančių sistemų, todėl patirtis dirbant su šia sistema lemia tai, kaip ilgai sistema funkcionuos ir kaip efektyviai perduos sukauptą šilumą į namo šildymo tinklus.

Greitis. Patikima Universalaus meistro geoterminio šildymo montuotojų komanda užtikrins greitą ir sklandų darbą, todėl darbai nestos ir bus atlikti per sutartus terminus. Greitai reaguojame į naujus užsakymus, esame nuolat pasirengę imtis darbų ir turime visą reikiamą techniką šių darbų greitam atlikimui, taigi užsisakius paslaugas jums nereikės laukti, o darbai bus atliekami jums patogiausiu metu.

Profesionalumas. Priklausomai nuo sklypo ir grunto savybių, geoterminio šildymo kolektoriai gali būti montuojami tiek horizontaliai, tiek vertikaliai. Mūsų didelė patirtis leidžia tinkamai įvertinti esamą situaciją ir pritaikyti efektyviausią šildymo sistemos tipą. Profesionalios Universalaus meistro paslaugos leis būti tikriems pasirinkus geoterminį šildymą, o sklandi komunikacija visais klausimais leis jums atsikvėpti.

Kokybė. Dirbame taip, kad klientai paliktų tik gerus atsiliepimus. Stengiamės viršyti klientų lūkesčius, o kokybiškam geoterminiui šildymui pasitelkiame ne tik meistrų sumanumą, bet ir aukštos kokybės ir rinkoje pripažintą įrangą. Naudojamos medžiagos užtikrina sistemos sandarumą, todėl net ir prabėgus daugeliui metų geoterminis šildymas funkcionuos taip, kaip ir anksčiau.

Geoterminis šildymas vilniuje

Teikiamos paslaugos

Universalus meistras – ilgametis geoterminio šildymo ekspertas. Atliekame visus su geoterminiu šildymu susijusius darbus: atliekame visą reikiamą projekto dokumentaciją, gauname reikiamus leidimus darbams vykdyti, greitai ir kokybiškai atliekame paruošimo, įrengimo, montavimo bei pajungimo darbus, patikriname ar gerai funkcionuoja sistema ir jos komponentai bei sutvarkome aplinką po darbų. Taip pat parengiame projektą pagal individualaus sklypo braižą ir savybes, kuris atitinka geoterminiam šildymui keliamus reikalavimus. Projektavimo fazė yra viena svarbiausių tinkamai apskaičiuojant sistemos pajėgumus ir funkcionalumą. Blogai arba neprofesionaliai parengtas projektas gali lemti dažnus sistemos gedimus, todėl geoterminio šildymo projektavimui skiriame ypatingą dėmesį.

Geoterminis šildymas kaina

Geoterminio šildymo kainai įtakos paprastai turi pasirenkamos sistemos (vertikali, horizontali) tipas, šiluminio siurblio galingumas, įrenginio komplektacija ir kiti techniniai bei gamtiniai faktoriai. Įrengimo, montavimo darbų apimtys taip pat priklauso nuo konkretaus sklypo konfigūracijos, esamo reljefo ir individualių klientų pageidavimų. Norėdami sužinoti geoterminio šildymo kainą skambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl padėsime jums surasti praktiškiausią sprendimą, o stebinančiai maži geoterminės šildymo sistemos eksploatavimo ir šildymo kaštai laikui bėgant kompensuos jūsų investicijas. Esame linkę teigti, kad geoterminis šildymas yra investicija, kuri tarnauja visą likusį gyvenimą, tad patikimas sistemos veikimas užtikrina ilgalaikį komfortą, o minimali priežiūra taupo jūsų laiką ir išlaidas.

Nors geoterminis šildymas jau nebėra jokia naujiena, šis šildymo būdas yra laikomas darbarties ir ateities dalyku. Universalus meistras padės įgyvendinti šį svarbų projektą ir jums, o profesionalios mūsų paslaugos užtikrins sklandų bendravimą ir darbų atlikimą. Nebevarkite mokėdami išpūstas šildymo sąskaitas, yra modernus ir šiuolaikiškas būdas turėti atsinaujinančiais energijos šaltiniais paremtą šildymo sprendimą, kuris garantuos jums patogumą. Kreipkitės į Universalaus meistro specialistus ir džiaukitės teisingu pasirinkimu.

Universalus meistras – jūsų teisingų sprendimų įgyvendintojas.

Geoterminis šildymas

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Dainius 08/27/2018
  • Aciu, puikiai padirbeta! Dainius 08/27/2018