Dronų remontas Vilniuje

Nors šiandien jau nebereikia aiškinti, kas yra dronai, vis dėlto, tai yra itin manevringi bepiločiai orlaiviai, valdomi nuotoliniu būdu. Dronų yra įvairių rūšių bei tipų, taipogi skirtingų paskirčių, todėl rinkoje galima įsigyti visus individualius poreikius atitinkantį droną. Mėgėjai dronus perka varžyboms, pramogoms bei dronų valdymo įgūdžiams gerinti. Tuo tarpu profesionalai dronus naudoja žvalgybai, fotografijoms ar filmavimui, tad dronų panaudojimas šiandien yra išties platus ir įvairus.

Dronai, kaip ir bet kuri kita elektroninė technika gali sugesti. Gedimų pasitaiko įvairių – dažniausiai atsiranda mechaniniai pažeidimai dėl smūgių ar kritimo, tačiau būna ir kitų defektų ar situacijų, kuomet yra pažeidžiami viduje esantys kontaktai ar mikroschemos. Neretai gedimo kaltininku tampa ir į vidų patenkantis vanduo. Taigi, ką daryti, jei dronas ima ir sugenda?

Siūlome nedelsiant kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie greitai nustatys jūsų drono gedimo priežastį ir pasiūlys patikimą bei nebrangų drono remontą. Mes jau ilgą laiką remontuojame tiek mažus ir pigius, tiek didelius ir profesionalius dronus, todėl turime reikiamą patirtį ir žinias, kurias pritaikome praktikoje.

Dronų remontas

(8-666) 11248

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Rinkoje dirbdami ne vienerius metus puikiai atpažįstame dažniausiai pasitaikančius dronų gedimus bei pritaikome tikslius sprendimus remontui. Turime tiek įgūdžius, tiek reikiamus įrankius, todėl dronų remontas vyksta sparčiai. Remontuojame visus dronus, tad visai nesvarbu, kokio gamintojo ar modelio droną turite, atneškite jį mums ir pamirškite visas problemas.

Atsakomybė. Visus dronų remonto darbus atliekame itin atsakingai. Ne tik suremontuosime jūsų droną ir pašalinsime jo gedimą, bet ir pasirūpinsime, kad visi mechaniniai bei elektroniniai komponentai veiktų be priekaištų. Patikėję mums savo droną atgausite puikios būklės pilotuojamą orlaivį, todėl remontas jums atsipirks keleriopai.

Kokybė. Savo atliekamiems darbams garantuojame aukštą kokybę. Dronų remontas mums yra pirmos paskirties darbas, todėl tam sutelkiame visą dėmesį. Turime reikalingas detales, todėl pasirūpinsime, kad remonto darbai būtų atlikti kokybiškai ir dronu galėsite naudotis ilgą laiką. Kokybė – tai Universalaus meistro vertybė, kurią puoselėjame.

Greitis. Greitas darbas yra viena iš daugelio Universalaus meistro savybių. Negaištame laiko ir remonto darbų imamės iš karto sulaukę užsakymo. Jei remontas bus sudėtingas, informuosime jus apie darbų laiką papildomai, todėl jums nereikės jaudintis. Mes ne tik greitai remontuojame, bet ir diagnozuojame, todėl jums nereikės ilgai laukti, kad sužinotumėte, kiek kainuos jūsų drono remontas arba kaip ilgai jis užtruks.

Dronų remonto kaina

Dronų remonto Vilniuje kaina priklauso nuo gedimo sudėtingumo, todėl kiekvienas atvejis yra vertinamas atskirai. Mūsų profesionalai nemokamai atliks jūsų drono diagnostiką, kad nustatytų, kokie remonto darbai yra reikalingi. Nustačius gedimą, jums bus pateikta nekintanti drono remonto kaina. Atneškite mums savo droną ir palikite jį patikimose rankose. Užtikriname, kad pas mus jūs tikrai nepermokėsite už drono remontą, o atlikti darbai ir malonus aptarnavimas jums paliks puikų įspūdį.

Universalus meistras sąžiningai atlieka patikėtas užduotis, todėl dronų remontas yra ne išimtis. Skambinkite mums nurodytu telefonu ir mes jus nemokamai pakonsultuosime dar prieš atnešant droną remontui. Kokybiška konsultacija visuomet yra naudinga, ypač, kai konsultuoja profesionalai. Universalus meistras suremontuos jūsų droną per trumpą laiką ir už gerą kainą, tad laukiame jūsų!

Aptarnavimo teritorija

Dronų remontas

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  No reviews yet...
  Palieskite, kad skambintumėte