Sienų ir lubų dažymas Vilniuje

Kiekvienas siekia turėti gražius namus. Šiam norui tenkinti yra galimi šimtais įvairiausių būdų, kurių vienas yra sienų dekoravimas. Ant sienų galima kabinti paveikslus ir lentynas, jas galima apklijuoti tapetais ar dekoratyviniais lipdukais, ir net galima dažyti – viena, dvejomis ar daugiau spalvų arba net puošti iliustracijomis. 

Universalaus meistro Sienų dažymas– jūsų paslaugoms! Mūsų dažytojų komanda yra pasirengusi įgyvendinti visus jūsų sienų dekoravimo norus. Norite paprasto vienos ar dviejų spalvų sienų dizaino? Galime! Pageidaujate kūrybiško sprendimo, pvz., iliustracijos, besidriekiančios per visą sieną? Jokių problemų! O gal tiesiog reikia atsinaujinti arba perdažyti broką? Universalus meistras viskuo pasirūpins.

Mūsų sienų dažymo ekspertų komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Be įprasto sienų dažymo, taip pat galime išdažyti iliustracijas ir taikyti kūrybiškus sienų dažymo sprendimus. Sudomino Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų siūlomos paslaugos? Maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Nustebinkite svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis šiandien! Būtina registracija, tad skambinkite planuodami į priekį. 

Sienų dažymas Vilniuje

lubų dažymas Vilniuje

Sienų dažymas

(8-5) 214 0983

Kodėl rinktis mūsų dažytojus?

Profesionalumas. Sienų ir lubų dažymo ir dekoravimo (ir bendrai visose namų statybos) srityse pasitaiko įvairios kvalifikacijos ir asmenybės specialistų. Tenka pripažinti, kad būna ne itin profesionalių, nepatyrusių ir nelicencijuotų specialistų, kurie sakosi esą geri. Tačiau Universalus meistras garantuoja aukšto lygio komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Sąžiningumas. Tai gali nustebinti kai kuriuos žmones, bet sąžiningumas kaip vertybė yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro lubų ir sienų dažymo ekspertai ne tik garantuoja atliekamų darbų skaidrumą, bet ir padaro tik tuos darbus, kurie yra iš anksto suplanuojami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų“.

Modernumas. Lubų bei sienų dažymas nėra paprastas darbas – jis reikalauja įgūdžių patirties, tikslumo, kruopštumo, ir gero pasiruošimo. Todėl yra tiesiog neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime užtikrinti nenutraukiamą darbų eigą, ypač aukštą kokybę ir atitikimą standartams. Geras darbas nuo pat pirmo žingsnio – tai nepriekaištingas rezultatas!

Kaina. Sienų dažymo amatas, kaip ir daugelis kitų, turi savo prestižą ir vertybes, todėl mylime ir gerbiame savo atliekamą darbą, o tuo – ir mūsų nuostabius klientus. Siekiame teikti paslaugas, kurios viršytų jūsų lūkesčius ir norime siūlyti visą tai už gerą kainą, t. y. tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Sienų dažymas

Visi norime gyventi gražiuose ir išskirtiniuose namuose. Šiems tikslams pasiekti, galite taikyti šimtus ar net tūkstančius įvairiausių sprendimų. Vienas jų – sienų dažymas ir dekoravimas. Sienas galima puošti paveikslais, lentynomis, tapetais, dekoratyviniais lipdukais ar net dažyti. Dažyti galima tiek viena, tiek daugeliu spalvų, o meno mėgėjams – galima ir iliustraciją išdažyti!

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi padaryti visas jūsų sienų dažymo svajones realybe. Vienos ar dviejų spalvų sienų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, ar sienų dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

  • pagrindo paruošimas – neįmanoma tiesiog imti ir dažyti sienas. Tam yra būtina paruošti sienos pagrindą glaistu, gruntu ir kitomis būtinomis medžiagomis. Neparuošus jo, dažai ilgai nesilaikys ant sienos ir tuojau pat vėl prireiks dažytojo paslaugų;
  • paprastas sienų dažymas – turite kitų planų savo sienoms ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Jokių problemų – išsirinkite spalvą (spalvas) ir mes operatyviai bei kokybiškai įgyvendinsime jūsų norus;
  • piešinių dažymas – vienas įspūdingiausių būdu, kaip galite papuošti savo namų sienas. Siūlome platų iliustracijų pasirinkimą ir net galimybė išdažyti jūsų pageidaujamą piešinį – susisiekite su mumis ir rasime sprendimą!

Mūsų sienų dažymo ekspertų komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai! Mūsų sienų ir lubų dažymo kainas galite rasti čia.

Sudomino Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų siūlomos paslaugos? Maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

dažymas

Pagrindo paruošimas

Nors ir patyrę ekspertai sudaro tokį įvaizdį, kad sienų dažymas yra viena paprasčiausių veiklų pasaulyje, bet iš tiesų taip nėra. Pačias sienas dažyti yra lengviau nei jas paruošti dažyti. Tačiau, bet kuriuo atveju tiek sienų dažymas, tiek pasiruošimas tam reikalauja kantrybės, patirties, įgūdžių ir žinių. Tam geriausias sprendimas – Universalus meistras.

Pirmiausiai yra būtina išsiaiškinti, kuo sienos yra padengtos prieš perdažant jas. Dažniausiai tapetai arba seni dažų sluoksniai privalo būti pašalinami. Tačiau, kai kuriais atvejais taip pat yra galimybė dažyti naują dažų sluoksnį tiesiai ant dažomų tapetų arba tvirtai besilaikančių dažų. Bet kuriuo atveju yra būtina nuvalyti sieną, kad ant jos nebūtų purvų ir dulkių.

Nelygios sienos yra labai dažnai senos statybos namuose pasitaikantis atvejis. Tuomet yra būtinas sienų glaistymas, o didesni nelygumai yra ištaisomi tinkuojant sieną. Galiausiai yra būtinas gruntavimas, kas padeda geriau dažams prilipti prie sienos paviršiaus. Kaip matote, sienų dažymas nėra tik teptuko ir dažų reikalas.

Todėl kviečiame susisiekti su Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų komanda. Pasirūpinsime visais jūsų sienų dažymo poreikiais. Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

Sienų dažymas - išdažnt piešinius

Vienas įspūdingiausių interjero dizaino sprendimų – tai sienų dažymas, o tiksliau – piešinių ir iliustracijų dažymas ant sienų. Pagalvokite – juk kai einate į svečius ir pamatote ne vienspalves sienas ar tapetus, o iliustraciją, tikrai į tai atkreipiate dėmesį ir teigiamai reaguojate. Tuomet ir patiems norisi turėti išradingai išdažytas sienas, suformuojančias nepakartojamą grožį ir atmosferą namuose.

Universalus meistras – jūsų paslaugoms. Mūsų patyrę ir įgudę ekspertai pasirūpins jūsų namų grožiu. Jeigu jau dažote namų sienas, kodėl gi nepasipuošus sienų kuo nors, kas ne tik atrodys gražiau, bet ir padarys jūsų namus jaukesnius. Susitarsime ir išdažysime jūsų namų sienas pageidaujamais piešiniais, iliustracijomis, raštais ir pan.

Dažus ir visas priemones deriname patys. Atlikdami darbus naudojame tiek matinius, tiek blizgius, tiek tarpinius dažus, deriname dažų atsparumą pagal gyvenamųjų patalpų ar jų dalių paskirtis (vandeniui, nešvarumams, chemijai, ir pan. atsparius dažus), parenkame tik ekologiškus ir sveikatai nežalingus dažus ir kitas priemones, būtinas sienoms paruošti ir dažyti.

Sienų ir lubų dažymas

Mūsų lubų ir sienų dažymas yra neeilinis. Universalaus Meistro komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Todėl maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro sienų dažymo ekspertais. Pasirūpinsime visais jūsų sienų dažymo poreikiais. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

Lubų ir sienų dažymas Vilniuje

(8-5) 214 0983

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Puikūs darbuotojai, ačiū! Marius 02/05/2017
  • Mūsų sienos dabar atrodo tikrai labai puikiai. Tikrai gerai padirbėjote, ačiū. Reda 06/27/2018
Skambinkite dabar