Vidinis SEO

Nagrinėjimas ir planavimas – specializuoti įrankiai, turimi ištekliai ir įgyta patirtis suteikia mums prieigą prie duomenų ir informacijos, prie kurios daugelis nesugeba prieiti. Tai suteikia mums konkurencinį pranašumą kuriant kliento svetainės vidinės optimizacijos strategiją.

Raktažodžių analizė – nustatome trumpalaikius ir ilgalaikius raktinius žodžius paieškos sistemose, kurie turi didžiausią potencialą uždirbti jums pinigus ir mažiausią konkurencijos lygį. Viena didžiausiųjų SEO agentūrų ir klientų daromų klaidų yra tai, kad jie nekreipia pakankamai dėmesio į šį procesą. Pasirinkę ne tuos raktažodžius galite sužlugdyti visą reklaminę kampaniją prieš jai prasidėjus.

Pavadinimų ir antraščių optimizacija – esminis vidinės optimizacijos etapas yra tinkamų pavadinimų ir antraščių gairių parinkimas.

Raktažodžių kupinas universalusis adresas – universalieji adresai yra jūsų svetainės struktūros pagrindas. Tinkamų pavadinimų taikymas gali nulemti sėkmę ir žlugimą.

Metagairių optimizacija – tai vis dar taikomas reitingavimo algoritmas kai kuriose paieškos sistemose. Verta investuoti laiką į metagairių formavimą, nes jos yra lengvai pastebimos paieškos sistemų robotų. Metagairių būvimas gali padidinti paspaudimų rodiklį, kas gerina bendrą SEO reitingą.

Svetainės turinio kūrimas – jūsų svetainėje pateikiamas turinys privalo įtraukti tikslinius raktažodžius ir vadovautis bendrąja rinkodaros strategiją. Laikas, praleistas naršant svetainę, tampa vis svarbesnis rodiklis, veikiantis SEO reitingą.

Vidinių sąsajų nuorodomis struktūra – svetainių tarpusavio sąsajos suformuoja tinkamą kelrodį paieškos sistemoms skaityti svetaines.

Katalogų struktūrą – naudojant svetainių katalogus, taikoma struktūra ir raktažodžiai yra svarbūs aspektai.

Domeno nagrinėjimas arba pirkimas – jeigu domina, mūsų ekspertai gali nuodugniai išnagrinėti domenus ir identifikuoti jų nišas, kurios gali padėti jūsų verslui greičiau įgyti gerą reitingą.

Puslapių greitis – puslapio greitis yra labai svarbus elementas norint turėti aukštą reitingą „Google“ paieškos sistemoje. Mes galime padėti užtikrinti, kad jūsų svetainės puslapiai būtų tinkamai suprogramuoti ir draugiški paieškos sistemoms.

HTTPS – „Google“ labai puikiai išaiškino. Visos svetainės turi būti HTTP protokolo ir saugios. Jeigu neturite HTTP protokolo, tai neigiamai apveikia jūsų svetainės reitingą.

Prisitaikantis dizainas – šį punktą „Google“ taip pat labai puikiai išaiškino. Jeigu jūsų svetainės dizainas nėra prisitaikantis ir draugiškas mobiliesiems prietaisams, tuomet jūsų mobiliųjų paieškų reitingas krenta. Prisitaikantis dizainas šiais laikais yra būtinybė.

Struktūrinių duomenų ženklinimas – paieškos rezultatų tobulinimas naudojant programavimo kalbą, kuria bendraujama su „Google“ paieškos sistema.

Aptarnavimo teritorija

 

Kreipkites jau dabar

Vardas

El. paštas *

Telefonas

Svetainės adresas

Žinutė

 

SEO PaslaugosSEO Optimizavimas | Išorinis SEO | Vietinis SEO | SEO Straipsnių rašymas

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Tikri vidinio SEO specialistai. Ačiū už Tech'ą! Reda 02/23/2018
Palieskite, kad skambintumėte