Autoelektriko paslaugos Vilniuje 

Sugedo automobilio elektronika? Ne bėda. Universalus Meistras teikia auto-elektriko paslaugą Vilniuje, tad automobilio skydelyje įsižiebus neatpažįstamoms indikacinėms lemputėms ar ėmus jausti automobilio elektroninių dalių “savivaliavimą”, - panikuoti neverta.Univeralaus meisto auto-elektrikai, - visada pasiruošę jums padėti. Tiesiog paskambinkite telefonu (8-603) 08001 - išdestykite savo problemą ir mes rasime pigiausią ir greičiausią būda ją išspręsti.

Auto Elektriko paslaugos Vilniuje

Kaip daug metų rinkoje dirbantys specialistai Universalaus Meistro autoelektrikai dažnai pastebi, kaip klientai dažnai ignoruoja automobilio elektronikos gedimus (“sutvarkysiu kitą savaitę, po to dar kitą ir t.t.). Juokinga tai, kad dažnas elektronikos gedimas yra pakankamai paprastas ir lengvai sutvarkomas, tiesiog prieš problemą išsprendžiant, - ją būtina diagnozuoti. Galbūt užsidegusi lemputė žymiai didesnio gedimo atspindys ir t.t.

Autoelektrikas Vilniuje

Universalus Meistras

Autoelektriko paslaugos Vilniuje

Universalus Meistras

Viskas nuo pilnos kompiuterinės diagnostikos iki akumuliatoriaus keitimo,jo pakrovimo, sugiklių, rėlių, lempučių, keitimo, žibintų keitimų iki starterių taisymo ir kt.

Universalaus meistro autoelektrikai turi daugiau nei dešimties metų patirtį diagnozuojant ir remontuojant autoelektros gedimus Vilniuje. Nėra problemos kurios negalėtume sutaisyti, dažnai tegia mūsų autoelektrikas. O patenkinti bei besišypsantys klientai – tokio mūsų auto elektriko pasitikėjimo priežastis. Mūsų reputacija- mums viskas. Dėl to kiekvienas klientas aptarnaujamas išskirtinai dėmesingai.

Mūsų filosofija paprasta, - geras darbas kalba pats už save. Ne išimtis ir auto-elektros sritis. Reikia daug techninių žinių norint šį darbą atlikti tinkamai, o turint galvoje kokia gausybė įvairiausių markių ir modelių automobilių rieda Vilniaus gatvėmis, - žinių mūsų meistrams tikrai nestinga. Nestokoja jie ir geros nuotaikos bei humoro jausmo, tad aptarnausite būsite ne tik profesionaliai bet ir itin maloniai.

Mes tikime, kad gera reputacija užsitarnaujama per ilgą laiką. Kiekvienas atliktas darbas, gali įtakoti mūsų reputaciją, - tai puikiai suprantame ir nuolat padarome viską, kad mūsų klientai į kelius grįžtų su šypsena ir puikiai funkcionuojančiu automobiliu.

Autoelektriko paslaugos Vilniuje! - telefonas  (8-603) 08001

Su automobilio elektronika susiję dalykai neduoda ramybės?

Skambinkite Universalaus Meistro auto elektrikams jau dabar ir užuokite rūpimus klausimus. Paskambinę būtinai žinokite savo automobilio markę, modelį, metus, bei pasistenkite problemą apibūdinti kuo kruopščiau (galite tik įsivaizduoti kokia įvairovė automobilių markių bei modelių rieda Vilniaus gatvėmis) – mūsų elektrikas pasistengs jums patarti, - galbūt vizito net neprireiks!. Tiesa jei problema visgi pasirodys rimta, - apsilankyti pas Universalų Meistrą gali ir prireikti. Mūsų autoelektrikai atliks jūsų automobilio elektro-diagnostiką, nustatę bėda jums patars, kaip ir kokias būdais geriausia ją šalinti (atsižvelgiant į pageidavimus) viską aptarus – problemą pašalins.

Mitai ir tiesa apie auto-elektroniką

Daugelis iš mūsų – nedirbantys su automobilių industrija / automobiliais susijusių darbų neišmanome daug apie automobilius, o ypač apie jų elektroniką. Tai žinodami auto-elektrikai dažnai naudojasi padėtimi spekuliuodami faktais, dumdami klientams akis problemas diagnozuojant, bei šalinant.

Šiais laikais neretai išgirsi, kad gerą, sąžiningą žmogų rasti sunku, o gerą ir sąžiningą auto-elektriką, - dar sunkiau. Neeksperimentuokite, naudokitės Universalaus Meisto autoelektriko paslaugomis, išvenkite “užkalbėtų dantų” ir tuščių pažadų. Skambinkite mums (8-603) 08001

Skambinkite Autoelektrikui

(8-603) 08001

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS

5(based on 1 reviews)

  • dėkui jūsų meistram! Jonas 08/17/2017

Spausk ir skambink!