Kadastriniai Matavimai Vilniuje

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol Universalus meistras teikia kadastrinių matavimų Vilniuje ir Vilniaus apskrityje paslaugą! Norite išmatuoti teritoriją? Skambinkite mums! 

Mes esame profesionali kadastrinių matavimų komanda, kuri teikia visas susijusias paslaugas. Mūsų komanda yra patyrę, aukštąjį šios srities išsilavinimą bei atestatus turintys specialistai, kurių kvalifikacija nuolat keliama. Dirbame su naujausia ir tiksliausia matavimo įranga, todėl darbus atliekame tiksliai ir greitai. 

Tad jeigu kyla klausimų ar reikia konsultacijos, skambinkite, arba rašykite laišką el. paštu: info@universalusmeistras.lt . Taip pat verta paminėti, jog bendradarbiaujame su geodezinių matavimų specialistais bei architektais, tad galime pasiūlyti daug papildomų paslaugų! 

Teikiamos Paslaugos: 

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Vilniuje

  • Sklypų geodeziniai matavimai 

  • Pastatų kadastriniai matavimai 

  • Topografinės nuotraukos 

  • Naudojimosi tvarkos nustatymas 

  • Miškų nužymėjimas 

  • Kaimo plėtros projetai (ūkininko sodybos vietos nustatymas) 

  • Formavimo pertvarkymo projektai (Sklypų dalinimas, paskirties keitimas) 

  • Pastatų kontrolinės nuotraukos 

  • Riboženklių atstatymas 

Visos Kadastrinių Matavimų Paslaugos Vienoje Vietoje!

(8-673) 92 494

Kaip Mūsų Kadastras Vilniuje Gali Jums Padėti? 

Sklypų geodeziniai matavimai 

Sklypų geodeziniai matavimai nustatomi siekiant nustatyti tikslias sklypų ribas bei sklypo plotą. Mataviami atliekami po formavimo pertvarkymo projekto, detaliojo plano ir t.t. Sklypo kadastriniame plane pažymimi sklype esantys servitutai, sklypo kampai ir posūkiai, byloje apskaičiuojama sklypo vertė, nurodoma naudmenų eksplikacija ir apribojimai, išduodamas ribų paženklinimo aktas. 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kaimo plėtros projektai (KPP) 

Kaimo plėtros projektas rengiamas siekiant parinkti ūkinko sodybos vieta prieš rengiant ūkininko sodybos projektą (gyvenamojo namo ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų projektą). 

KPP nurodo visus apribojimus žemės sklypui, servitutus, įvažiavimo į sklypą vieta, rekomenduojamas inžinerinių tinklų vietas, galimą užstatyti teritoriją. 

Formavimo pertvarkymo projektai (FPP) 

Formavimo pertvarkymo projektai rengiami siekiant padalinti esamus sklypus ir/ar pakeistį formuojamų sklypų paskirtį.

FPP nurodo būsimas žemės sklypų ribas, servitutus, privažiavimo kelius ir įvažiavimus į sklypus.

Topografinės nuotraukos 

Topografinės nuotraukos metu nustatoma esama sklypo situacija, reljefas, esami ir statomi pastatai, sodai, daržai, želdiniai, inžineriniai tinklai, keliai ir gatvės.

Topografinė nuotrauka daroma prieš pradedant projektuoti ar rekonstruoti pastatus, kelius, gatves ar inžinerinius tinklus, keičiant sklypo paskirtį. 

Naudojimosi tvarkos nustatymas 

Naudojimosi tvarkos nustatymas atliekamas tuomet, kai yra du ar daugiau žemės sklypo savininkų. Visiems savininkams sutinkant, nustatomos tikslios kiekvino savininko sklypo naudojimosi ribos (t.y. kokia sklypo dalis priklauso kokiam savininkui). 

#1 Kadastriniai Matavimai Vilniuje

Nesidrovėkite ir Skambinkite! Padėsime kaip tik galėsime!

(8-673) 92 494

Apie Kadastrinius matavimus iš Wikipedijos...

Kadastriniai matavimai ir kadastrija yra teorija ir praktika matuojant žemės taškų poziciją ir atstumus, dimensijas kur plotai yra tokie dideli, kad žemes (rutulio) išlinkimas yra vienas iš veikiančių veiksnių. Tuo kadastrija skiriasi nuo paprastų matavimų, - kur žemės (rutulio) išlinkimas reikšmės neturi. 

Kadastriniuose matavimuose pasirenkami du taskai (dar vadinami stotelemis) tarp kurių yra didžiulis atstumas ir tada matuojama jų platuma ir ilguma.

Linija tarp taškų matuojama itin kruopščiai. Trečiosios stotelės pozicija nustatoma matuojant kampą tarp abiejų stotelių galų. Šis procesas dar žinomas, kaip trianguliacija, tesiamas, kol išmatuojama ir sužymima visa norima teritorija. Ten kur žemės (rutulio) išlinkimas per didelis, arba ten kur yra dideli kalnai, arba aukšti medžiai, - statomi bokšteliai, - kad viena stotelę būtų įmanoma matyti iš kitos. Tiesa, šiais laikais, kai technikos stebūklai mus džiugina ir stebina kasdien, dirbtiniai žemės satelitai buvo imti naudoti, kaip kadastrinių matavimų įrenginiai. 

Kad nustatytu taškus ant žemes paviršiaus, kadastrai priskiria koordinates (lyg unikalius adresus) taškams aplink visą pasauli. Ankščiau jie nustatinedavo koordinates naudodami paprastus matavimo prietaisus, kad pamatuotų atstumą tarp taškų. Šiais, - technikos laikais, - kadastrai naudoja įranga kuri matavimus atlieka pasitelkiant GPS (Globalaus Pozicionavimo Sistemas) etc.

Kad pamatuotų žemę, kadastrai kuria paprastus žemės matematinius modelus, į kuriuos įeina didžiausia, akivaizdziausi bruožai. Taip kadastras “panaudojo” elipsoidą, kaip žemės (rutulio) modelį. Dėl to, kad elipsoidas, kaip forma, sukurta pagal labai paprasta matematini modelį, jis gali būti labai glotnus ir plokscias, - į jį, kaip formą, neįtraukti kalnai, ar slėniai. Kai prisireikia kitų žemės rutulio elementų, kadastras naudoja geoidą.

Mes teikiame žemės kadastrinių  matavimų paslaugą. Matavimai atliekami tada kai padalijama ar sunjungiama, kai atliekama amalgamacija (nekilnojamojo daikto pertvarkymas, kai vieno nekilnojamojo daikto dalis atidalijama nesuformuojant atskiro nekilnojamojo daikto ir sujungiama su greta esančiu nekilnojamuoju daiktu.) Taip pat išnuomojant, parduodant, arba suteikiant panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus.

Išvada paprasta- neleiskite tokiems "Kadastrams", kaip, kad rašytojai iš Wikipedijos dirbti Jums! Tikimes, jog nekyla Jums klausimų kodėl! O dabar, laukiame Jūsų skambučių ir iki pasimatimo!

Mūsų atsiliepimai: 

No reviews yet...

Spausk ir skambink!